Види та способи оплати
Загальна цінова політика
Повний прайс-лист

Цені на юридичні послуги

Кожен, хто хоче отримати якісні юридичні послуги, крім досвіду і стажу роботи компанії оцінює прайс на юридичні послуги в ній. Це правильний підхід, оскільки за ціною можна зрозуміти багато. Занадто завищені ціни говорять про те, що найменший вихід за рамки обумовленого плану дій з того чи іншого питання вимагатиме від Вас додаткових розтрат і в підсумку виллється в дуже солідну суму, яка не відповідає кінцевим результатам співпраці. Занадто низькі ціни говорять про те, що в компанії, швидше за все, працюють юристи, які не мають достатнього досвіду і практики, а тому не гарантують 100% -й результат своєї роботи. Вартість юридичних послуг  в Україні буває різною, але Компанія «Слинько та партнери» пропонує Вам оптимальне поєднання високого професіоналізму надання послуг і оптимальне співвідношення ціни і якості. А це зустрічається не часто!

Ціни юридичних послуг в Компанії «Слинько та партнери», що здійснює свою діяльність в Києві і області, справедливі і доступні. Наші фахівці – юристи і адвокати з багаторічним досвідом практичної діяльності, що гарантують кінцевий результат і використають всі можливі юридичні механізми для вирішення Ваших проблем. Звертаючись до нас, Ви можете бути впевнені, що з Вас не вимагатимуть нереальних розмірів оплати, але і не погодяться на копійчаний гонорар, надавши гарантію на ефективний результат роботи, створюючи при цьому видимість «бурхливої діяльності» у відсутності такої. Якщо Вам потрібні юридичні послуги вартість яких Вас не злякає, та одночасно в професійності і високій якості яких Ви можете бути впевнені – Ви зайшли за адресою!

Прайс-лист на юридичні послуги: види оплати

Залежно від обраної послуги та побажання клієнта, оплата за роботу адвокатам Компанії може здійснюватися кількома способами: за фіксованою ставкою, погодинно, за результат і для тих, хто замовляє абонентське обслуговування підприємства – за фіксованою щомісячною платою плюс оплата послуг, що не входять в пакет (при наявності таких). Договір може передбачати винагороду за успіх (за домовленістю).

  1. Фіксована вартість юридичних послуг. В цьому випадку ми говоримо про чітко визначену, на підставі договору про надання послуг, суму. У договорі вказується обсяг завдань, який підлягає виконанню юристом, і вартість такої роботи. Ціна в подальшому не змінюється. Таких юридичних послуг з фіксованою ставкою – обмежена кількість. Наприклад, консультація юриста ціна за яку єдина. Проте, до фіксованої вартості, в цьому випадку, може бути приєднана оплата супутніх послуг, якщо клієнту потрібно додатково провести юридичний аналіз документів, діяльності підприємства, направити адвокатські запити і т.д.

Оплачується фіксована вартість послуги на умовах повної або часткової передоплати. У випадках з консультацією – передоплата дає Компанії і конкретному юристу гарантію того, що праця не залишиться безоплатною, і після глибокого вивчення теми і підготовки, наприклад, письмової відповіді, клієнт не відмовиться її прийняти і оплатити. У питаннях, що вимагають тривалої участі юриста, передоплата є гарантією того, що клієнт не передумає використовувати послуги юриста тоді, коли половина або більша частина завдання вже виконана. Крім того, отримана передоплата погашає адвокатські витрати під час роботи над справою (проїзд, канцелярія, пошта і т.д.).

  1. Оплата по годинах. Деякі завдання вимагають особистої присутності адвоката, але при цьому його участь і результат його участі в справі складно спроектувати в щось матеріальне. Йдеться про участь адвоката при проведенні слідчих дій, захист адвокатом в суді (можлива оплата за судодень), участь в переговорах, виїзд адвоката за місцем знаходження клієнта для дачі консультації, складна аналітика проблемної ситуації і т.п. Такі послуги можуть бути оплачені і за фіксованою ставкою (за погодженням сторін).
  2. Оплата за результат. В даному випадку мова йде про виконання конкретного завдання з обумовленим заздалегідь підсумком, при досягненні якого і відбувається оплата. Наприклад, це може бути податковий спір – оскарження податкового повідомлення-рішення. Підсумок – отримання кінцевого рішення суду. Завдання виконано – оплата проведена.
  3. Оплата за абонентське обслуговування. Цей вид оплати відбувається на підставі договору про абонентське обслуговування підприємства або ФОП. Однак, в разі виходу за межі передбачених пакетом послуг, додаткова робота адвоката оплачується відповідно до прейскуранта. Всі питання, що стосуються доплат обговорюються з клієнтом завчасно.
  4. Винагорода за успіх. На практиці часто зустрічаються такі складні багатокомпонентні справи, результат яких важко визначити навіть досвідченому фахівцеві. На кінцевий результат може вплинути банально людський фактор – особисте переконання судді, керівника фіскального органу і т.п. або непередбачені обставини, або зміна обстановки. Адвокат безсумнівно запропонує Вам використати всі доступні і можливі способи врегулювання питання, а також зробить все необхідне для цього. Юридичні послуги ціни за які обумовлюються заздалегідь будуть оплачені за договором. Однак, в разі досягнення максимального успіху у справі або максимально швидкого вирішення питання, адвокат може отримати додаткову винагороду за успіх (додатковий гонорар). Умови, при яких ця сума буде виплачена адвокату, прописуються в договорі. Сума резервується заздалегідь. Якщо адвокату вдасться досягти максимального результату у справі або виконати завдання в найкоротші терміни – гонорар переходить в його власність, якщо ні – додаткові гроші, зарезервовані в якості винагороди за успішність, повертаються клієнту, а оплачується лише фактично виконана робота. Додатковий гонорар за успішне і швидке вирішення проблеми є ще одним стимулом для фахівця.

Ціни на юридичні послуги Компанії «Слинько та партнери» – доступні, справедливі і адекватні

Якщо Вам потрібен юрист ціна на послуги якого не шокує, але результати роботи якого дійсно ефективні і дієві, якщо Вам потрібен досвідчений юрист Україна (Київ) зі значним стажем і глибокими знаннями в галузі фінансів і права, якщо Ви бажаєте довірити свою справу виключно професіоналу, який цінує Ваш час і працює не тільки для отримання гонорару, але, в першу чергу, для того, щоб Ви і Ваш бізнес процвітали – Ви зайшли за адресою!

Компанія «Слинько та партнери» рада допомогти Вам позбутися від будь-яких юридичних складнощів і перешкод на Вашому шляху.

Для ширшого розуміння умов співпраці з Компанією пропонуємо Вашій увазі прайс-лист юридичних послуг. Ціни вказані тут від мінімуму. Кожна ситуація індивідуальна, тому вартість роботи адвоката в комплексі буде залежати від конкретних обставин у справі і того набору послуг, який необхідний для вирішення саме Вашої проблеми.

 

Прайс-лист юридичних послуг Компанії «Слинько та партнери»

Найменування послуги Примітка Ціна

Бізнес-адвокат

Консультація з питань:

●     організації та успішного ведення бізнесу;

●     вибору організаційно-правової форми;

●     структурування господарської діяльності;

●     вибору системи оподаткування;

●     оптимізації витрат на персонал;

●     вирішення інших проблем бізнесу

усна 1 500 – 3 000 грн.
письмова 2 000 – 5 000 грн.
Абонентське обслуговування (повне комплексне правове супроводження господарської діяльності) додатково:

●     виїзди до клієнта;

●     на зв’язку 24 години на добу 7 днів на тиждень

5 000 – 50 000 грн./місяць
Правовий аудит компанії від 5 000 грн.
Юридичний та/або економічний аналіз договорів та інших документів  2 000 – 7 000 грн.
Індивідуальна розробка договорів та інших документів (з урахуванням специфіки бізнесу клієнта) від 5 000 грн.

Захист в суді

Досудове врегулювання спорів від 3 000 грн.
Аналіз документів з метою визначення перспективи звернення до суду 2 000 – 4 000 грн.
Підготовка процесуальних документів  (позовних заяв, заперечень і т.п.) від 4 000 грн.
Представництво інтересів клієнта  в суді від 2 000 грн./судодень

Податкове право

Консультація з питань оподаткування усна 1 500 – 7 000 грн.
письмова 2 000 – 20 000 грн.
Підготовка листів, запитів, відповідей на запити, скарг, заяв та інших документів від 1 500 грн.
Представництво інтересів в податковому органі від 2 000 грн./виїзд адвоката
Оптимізація оподаткування законними способами за домовленістю
Супровід податкових перевірок за домовленістю
Підготовка заперечень на акт перевірки від 3 000 грн.
Адміністративне, судове оскарження податкових повідомлень-рішень від 4 000 грн.
Адміністративне, судове оскарження протиправних рішень, дій/бездіяльності контролюючих органів від 4 000 грн.

Кримінальне право

Консультація усна від 2 000 грн.
Ознайомлення з матеріалами справи, їх правовий аналіз, розробка лінії захисту від 7 000 грн.
Підготовка процесуальних документів за домовленістю
Правова допомога свідку під час проведення процесуальних (слідчих) дій від 2 500 грн./виїзд адвоката
Захист в досудовому розслідуванні правова допомога при проведенні слідчої дії від 2500 грн./виїзд адвоката
комплексний захист на досудовому розслідуванні від 30 000 грн.
Захист в суді ознайомлення з матеріалами справи від 3000 грн.
побудова правової позиції (лінії захисту) від 3000 грн.
участь адвоката в судовому засіданні от 2500 грн./судодень
захист в суді 1-ї інстанції від 30 000 грн.
захист в суді апеляційної інстанції від 15 000 грн.
захист в суді касаційної інстанції від 18 000 грн.
Комплексне ведення кримінальної справи за домовленістю

Адвокат з банківських справ

Консультація з питань депозитних, кредитних, іпотечних договорів усна 1 500 – 3 000 грн.
письмова 2 000 – 5 000 грн.
Юридичний та/або економічний аналіз документів 2 000 – 7 000 грн.
Складання листів, скарг, заяв та інших документів від 1 500 грн.
Представництво інтересів клієнта у банку від 2 000 грн./виїзд адвоката
Судове оскарження (розірвання, визнання недійсним кредитного та/або іпотечного договору) підготовка позовних заяв, заперечень від 4 000 грн.
підготовка процесуальних документів  (заяв, клопотань  і т.п.) від 1 500 грн.
представництво інтересів клієнта  в суді від 2 000 грн./судодень
комплексне ведення справи від 3 500 грн./місяць
Представництво інтересів у виконавчому провадженні підготовка письмових документів  (заяв, скарг і т.п.) від 2 500 грн.
представництво інтересів клієнта  у виконавчій службі від 2 000 грн./виїзд адвоката
комплексне ведення справи від 3 500 грн./місяць