• ru
Адвокатська компанія
«Слинько та партнери»

Представництво в суді: чи варто вдаватися до послуг адвоката?

Представництво в суді: чи варто вдаватися до послуг адвоката?

Юридичні складнощі зустрічаються на шляху кожного, але далеко не всі вони закінчуються судовим розглядом. Деякі проблеми можна вирішити, інших уникнути, скориставшись лише кваліфікованою консультацією юриста. Але якщо питання спірне або має місце конфлікт інтересів найбільш ефективним методом його вирішення, а часто і єдиним, є звернення до суду. Чому в цьому випадку таке важливе професійне представництво адвоката в суді? Про це і поговоримо.

Адвокат представник в суді. В чому користь?

Можливо у Вас в голові вже промайнула думка: так хіба я сам (сама) не впораюся? І ми поспішаємо відповісти на це питання. Можливо впораєтеся, але абсолютно інша річ наскільки успішно? Щоб переконати Вас в користі послуг адвоката, який надає послуги представництва в суді, наведемо Вам список основних переваг співпраці з професіоналом.

Це, природно, рівень підготовки і глибокі знання в області права. Не сподівайтеся, що прочитавши кілька статей кодексу або профільний закон, Ви вже володієте тим обсягом інформації, який Вам необхідний для повноцінного захисту своїх інтересів. Існує ще безліч процесуальних тонкощів, регульованих десятками підзаконних актів, інструкцій, листів і рекомендацій, про які Ви навіть не здогадуєтесь, але які з успіхом може використовувати Ваш опонент.

Судовий розгляд, якого б питання він не стосувався завжди процес емоційний, адже в опоненті Ви бачите, перш за все, кривдника. Найчастіше зайві емоції заважають тверезо і неупереджено оцінювати ситуацію, своєчасно і правильно приймати рішення. У даному випадку професіоналізм і холодний розрахунок, властивий адвокату, буде просто «знахідкою».

Якщо мова йде не про кримінальну справу, то представлення інтересів адвокатом в суді Ваших інтересів може проходити і за Вашої відсутності. Так економляться Ваш час, гроші і нерви.

Чим корисний адвокат в апеляційному суді або суді касаційної інстанції?

Адвокат в апеляційному суді (або касаційному) потрібен і, мабуть, навіть більше, ніж в суді місцевому. Не варто помилково вважати, що якщо рішення суду першої інстанції було прийнято на Вашу користь, то так все і залишиться. В апеляції таке рішення може не встояти під натиском чітко продуманих представником опонента аргументів. Більш того, рішення апеляційного суду може бути радикально іншим, і ось Ви вже в числі «переможених». І навпаки, якщо суд першої інстанції ухвалив рішення не на Вашу користь програний бій, але не війна. При правильному професійному підході ситуацію можна виправити в вищих інстанціях.

Якщо Вам потрібні якісні послуги представництва в суді Ви вже на вірному шляху. Адвокатська компанія «Слинько та партнери» це ціла плеяда професійних досвідчених адвокатів, на рахунку яких сотні виграних справ. І тепер вони готові допомогти і Вам! Подбайте про свої інтереси правильно телефонуйте нам прямо зараз!

  • Компанія «Слинько та партнери» – компанія повного юридичного сервісу для сфери бізнесу і посадових осіб.
  • Наша Компанія об'єднує фахівців з досвідом більше 25 років, включаючи досвід роботи в правоохоронних і контролюючих органах. Ми завжди достовірно прогнозуємо дії правоохоронних і контролюючих органів, що дозволяє мінімізувати ризики і знайти найбільш ефективні шляхи захисту інтересів клієнта.
  • Ми гарантуємо високу якість послуг.
  • Ми забезпечуємо зворотній зв'язок відразу після Вашого звернення і в найкоротші терміни рекомендуємо стратегію по Вашій справі або питанню.
  • У нас справедливі ціни, які відповідають якості послуг.