Адвокат в Києві - кваліфікована юридична допомога

стисла презентація компанії

ПРО НАС

Компанія «Слинько та партнери» – команда професійних адвокатів, які надають правову допомогу в сфері бізнесу та посадовим особам.

ПОСЛУГИ

Наша спеціалізація: юридичні послуги по кримінальним, адміністративним, господарським справам особливої складності. Наші адвокати надають правову допомогу в сфері економіки, оподаткування, в корупційних справах.

КОНТАКТ

Оперативний зв’язок і кваліфікована юридична допомога у вирішенні проблем будь-якої складності.

ЧОМУ МИ?

Адвокати Компанії «Слинько та партнери» мають великий практичний досвід в сфері права, включаючи роботу в правоохоронних органах, і вміють знаходити найефективніші рішення.

МИ НЕЗАЛЕЖНА КОМПАНІЯ

Ми дбаємо про свою репутацію та репутацію клієнтів.
Быстрый выезд к клиенту

ВИЇЖДЖАЄМО ДО КЛІЄНТІВ

Вам не доведеться шукати час і можливість відвідати наш офіс. Наші адвокати приїдуть до Вас у будь-який район Києва.
null

ДОПОМАГАЄМО НА БУДЬ-ЯКІЙ СТАДІЇ

Ми готові надати допомогу Вашому бізнесу на будь-якій стадії – від старту до фінішу.
null

ОБ'ЄКТИВНО ОЦІНЮЄМО

Даємо чесну і об’єктивну економіко-правову оцінку ситуації. Орієнтуємося на довгострокову співпрацю.

Втомилися від неефективних рішень?

Надійна правова підтримка – вигідна інвестиція в розвиток бізнесу

Наші послуги

Яку проблему Вам необхідно вирішити?
Уголовное право - юрист

Кримінальне право

Налоговое право

Податкове право

Адвокат для бизнеса

Адвокат для бізнесу

Таможенные споры

Митні спори

Хозяйственные споры

Господарські спори

Споры с банками

Спори з банками

КЕРІВНИЦТВО КОМПАНІЇ

Адвокати Компанії «Слинько та партнери» мають великий досвід роботи в сфері права, включаючи досвід роботи в правоохоронних органах, і вміють вирішувати будь-які проблеми.
ISlinko

СЛИНЬКО ІГОР МИКОЛАЙОВИЧ

Керуючий партнер Компанії «Слинько та партнери»

Має вищу юридичну та економічну освіту. Кандидат економічних наук.
Спеціалізується в галузі податкового права, кримінального права (кримінальні справи в економіці, оподаткуванні, корупції) і має досвід діяльності у зазначених галузях права понад 25 років.

LSlinko

СЛИНЬКО ЛЮДМИЛА ЮРІЇВНА

Старший партнер Компанії «Слинько та партнери»

Очолює практику досудового та судового врегулювання податкових спорів. Досвід у сфері податкового, адміністративного, цивільного, господарського права та процесу понад 5 років. Має вищу юридичну та економічну освіту (бухгалтерський облік та аудит).

Наш блог

Юридична практика у деталях

Службове підроблення

Стаття 366 КК України лише побічно, але в якійсь мірі все ж є антикорупційною нормою. Адже підроблені документи часто використовуються як інструмент «білокомірцевих» злочинів, скоєних за сприяння посадових осіб державного сектора. У таких випадках ця норма інкримінується в сукупності з іншими статтями. Практика склалася так, що це правопорушення, вчинене в господарській сфері, найчастіше складається з…

Далі

Зловживання впливом

Стаття 369-2 КК України встановила відповідальність за чергове корупційне правопорушення. Характерна риса цієї категорії справ – громадський резонанс. Тому такі дії цікавлять органи слідства, як один з варіантів виявлення корупційних правопорушень, що межують з даванням-одержанням хабаря. Зворотний бік такої активності – можливі порушення законних процедур і прав осіб, що потрапляють до числа підозрюваних. Саме тому…

Далі

Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі

Стаття 369 Кримінального кодексу України належить до корупційних правопорушень. Тому кримінальні справи цієї категорії створюють резонанс і «стимулюють» правоохоронні органи на активну роботу. Функції захисника в цьому випадку – піддавати сумніву законність дій з боку слідства, а будь-які можливі зловживання обернути на користь підзахисного. Визначимо нюанси і важливі моменти розслідування по ст.369 КК України. Які…

Далі
0
%
ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ ПОСЛУГ
0
РОКІВ УСПІШНОЇ РОБОТИ В СФЕРІ ПРАВА
0
%
ВИГРАНИХ СПРАВ
0
%
НОВИХ КЛІЄНТІВ ЗВЕРНУЛИСЬ ЗА РЕКОМЕНДАЦІЄЮ

Наші контакти

м.Київ, вул.Каунаська, 27, оф.107
(перетин вул.Каунаської
та вул.Березневої)
(067) 369-00-54
(097) 484-88-72
(093) 015-19-72
(044) 232-13-38
kiev-advokat@ukr.net

Професійний адвокат у Києві

Бажаєте позбутися проблем у бізнесі? Вам потрібен професійний адвокат Київ!

Діяльність будь-якого суб’єкта підприємництва, починаючи з ПП і закінчуючи транснаціональними холдингами і корпораціями, неодмінно пов’язана з законом і повинна здійснюватися в його рамках. Факт створення нового підприємства або реєстрації підприємця – всього лише маленький крок на довгому шляху становлення і розвитку будь-якої справи. Цілком закономірно те, що успішним стає лише той бізнес, створення якого було ретельно сплановано і організовано, а подальша діяльність контролювалася і супроводжувалася професіоналами. У зв’язку з цим величезну роль відіграє робота, яку виконує досвідчений адвокат. Цей фахівець здійснює не тільки юридичний захист Вашої справи, але і забезпечує його економічну безпеку і рентабельність, а значить гарантує стабільність і успішність. Ситуацій, в яких потрібна допомога адвоката для бізнесу, безліч – від реєстрації та отримання ліцензії до захисту в суді і організації процедури банкрутства. При цьому найняти штатного юриста далеко не вихід із ситуації, значно ефективнішим буде вузькопрофільний приватний адвокат. Шукаєте такого адвоката в Києві? Тоді ви звернулись за вірною адресою! Адвокат Київ Компанії «Слинько та партнери» надасть правову допомогу у справах найбільшої складності.

Компанія «Слинько та партнери» – команда кваліфікованих адвокатів, що спеціалізуються на наданні юридичних послуг представникам підприємницького середовища. Ми не просто надаємо адвокатські поради, – Вами буде отримана реальна правова юридична допомога.

Спектр юридичних послуг, що надаються Компанією «Слинько та партнери»

Звернувшись до нас, Ви можете розраховувати на професійні послуги адвоката, до переліку яких входить:

 • розгорнута юридична консультація в будь-якій галузі права, з питань пов’язаних з господарською діяльністю підприємства чи фізичної особи – підприємця, з посиланням на норми законодавства і існуючу судову практику розгляду спорів;
 • податкове планування, підбір оптимальної системи оподаткування;
 • проведення процедури due diligence (перевірка благонадійності майбутнього партнера, контрагента);
 • юридичний аналіз документів на предмет відповідності закону та інтересам бізнесу, включаючи договори і угоди перед їх підписанням;
 • складання будь-яких юридично значущих документів для бізнесу (включаючи статути, трудові контракти і угоди), а також розробка проектів договорів;
 • юридичні послуги та безпосередня участь в переговорних процесах, процедурі підписання угод;
 • представництво суб’єкта господарювання в контролюючих органах, державних і недержавних установах, а також юридичний супровід при проведенні перевірок, аудитів і т.д.;
 • правова допомога адвоката під час слідчих дій (найняти адвоката можливо одноразово для проведення окремих слідчих дій: допиту свідка, проведення обшуку тощо);
 • послуги адвоката в рамках кримінального провадження, як для захисту інтересів фірми, так і інтересів приватної особи (директора, бухгалтера, співробітника) у справах в сфері економіки (ухилення від сплати податків і т.п.), корупційних справах (хабар, зловживання і т.п.);
 • представництво в суді в спорах з податковими та іншими контролюючими органами;
 • участь адвокатів у судовому розгляді цивільних, адміністративних, господарських спорів;
 • захист в суді у кримінальних справах;
 • юридичний аутсорсинг (повний юридичний супровід діяльності підприємства).

Чому Вам сподобається співпрацювати з нами?

Компанія «Слинько та партнери» вже не перший рік працює на ринку надання юридичних послуг, нами надається підтримка представникам усіх рівнів бізнесу. На нашому рахунку тисячі успішно вирішених спорів, виграних справ і вдало підписаних угод.

 • Ми гарантуємо якість послуг, що надаються, і індивідуальний підхід до кожного клієнта. Вашою справою буде займатися професійний адвокат.
 • Наші фахівці – кваліфіковані адвокати, які мають досвід роботи в сфері права більше 25 років, включаючи роботу в контролюючих (податкових) та правоохоронних органах.
 • Адвокати Компанії мають вищу освіту і наукові ступені в галузі права та економіки, що дозволяє нам підходити до Вашої проблеми комплексно і знаходити оптимальний варіант її вирішення.
 • Ми не даємо «порожніх обіцянок», поважаючи Ваш час і Ваші інтереси. Будь-яке питання вирішується максимально оперативно і конструктивно.
 • Ми – надійний партнер Вашого бізнесу, на якого завжди можна розраховувати.

Якщо Вас цікавлять адвокатські послуги Київ і Вам потрібен дійсно досвідчений адвокат для бізнесу – Компанія «Слинько та партнери» завжди рада допомогти Вам! Ми гарантуємо Вам підтримку і надійний юридичний фундамент для розвитку бізнесу.

Подбайте про свій успіх вже сьогодні телефонуйте нам прямо зараз!

Ціни на юридичні послуги

Послуга Примітка Вартість
Консультація (правова оцінка обставин, рекомендації) усна 1 500 – 7 000 грн.
письмова 2 000 – 20 000 грн.
Індивідуальна розробка правових документів (листів, заяв, скарг, договорів, претензій, позовних заяв, заперечень та ін.) від 1 500 грн.
Абонентське обслуговування бізнес – структур 5 000 – 50 000 грн./міс.
Представництво інтересів  в суді, податкових та інших державних органах, банківських установах від 2 000 грн./виїзд адвоката
Супровід податкових перевірок, оскарження результатів перевірки, а також протиправних рішень, дій/бездіяльності контролюючих органів від 4 000 грн.
Захист у кримінальній справі за домовленістю
Допомога у вирішенні банківських суперечок за домовленістю