Види та способи оплати
Загальна цінова політика
Повний прайс-лист

Цені на юридичні послуги

Вартість послуг юриста в Україні (Київ). Ціни на юридичні послуги Компанії «Слинько та партнери»: прайс-лист

Кожен, хто хоче отримати якісні юридичні послуги, крім досвіду і стажу роботи компанії оцінює прайс на юридичні послуги в ній. Це правильний підхід, оскільки за ціною можна зрозуміти багато. Наприклад, візьмемо послуги адвоката ціни на які занадто завищені. Це може означати, що найменший вихід за рамки обумовленого плану дій з того чи іншого питання зажадає від Вас додаткових розтрат і в підсумку виллється в дуже солідну суму, яка не відповідає кінцевим результатам співпраці. Занадто низькі ціни говорять про те, що в компанії, швидше за все, працюють адвокати, які не мають достатнього досвіду і практики, а тому не гарантують 100% -й результат своєї роботи. Вартість юридичних послуг  в Україні буває різною, але Компанія «Слинько та партнери» пропонує Вам оптимальне поєднання високого професіоналізму надання послуг і оптимальне співвідношення ціни і якості. А це зустрічається не часто!

Ціни юридичних послуг в Компанії «Слинько та партнери», що здійснює свою діяльність в Києві і області, справедливі і доступні. Наші фахівці – юристи і адвокати з багаторічним досвідом практичної діяльності, що гарантують кінцевий результат і використають всі можливі юридичні механізми для вирішення Ваших проблем. Звертаючись до нас, Ви можете бути впевнені, що з Вас не вимагатимуть нереальних розмірів оплати, але і не погодяться на копійчаний гонорар, надавши гарантію на ефективний результат роботи, створюючи при цьому видимість «бурхливої діяльності» у відсутності такої. Якщо Вам потрібні юридичні послуги вартість яких Вас не злякає, та одночасно в професійності і високій якості яких Ви можете бути впевнені – Ви зайшли за адресою!

Прайс-лист на юридичні послуги: види оплати

Розцінки на юридичні послуги в прайс – листі є орієнтовними. У багатьох випадках ми пропонуємо своїм клієнтам значні знижки.

Залежно від обраної послуги та побажання клієнта, оплата за роботу адвокатам Компанії може здійснюватися кількома способами: за фіксованою ставкою, погодинно, за результат і для тих, хто замовляє абонентське обслуговування підприємства – за фіксованою щомісячною платою плюс оплата послуг, що не входять в пакет (при наявності таких). Договір може передбачати винагороду за успіх (за домовленістю).

 • Фіксована вартість юридичних послуг

В цьому випадку ми говоримо про чітко визначену, на підставі договору про надання послуг, суму. У договорі вказується обсяг завдань, який підлягає виконанню юристом, і вартість такої роботи. Ціна в подальшому не змінюється. Таких юридичних послуг з фіксованою ставкою – обмежена кількість. Наприклад, консультація юриста ціна за яку єдина. Проте, до фіксованої вартості, в цьому випадку, може бути приєднана оплата супутніх послуг, якщо клієнту потрібно додатково провести юридичний аналіз документів, діяльності підприємства, направити адвокатські запити і т.д.

Оплачується фіксована вартість послуги на умовах повної або часткової передоплати. У випадках з консультацією юриста або консультацією адвоката – передоплата дає Компанії і конкретному фахівцю гарантію того, що праця не залишиться безоплатною, і після глибокого вивчення теми і підготовки, наприклад, письмової відповіді, клієнт не відмовиться її прийняти і оплатити. Вартість консультації адвоката оплачується за допомогою Приват24 або іншим допустимим способом за домовленістю з адвокатом.

У питаннях, що вимагають тривалої участі адвоката, передоплата є гарантією того, що клієнт не передумає використовувати послуги адвоката тоді, коли половина або більша частина завдання вже виконана. Крім того, отримана передоплата погашає адвокатські витрати під час роботи над справою (проїзд, канцелярія, пошта і т.д.).

 • Оплата по годинах

Деякі завдання вимагають особистої присутності адвоката, але при цьому його участь і результат його участі в справі складно спроектувати в щось матеріальне. Йдеться про участь адвоката при проведенні слідчих дій, захист адвокатом в суді (можлива оплата за судодень), участь в переговорах, виїзд адвоката за місцем знаходження клієнта для дачі консультації, складна аналітика проблемної ситуації і т.п. Такі послуги можуть бути оплачені і за фіксованою ставкою (за погодженням сторін).

 • Оплата за результат

В даному випадку мова йде про виконання конкретного завдання з обумовленим заздалегідь підсумком, при досягненні якого і відбувається оплата. Наприклад, це може бути податковий спір – оскарження податкового повідомлення-рішення. Підсумок – отримання кінцевого рішення суду. Завдання виконано – оплата проведена.

 • Оплата за абонентське обслуговування

Цей вид оплати відбувається на підставі договору про абонентське обслуговування підприємства або ФОП. Однак, в разі виходу за межі передбачених пакетом послуг, додаткова робота адвоката оплачується відповідно до прейскуранта. Всі питання, що стосуються доплат обговорюються з клієнтом завчасно.

 • Винагорода за успіх

На практиці часто зустрічаються такі складні багатокомпонентні справи, результат яких важко визначити навіть досвідченому фахівцеві. На кінцевий результат може вплинути банально людський фактор – особисте переконання судді, керівника фіскального органу і т.п. або непередбачені обставини, або зміна обстановки. Адвокат безсумнівно запропонує Вам використати всі доступні і можливі способи врегулювання питання, а також зробить все необхідне для цього. Юридичні послуги ціни за які обумовлюються заздалегідь будуть оплачені за договором. Однак, в разі досягнення максимального успіху у справі або максимально швидкого вирішення питання, адвокат може отримати додаткову винагороду за успіх (додатковий гонорар). Умови, при яких ця сума буде виплачена адвокату, прописуються в договорі. Сума резервується заздалегідь. Якщо адвокату вдасться досягти максимального результату у справі або виконати завдання в найкоротші терміни – гонорар переходить в його власність, якщо ні – додаткові гроші, зарезервовані в якості винагороди за успішність, повертаються клієнту, а оплачується лише фактично виконана робота. Додатковий гонорар за успішне і швидке вирішення проблеми є ще одним стимулом для фахівця.

Скільки коштують послуги адвоката у кримінальних справах?

Природно, кожен підозрюваний або обвинувачений у кримінальному провадженні поряд з оцінкою кваліфікації співробітників адвокатської фірми цікавиться ще одним важливим питанням: скільки коштує адвокат у кримінальних справах в цій компанії? І набирає в інтеренеті «адвокат у кримінальних справах Київ ціни» або ж «адвокат у кримінальних справах ціни».

Ця інформація несе багато корисного в собі. Вартість послуг адвоката у кримінальних справах в Києві може бути найрізноманітнішою. Непомірні гонорари, як правило, вимагають фірми з гучним розкрученим в рекламних кампаніях ім’ям. Тут велику частину грошей Ви платите за ім’я, а не за послугу. Скромну оплату просять фірми, в яких працюють фахівці які поки що не володіють достатнім практичним досвідом і навичками.

Золоте ж правило професіонала свідчить: вартість послуг адвоката повинна бути справедливою, чесною і прозорою. Справжній адвокат завжди знає ціну своєї роботи, але ніколи не дозволить собі назвати клієнту «захмарну» суму, яка не відповідає обсягу виконаної задачі і включає масу непотрібних додаткових витрат. Керуючись цим правилом працює і Компанія «Слинько та партнери» як у кримінальних так і у справах інших категорій.

Вартість послуг адвоката: чи варто на ній економити?

Бажання отримати більше, але заплатити менше притаманне майже кожному. Але чи варто ним керуватися, якщо мова йде про вибір адвокатських послуг? Ні! І ось чому.

З міркувань економії люди вибирають адвокатів з найбільш низькими розцінками або намагаються вирішити юридичні проблеми самостійно. Обидва підходи є неефективними.

Низька вартість послуг адвоката в Києві в більшості випадків говорить про недосвідченість цього фахівця. Можливо, адвокат почав практикувати нещодавно, і Ваша справа стане для нього тренувальною. Та не факт, що він зможе досягти потрібного Вам результату.

Але набагато гірше, коли людина без досвіду і ґрунтовних знань в галузі права, береться самостійно вирішувати свої юридичні проблеми. На те є переконливі причини:

 • Недостатньо знань і практичного досвіду, щоб забезпечити собі надійний юридичний тил

Для грамотного захисту своїх інтересів перед судом та іншими органами, державними установами, недостатньо прочитати кілька статей або навіть законів. Щоб ситуація вирішилася на Вашу користь, її потрібно ретельно опрацювати. І зробити це зможе тільки професійний, досвідчений адвокат.

 • Немає розуміння, як працюють правоохоронні та інші структури держави

Без цього неможливо захистити свої інтереси. Щоб протистояти зловживанням з боку цих інституцій або взаємодіяти з ними на рівних, потрібно знати тонкощі їхньої роботи.

 • Висока ціна помилки

Переймаючись питанням: «Скільки коштують послуги адвоката?», варто пам’ятати, що їхня ціна ніщо у порівнянні з ціною свободи або репутації. У деяких випадках нехтування якісними послугами спеціаліста та зайва самовпевненість можуть коштувати величезних матеріальних втрат.

 • Значні витрати часу

Розгляд судових справ може тривати роками. Ваша особиста присутність на кожному засіданні не гарантує Вам успіху, проте з’їдає багато часу і сил.

 • Людський фактор – емоційність

При вирішенні юридичних проблем важливо мислити раціонально і беземоційно. Але поки є особиста зацікавленість в результаті і негативні емоції до опонентів, абстрагуватися буде важко.

А Ваш адвокат завжди залишається неупередженим. Він просто робить свою справу і досягає потрібного Вам результату.

При виборі послуг адвоката потрібно ставитися застережливо не тільки до низьких, але і до надмірно високих розцінок. Перші можуть говорити про недостатню кваліфікацію фахівця. А другі про те, що Ви більше заплатите за рекламу і гучне ім’я, аніж за реальну юридичну допомогу.

Краще за все співвідносити вартість послуг з вигодами, які Ви отримаєте від звернення до конкретних адвокатів.

Послуги адвоката цінищо Ви отримуєте, оплачуючи їх?

Оплачуючи послуги Адвокатської компанії «Слинько та партнери», Ви отримуєте:

 • Безболісне вирішення навіть найскладнішої і найзаплутанішої проблеми

За 25 років практичного досвіду ми навчилися знаходити правильний, законний вихід з будь-яких ситуацій.

 • Ґрунтовну юридичну підтримку

У числі наших адвокатів не тільки практикуючі фахівці, а й наукові діячі – кандидати економічних наук, які опублікували понад 500 робіт у сфері права, економіки. Вони всебічно вивчають проблему і вирішують її (будь то кримінальний захист або оптимізація податків).

 • Особистого адвоката, якому можна довіряти

89% нових клієнтів звертаються в нашу Компанію за рекомендацією. І в подальшому воліють працювати тільки з нами.

 • Адвокатську допомогу, де б Ви не знаходилися

Наш офіс знаходиться в м. Київ, але ми виїжджаємо до своїх клієнтів в інші регіони України.

 • Захист від зловживань з боку правоохоронних та інших структур

Наші адвокати мають цінний досвід роботи у цих структурах, можуть передбачити їхні дії та ефективно відреагувати на них.

Ціни на юридичні послуги Компанії «Слинько та партнери» – доступні, справедливі і адекватні!

Якщо Вам потрібен юрист ціна на послуги якого не шокує, але результати роботи якого дійсно ефективні і дієві, якщо Вам потрібен досвідчений юрист Україна (Київ) зі значним стажем і глибокими знаннями в галузі фінансів і права, якщо Ви бажаєте довірити свою справу виключно професіоналу, який цінує Ваш час і працює не тільки для отримання гонорару, але, в першу чергу, для того, щоб Ви і Ваш бізнес процвітали – Ви зайшли за адресою!

Компанія «Слинько та партнери» завжди рада допомогти Вам позбутися будь-яких юридичних складнощів і перешкод на Вашому шляху.

Для ширшого розуміння умов співпраці з Компанією пропонуємо Вашій увазі прайс-лист юридичних послуг. Ціни вказані тут від мінімуму. Кожна ситуація індивідуальна, тому вартість роботи адвоката в комплексі буде залежати від конкретних обставин у справі і того набору послуг, який необхідний для вирішення саме Вашої проблеми.

Прайс-лист юридичних послуг Компанії «Слинько та партнери»

Найменування послуги Примітка Ціна

Бізнес-адвокат

Консультація з питань:
● організації та успішного ведення бізнесу;
● вибору організаційно-правової форми;
● структурування господарської діяльності;
● вибору системи оподаткування;
● оптимізації витрат на персонал;
● вирішення інших проблем бізнесу
усна від 2 000 грн
письмова від 3 000 грн
Абонентське обслуговування (повне комплексне правове супроводження господарської діяльності) додатково:
● виїзди до клієнта;
● на зв’язку 24 години на добу 7 днів на тиждень
від 5 000 грн./місяць
Правовий аудит компанії від 5 000 грн.
Юридичний та/або економічний аналіз договорів та інших документів від 3000 грн
Індивідуальна розробка договорів та інших документів (з урахуванням специфіки бізнесу клієнта) від 5 000 грн

Захист в суді

Досудове врегулювання спорів від 3 000 грн
Аналіз документів з метою визначення перспективи звернення до суду від 3 000 грн
Підготовка процесуальних документів  (позовних заяв, заперечень і т.п.) від 4 000 грн
Представництво інтересів клієнта  в суді від 2 000 грн/судодень

Податкове право

Консультація з питань оподаткування усна від 2000 грн
письмова від 3000 грн
Підготовка листів, запитів, відповідей на запити, скарг, заяв та інших документів від 1 500 грн
Представництво інтересів в податковому органі від 2 700 грн/виїзд адвоката
Оптимізація оподаткування законними способами за домовленістю
Супровід податкових перевірок за домовленістю
Підготовка заперечень на акт перевірки від 4 000 грн
Адміністративне, судове оскарження податкових повідомлень-рішень від 5 000 грн
Адміністративне, судове оскарження протиправних рішень, дій/бездіяльності контролюючих органів від 5 000 грн

Кримінальне право

Консультація усна від 2 000 грн
Ознайомлення з матеріалами справи, їх правовий аналіз, розробка лінії захисту від 7 000 грн
Підготовка процесуальних документів за домовленістю
Правова допомога свідку під час проведення процесуальних (слідчих) дій від 2 700 грн/виїзд адвоката
Захист в досудовому розслідуванні правова допомога при проведенні слідчої дії від 2 700 грн/виїзд адвоката
комплексний захист на досудовому розслідуванні від 30 000 грн
Захист в суді ознайомлення з матеріалами справи від 3 000 грн
побудова правової позиції (лінії захисту) від 3 000 грн
участь адвоката в судовому засіданні от 2 700 грн/судодень
захист в суді 1-ї інстанції від 30 000 грн
захист в суді апеляційної інстанції від 15 000 грн
захист в суді касаційної інстанції від 18 000 грн
Комплексне ведення кримінальної справи за домовленістю

Адвокат з банківських справ

Консультація з питань депозитних, кредитних, іпотечних договорів усна від 2 000 грн
письмова від 3 000 грн
Юридичний та/або економічний аналіз документів від 3 000 грн
Складання листів, скарг, заяв та інших документів від 1 500 грн
Представництво інтересів клієнта у банку від 2 700 грн/виїзд адвоката
Судове оскарження (розірвання, визнання недійсним кредитного та/або іпотечного договору) підготовка позовних заяв, заперечень від 5 000 грн
підготовка процесуальних документів  (заяв, клопотань  і т.п.) від 1 500 грн
представництво інтересів клієнта  в суді від 2 000 грн/судодень
комплексне ведення справи від 3 500 грн/місяць
Представництво інтересів у виконавчому провадженні підготовка письмових документів  (заяв, скарг і т.п.) від 1 500 грн
представництво інтересів клієнта  у виконавчій службі від 2 000 грн/виїзд адвоката
комплексне ведення справи від 3 500 грн/місяць