• ru
Адвокатська компанія
«Слинько та партнери»

Перевірка підприємства

Перевірка підприємства

Якщо Вам загрожує податкова перевірка на підприємстві адвокат допоможе!

Кожен керівник підприємства або фізична особа-підприємець знає, що до перевірки податкової потрібно бути готовим завжди, незважаючи на прозору систему організації податкового обліку та попередню відсутність інтересу до суб’єкта господарювання з боку податківців. Податкові перевірки бувають різними: камеральна, фактична, невиїзна, а також виїзна перевірка (планова та непланова). Потрапити в поле зору контролюючого органу не складно. Підвести може недобросовісний постачальник або контрагент, неточності в поданих до податкової деклараціях, неможливість надання документів за запитом податкової і т.д. Однак найбільш стресовим, мабуть, залишається відвідування підприємства податковим інспектором і виїзна податкова перевірка на підприємстві. Недостатня обізнаність керівництва підприємства в постійно змінюваному законодавстві, а також наявність психологічного бар’єру, що не дозволяє обґрунтовано і законно відстояти свою позицію перед представниками державного органу, призводять до безпідставного формування негативних висновків податковою, яка часто працює «на показник». Для бізнесу будь-яка перевірка підприємства, будь-яке зафіксоване податковою порушення, як правило, обертається збитками і додатковими витратами, а нерідко в результаті перевірки інспектором виявляються факти, документи чи інші матеріали, що свідчать про наявність в діях посадових осіб підприємства кримінального злочину. При цьому в 99% випадків інспектор, що прийшов до Вас з перевіркою, не піде без результату. Що-небудь та знайдеться! Але вихід є: якщо Ваші інтереси представляє адвокат податкова перевірка може пройти абсолютно безболісно.

Досвідчений адвокат надійний захист при податкових перевірках

Компанія «Слинько та партнери» пропонує якісні юридичні послуги бізнесу, в тому числі юридичний супровід податкових перевірок. Багаторічний досвід роботи наших адвокатів в правоохоронних органах і податковій дозволяють не тільки своєчасно і тактично грамотно відповідати на будь-які дії перевіряючих, а й наперед прогнозувати всі можливі варіанти проведення податкової перевірки.

  Юрист по кредитах

Надаючи допомогу при перевірках податковою нами проводиться:

 • надання консультації з питань, пов’язаних з проведенням перевірки (що можуть, а чого не можуть зробити фіскали, що можуть, а чого не можуть вилучити і зажадати і т.д.);

 • підготовка до податкової перевірки: впорядкування, а також аналіз документації та звітів на предмет відповідності законодавству і фактично проведеним операціям;

 • інструктаж співробітників щодо дій під час перевірки і т.д .;

 • підготовка відповіді на запит податкової про надання інформації або документів для проведення перевірки;

 • оскарження наказу про призначення перевірки;

 • повний юридичний супровід податкових перевірок, що включає фізичну присутність адвоката при проведенні перевірки на підприємстві і представництво інтересів підприємства;

 • оскарження рішень, ухвалених податковою за результатами перевірки, включаючи оскарження податкового повідомлення-рішення, подачу заперечень до акта перевірки і т.д.;

 • представництво інтересів клієнта в податковій, а також в судових органах в зв’язку з

розглядом справи за скаргою чи позовом на рішення податкового органу.

Адвокат буде корисний не тільки під час перевірки підприємства. Перевірка ФОП на єдиному податку також зовсім не рідкість.

Чому Вам сподобається наша робота?

 • Ми команда професіоналів, які відповідають за якість виконаної роботи і гарантують максимально ефективний результат у вирішенні Вашої проблеми.

 • Кожен адвокат нашої Компанії висококваліфікований фахівець, який має глибокі пізнання в сфері права та економіки, а також стаж роботи в правоохоронних та інших контролюючих органах, включаючи податкову.

 • Ми гарантуємо прийняття максимально точних і оперативних рішень, використання перевірених юридичних конструкцій, для успішного виходу з будь-якої ситуації.

 • Ми завжди знаходимося на зв’язку з клієнтом і готові надати екстрену практичну або консультативну допомогу.

 • Ми повністю беремо на себе спілкування з податковою (наш адвокат представить Ваші інтереси в будь-якій інстанції), а також професійну правову допомогу на будь-якому етапі проведення податкової перевірки.

  Податковий адвокат в Києві

Податкові перевірки та їх супровід

Якщо на Вашому підприємстві намічається перевірка податковими органами, і Ви повідомлені про це або маєте підстави так вважати, щоб уникнути негативних наслідків, краще звернутися до досвідченого податкового адвоката!

Адвокати Компанії «Слинько та партнери» мають достатній досвід і вміють захищати інтереси платників податків. Не втрачайте дорогоцінного часу дарма, своєчасне звернення за кваліфікованою допомогою не тільки зможе скоротити ризики і зробити перевірку менш болючою для господарської діяльності, а й, можливо, запобігти її проведенню.

Потурбуйтеся про майбутнє свого бізнесу сьогодні телефонуйте нам прямо зараз!

 • Компанія «Слинько та партнери» – компанія повного юридичного сервісу для сфери бізнесу і посадових осіб.
 • Наша Компанія об'єднує фахівців з досвідом більше 25 років, включаючи досвід роботи в правоохоронних і контролюючих органах. Ми завжди достовірно прогнозуємо дії правоохоронних і контролюючих органів, що дозволяє мінімізувати ризики і знайти найбільш ефективні шляхи захисту інтересів клієнта.
 • Ми гарантуємо високу якість послуг.
 • Ми забезпечуємо зворотній зв'язок відразу після Вашого звернення і в найкоротші терміни рекомендуємо стратегію по Вашій справі або питанню.
 • У нас справедливі ціни, які відповідають якості послуг.