• ru
Адвокатська компанія
«Слинько та партнери»

Послуги юриста для юридичних осіб

Послуги юриста для юридичних осіб

Бізнес юрист відмінна можливість позбутися проблем, що стоять на шляху Вашого успіху

Якщо Ви займаєтесь бізнесом, то напевно знаєте, що одного прагнення до успіху і капіталовкладень мало для розвитку справи. Господарська діяльність, так чи інакше, пов’язана з великою кількістю питань, які не лежать в площині прийняття управлінських рішень. Використання останніх досягнень техніки і оптимізація виробничого процесу не принесуть результату, якщо в організації бізнесу є юридичні недоробки і труднощі. Багато проблем знаходяться не на поверхні. Наприклад, вдала, на перший погляд, угода може обернутися катастрофою, якщо контрагент виявиться неблагонадійним або підписаний договір буде містити порушення. Саме тому бізнес юрист настільки затребуваний фахівець. Основне завдання юриста (за умови своєчасного звернення за допомогою) запобігти виникненню проблем. Природно, якщо проблема вже є юрист максимально оперативно вирішує її.

Хороший юрист успішний бізнес

Компанія «Слинько та партнери» надає повний спектр юридичних послуг бізнесу. Юристи Компанії мають багатий практичний досвід роботи в сфері права і знають всі тонкощі вирішення юридичних проблем суб’єктів господарювання. Ми глибоко аналізуємо ситуацію клієнта, пропонуючи йому тільки найбільш ефективні варіанти поведінки і рішення. Практика роботи нашої Компанії показує, що жодна проблема не може бути розцінена, як фатальна, і жодна ситуація, як безвихідна, якщо за справу береться досвідчений юрист.

Послуги юриста для юридичних осіб та ФОП можуть включати:

 • юридичне консультування (аналіз проблеми та пропозиція можливих варіантів її вирішення, роз’яснення законодавчого механізму регулювання та порядку судового та/або адміністративного вирішення спору);

 • складання юридичних документів (статутні документи, договори, контракти, угоди, позовні заяви, клопотання, звернення, відповіді на запити податкової та інших державних органів, претензії і т.д.);

 • правовий аналіз документів;

 • юридичний аналіз всіх (або окремих) сфер діяльності підприємства;

 • оптимізацію оподаткування і планування податків на підприємстві;

 • участь юриста при проведенні перевірок податковою, іншими органами державного контролю та правоохоронними органами;

 • представництво інтересів клієнта в різних державних структурах, прокуратурі, поліції, судах;

 • правову допомогу з інших питань.

Чому Вам сподобається співпрацювати з нами?

Компанія «Слинько та партнери» давно і успішно представляє інтереси різних бізнес-структур, підприємств і фірм. Ми завоювали довіру багатьох клієнтів і продовжуємо з ними багаторічну співпрацю. Але довіра не є випадковістю. Клієнти оцінили нашу працю і високий професіоналізм. Ми чесні, сумлінні й завзяті, завжди досягаємо поставленої мети і результату, найбільш прийнятного для клієнта. Наші співробітники юристи з правовою та економічною освітою, великим досвідом роботи в сфері права, включаючи роботу в штаті різних державних контролюючих і правоохоронних органів. Жодне питання не вирішується нами поверхнево. Якщо Ви звернулися за допомогою до нас, то точно можете бути впевнені, що вирішена нами проблема не потурбує Вас знову. Крім іншого, ми гарантуємо:

оперативність прийняття рішень;

контактність (на зв’язку 24/7);

зручні умови співпраці (обумовлюються індивідуально).

Якщо Вам потрібен професійний юрист для бізнесу в Києві можете припинити пошуки, Ви відвідали потрібний Вам сайт. Ми гарантуємо: співпрацею з нами Ви залишитеся задоволені!

Компанія «Слинько та партнери» ми точно знаємо, як зробити Ваш бізнес успішним!

Не втрачайте час даремно, телефонуйте нам прямо зараз!

  Юридичні консультації для бізнесу
 • Компанія «Слинько та партнери» – компанія повного юридичного сервісу для сфери бізнесу і посадових осіб.
 • Наша Компанія об'єднує фахівців з досвідом більше 25 років, включаючи досвід роботи в правоохоронних і контролюючих органах. Ми завжди достовірно прогнозуємо дії правоохоронних і контролюючих органів, що дозволяє мінімізувати ризики і знайти найбільш ефективні шляхи захисту інтересів клієнта.
 • Ми гарантуємо високу якість послуг.
 • Ми забезпечуємо зворотній зв'язок відразу після Вашого звернення і в найкоротші терміни рекомендуємо стратегію по Вашій справі або питанню.
 • У нас справедливі ціни, які відповідають якості послуг.