• ru
Адвокатська компанія
«Слинько та партнери»

Юридичний супровід бізнесу

Юридичний супровід бізнесу

Юридичний супровід бізнесу максимальна захищеність Вашої справи!

Юридичний відділ на підприємстві або хоча б один штатний юрисконсульт стандартна практика для бізнесу. Однак сучасні реалії показують, що ефективність роботи корпоративних юристів залишає бажати кращого, і якщо трапляється складна юридична ситуація, часто їх знань і досвіду виявляється недостатньо для виходу з неї. Таким чином, роль корпоративного юриста на підприємстві, що не має реального практичного досвіду у вирішенні юридичних суперечок, зводиться до документознавства, тобто шаблонного складання договорів, претензій і т.д. Більш того, помилки і зволікання, яких припускаються штатні юристи у вирішенні того або іншого питання, часто обертаються сумними для фірми наслідками і великими збитками. Саме тому, в даний час, для забезпечення захисту інтересів юридичної особи або приватного підприємця, все частіше використовуються послуги з супроводу бізнесу (аутсорсинг). Це комплексне супроводження господарської діяльності підприємства (ПП, ПАТ, ВАТ, ТОВ, організації, компанії, фірми і т.п.) чи підприємця професійними бізнес-адвокатами. Ви можете укласти договір про співпрацю на постійній основі і звертатися до адвоката по будь-якому питанню, доручати йому складання документів, представництво Ваших інтересів в державних органах і судах, участь в переговорах і т.д. Іншими словами, Ви отримуєте можливість розраховувати на компетентне і оперативне, а також максимально ефективне вирішення будь-якої юридичної проблеми професіоналом від реєстрації підприємства до захисту інтересів керівника в рамках кримінального провадження.

Абонентський юридичний супровід юридичних осіб та ФОП це вигідно, надійно і ефективно!

І ось чому.

Повний юридичний супровід підприємств, організацій, компаній, фірм, товариств або ФОП (правовий супровід бізнесу) має безліч переваг перед наймом штатного юриста.

 • При укладанні договору на юридичний аутсорсинг (повне юридичне супроводження), Ви залучаєте до захисту інтересів Вашого бізнесу команду професійних адвокатів, що спеціалізуються на наданні послуг суб’єктам підприємництва, а значить максимально компетентні в будь-яких юридичних питаннях в цій сфері.

 • Вам не потрібно витрачати додатковий час на вивчення виниклої проблеми або вичитування договорів перед підписанням, усунення проблематичних питань в спілкуванні з контролюючими органами, цю роботу візьме на себе Ваш адвокат. Вам же залишається лише ознайомитися з результатом виконаної роботи, оцінити запропоновані адвокатом способи вирішення проблеми і зробити вибір. Решту часу Ви зможете цілком присвятити розвитку власне бізнесу та управлінню бізнес-процесами.

 • Юридичний супровід юридичних осіб та ФОП на аутсорсиноговій основі (абонентське юридичне супроводження) ведеться безперервно. Ви можете бути впевнені, що в найвідповідальніший момент Ваш адвокат не піде на лікарняний, не поїде у відпустку, не відправиться у відрядження.

 • Економія Ваших коштів. Комплексний юридичний супровід бізнесу дає Вам можливість економити на виплаті заробітної плати штатному працівникові (який Вам в цьому випадку не знадобиться), виплатах ЄСВ, оплаті лікарняних, відпускних, відрядних. Вам не буде потрібно виділяти окреме робоче місце для юриста, оснащуючи його технікою, закуповуючи канцтовари та інші необхідні для роботи матеріали.

 • Вам не потрібно шукати адвоката при виникненні проблеми, досить зробити дзвінок і фахівець невідкладно займеться вирішенням Вашого питання.

 • Юридичні послуги, в разі підписання договору на комплексний супровід, включають широкий спектр дій: консультації, складання документів, правовий аналіз, участь в переговорах, представництво інтересів в державних органах і судах тощо.

Компанія «Слинько та партнери» надійне вирішення будь-яких проблем в бізнесі!

Адвокати Компанії «Слинько та партнери» мають багаторічний досвід роботи в сфері права і спеціалізуються на наданні юридичних послуг бізнесу, знають всі тонкощі роботи суб’єктів підприємництва, враховуючи як регіональні особливості ведення господарської діяльності в будь-якій точці України (Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Житомир, Чернігів, Черкаси і т.д.) так і галузеві нюанси (виробничої, торгової, будівельної компанії і т.д.), а тому можуть гарантувати максимальний рівень захисту інтересів бізнесу. На рахунку Компанії десятки постійних клієнтів, що представляють різні рівні і сфери господарської діяльності, сотні успішно розв’язаних питань. Ми твердо впевнені, що інтереси клієнта понад усе і завжди досягаємо вирішення проблеми.

З нами зручно і вигідно співпрацювати, тому що:

 • ми команда професіоналів, які мають фундаментальні знання в сфері економіки і права, досвід роботи в правоохоронних і контролюючих органах;

 • ми застосовуємо на практиці тільки перевірені юридичні конструкції і моделі захисту, але готові до нестандартних рішень, якщо вони виправдовують кінцевий результат;

 • ми враховуємо особливості різних видів діяльності суб’єктів господарювання та пропонуємо найбільш прийнятні форми співпраці;

 • ми маємо досвід юридичного супроводу підприємств різних організаційних форм (ТОВ, ПАТ, ВАТ, ПП, ФОП тощо);

 • ми завжди на зв’язку з нашим клієнтом і приходимо на допомогу в потрібний момент;

 • ми виконуємо роботу «під ключ»: супроводжуємий суб’єкт (підприємство, організація, компанія, фірма, ФОП) береться під правовий захист від моменту укладення угоди про юридичний супровід до моменту закінчення терміну дії договору;

 • ми зацікавлені в тому, щоб Ваш бізнес був під надійним захистом і зміг безперешкодно розвиватися і розширюватися, а не в тому, щоб «обібрати вас до нитки», нав’язуючи додаткові дорогі роботи і способи вирішення проблем;

 • ми надійний партнер, на якого завжди можна розраховувати!

Якщо Ви шукаєте якісну юридичну підтримку для Вашого бізнесу в Києві, Київській області чи будь-яких інших регіонах України ми завжди до Ваших послуг! Адвокати нашої Компанії готові розпочати роботу без зволікань і затримок.

Доля Вашої справи залежить від Вас телефонуйте нам прямо зараз і ми разом збудуємо Ваш успішний бізнес!

 • Компанія «Слинько та партнери» – компанія повного юридичного сервісу для сфери бізнесу і посадових осіб.
 • Наша Компанія об'єднує фахівців з досвідом більше 25 років, включаючи досвід роботи в правоохоронних і контролюючих органах. Ми завжди достовірно прогнозуємо дії правоохоронних і контролюючих органів, що дозволяє мінімізувати ризики і знайти найбільш ефективні шляхи захисту інтересів клієнта.
 • Ми гарантуємо високу якість послуг.
 • Ми забезпечуємо зворотній зв'язок відразу після Вашого звернення і в найкоротші терміни рекомендуємо стратегію по Вашій справі або питанню.
 • У нас справедливі ціни, які відповідають якості послуг.