• ru
Адвокатська компанія
«Слинько та партнери»

Супровід податкової перевірки

Супровід податкової перевірки

Якщо Вам загрожує податкова перевірка на підприємстві адвокат допоможе!

Кожен керівник підприємства або фізична особа-підприємець знає, що до перевірки податкової потрібно бути готовим завжди, незважаючи на прозору систему організації податкового обліку та попередню відсутність інтересу до суб’єкта господарювання з боку податківців. Податкові перевірки бувають різними: камеральна, фактична, невиїзна, а також виїзна перевірка (планова та непланова). Для прикладу, камеральна перевірка податкових органів проводиться з поданням їм звітної та іншої документації, за місцем свого розташування (без виїзду на контрольний об’єкт). Перевірка стосується податкової звітності і є принципово відмінною тим, що проводиться без спеціальних рішень податкового органу. Для порівняння, позапланова виїзна перевірка вимагає наказу та направлення, а проводиться за місцем знаходження платника. Планові податкові перевірки проводяться згідно затвердженого плану-графіка.

Потрапити в поле зору контролюючого органу не складно. Перевірка компанії з великими обсягами реалізації як і перевірка ФОП на єдиному податку в кожному конкретному випадку мають свою передісторію. Підвести може недобросовісний постачальник або контрагент, неточності в поданих до податкової деклараціях, неможливість надання документів за запитом податкової і т.д. Однак найбільш стресовим, мабуть, залишається відвідування підприємства податковим інспектором і виїзна податкова перевірка на підприємстві. Недостатня обізнаність керівництва підприємства в постійно змінюваному законодавстві, а також наявність психологічного бар’єру, що не дозволяє обґрунтовано і законно відстояти свою позицію перед представниками державного органу, призводять до безпідставного формування негативних висновків податковою, яка часто працює «на показник». Для бізнесу будь-яка перевірка підприємства, будь-яке зафіксоване податковою порушення, як правило, обертається збитками і додатковими витратами, а нерідко, в результаті перевірки, інспектором виявляються факти, документи чи інші матеріали, що свідчать про наявність в діях посадових осіб підприємства кримінального злочину. При цьому в 99% випадків інспектор, що прийшов до Вас з перевіркою, не піде без результату. Що-небудь та знайдеться! Але вихід є: якщо Ваші інтереси представляє адвокат податкова перевірка може пройти абсолютно безболісно.

Досвідчений адвокат надійний захист при податкових перевірках

Компанія «Слинько та партнери» пропонує якісні юридичні послуги бізнесу, в тому числі юридичний супровід податкових перевірок. Допомога при податкових перевірках один із основних профільних напрямків діяльності Компанії.

Багаторічний досвід роботи наших адвокатів в правоохоронних органах і податковій дозволяють не тільки своєчасно і тактично грамотно відповідати на будь-які дії перевіряючих, а й наперед прогнозувати всі можливі варіанти проведення податкової перевірки, якісно підготувати документи для податкової перевірки.

Надаючи допомогу при перевірках податковою нами проводиться:

 • надання консультації з питань, пов’язаних з проведенням перевірки (що можуть, а чого не можуть зробити фіскали, що можуть, а чого не можуть вилучити і зажадати і т.д.);

 • підготовка до податкової перевірки: впорядкування, а також аналіз документації та звітів на предмет відповідності законодавству і фактично проведеним операціям;

 • інструктаж співробітників щодо дій під час перевірки і т.д .;

 • підготовка відповіді на запит податкової про надання інформації або документів для проведення перевірки;

 • оскарження наказу про призначення перевірки;

 • повний юридичний супровід податкових перевірок, що включає фізичну присутність адвоката при проведенні перевірки на підприємстві і представництво інтересів підприємства;

 • оскарження рішень, ухвалених податковою за результатами перевірки, включаючи оскарження податкового повідомлення-рішення, подачу заперечень до акта перевірки і т.д.;

 • представництво інтересів клієнта в податковій, а також в судових органах в зв’язку з

  Стягнення боргу адвокатом

розглядом справи за скаргою чи позовом на рішення податкового органу.

Адвокат буде корисний не тільки під час перевірки підприємства. Перевірка податків фізичних осіб на сьогодні є досить розповсюдженим видом контролю, перевірка ФОП на єдиному податку також зовсім не рідкість.

Чому Вам сподобається наша робота?

 • Ми команда професіоналів, які відповідають за якість виконаної роботи і гарантують максимально ефективний результат у вирішенні Вашої проблеми.

 • Кожен адвокат нашої Компанії висококваліфікований фахівець, який має глибокі пізнання в сфері права та економіки, а також стаж роботи в правоохоронних та інших контролюючих органах, включаючи податкову.

 • Ми гарантуємо прийняття максимально точних і оперативних рішень, використання перевірених юридичних конструкцій, для успішного виходу з будь-якої ситуації.

 • Ми завжди знаходимося на зв’язку з клієнтом і готові надати екстрену практичну або консультативну допомогу.

 • Ми повністю беремо на себе спілкування з податковою (наш адвокат представить Ваші інтереси в будь-якій інстанції), а також професійну правову допомогу на будь-якому етапі проведення податкової перевірки.

Податкові перевірки та їх супровід

Якщо на Вашому підприємстві намічається перевірка податковими органами, і Ви повідомлені про це або маєте підстави так вважати, щоб уникнути негативних наслідків краще звернутися до досвідченого податкового адвоката!

Адвокати Компанії «Слинько та партнери» мають достатній досвід і вміють захищати інтереси платників податків. Не втрачайте дорогоцінного часу дарма, своєчасне звернення за кваліфікованою допомогою не тільки зможе скоротити ризики і зробити перевірку менш болючою для господарської діяльності, а й, можливо, запобігти її проведенню.

Потурбуйтеся про майбутнє свого бізнесу сьогодні телефонуйте нам прямо зараз!

 • Компанія «Слинько та партнери» – компанія повного юридичного сервісу для сфери бізнесу і посадових осіб.
 • Наша Компанія об'єднує фахівців з досвідом більше 25 років, включаючи досвід роботи в правоохоронних і контролюючих органах. Ми завжди достовірно прогнозуємо дії правоохоронних і контролюючих органів, що дозволяє мінімізувати ризики і знайти найбільш ефективні шляхи захисту інтересів клієнта.
 • Ми гарантуємо високу якість послуг.
 • Ми забезпечуємо зворотній зв'язок відразу після Вашого звернення і в найкоротші терміни рекомендуємо стратегію по Вашій справі або питанню.
 • У нас справедливі ціни, які відповідають якості послуг.