• ru
Адвокатська компанія
«Слинько та партнери»

Складання договорів

Складання договорів

Юридичний супровід угод запорука безпеки Вашого бізнесу!

Жоден бізнес, в чому б не полягала його суть (торгівля або виробництво, фермерство чи переробка, магазини або фабрики), не обходиться без угод. Договори з контрагентами, постачальниками сировини або продукції, договір оренди приміщення або обладнання, договір лізингу, договори про надання комунальних послуг (електро- і тепломережі, водопостачання і т.д.) це щоденні складові будь-якої господарської діяльності. При цьому важливо розуміти, що вчинення правочину передбачає не тільки складання і підписання договору, але і ґрунтовну підготовчу роботу: аналіз ризиків і переваг, вибір оптимальної моделі співпраці, фінансові розрахунки. Приймаючи необережне і не виважене рішення, без глибокого професійного аналізу умов угоди, підприємство чи підприємець ризикує зіткнутися з великими проблемами і втратами в подальшому. Зусиль корпоративних юристів може бути недостатньо для ефективного вирішення питання, особливо, якщо майбутня угода не є стандартною або якщо договір укладається з новим контрагентом, про роботу якого компанії мало що відомо. Особливої ​​уваги також заслуговує операція з придбання або продажу готового бізнесу. У таких ситуаціях просто необхідні юридичні послуги супровід угод, виконати який зможе досвідчений бізнес адвокат.

Компанія «Слинько та партнери» спеціалізується на наданні якісних правових послуг бізнесу, гарантуючи надійний захист інтересів і максимальну вигоду від майбутньої угоди.

Юридичний супровід угоди, що здійснюється адвокатами Компанії, може стосуватися окремих етапів укладання угоди (складання договорів, перевірка контрагентів, проведення переговорів), а також бути комплексною процедурою, під час якої адвокат контролює процес підписання угоди від початку до кінця.

До переліку послуг по правовому супроводженню договорів адвокатом входить:

 • консультація з будь-якого питання, що стосується укладення угод в процесі господарської діяльності підприємства, з посиланням на норми законодавства;

 • юридичний супровід договорів;

 • проведення процедури due diligence (перевірка благонадійності і платоспроможності контрагента);

 • юридичний супровід купівлі бізнесу, а також його продажу (правовий аналіз документації, перевірка власника, перевірка наявності обтяжень та арештів, оцінка рентабельності і т.д.);

 • оцінка майбутньої угоди на предмет наявності фінансових, виробничих, податкових ризиків та вигод, прогнозування можливих труднощів у процесі виконання умов угоди, а також пошук можливих шляхів вирішення конфлікту;

 • аналіз договірної документації на предмет відповідності вимогам закону, інтересам клієнта;

 • складання проектів договорів, протоколів і додатків до них, а також формування супутнього пакета документів;

 • участь адвоката у процедурі проведення переговорів щодо угоди, що планується і підписанні договору;

 • участь адвоката у вирішенні конфліктних ситуацій в разі невиконання, часткового або неналежного виконання умов договору стороною, включаючи підготовку та направлення претензій, а також складання і подачу позовних заяв до суду;

 • представництво інтересів в суді, інших державних органах і недержавних організаціях.

Адвокат Компанії «Слинько та партнери» може вступити в процес укладення угоди на будь-якому етапі. Якщо необхідно складання договорів юридичні послуги будуть включати і консультації по найбільш істотним умовам. Ви будете чітко і однозначно розуміти, які правові наслідки настануть після укладення того чи іншого договору.

Супровід може стосуватися, як окремо взятої операції, так і всіх угод підприємства, що укладаються ним в процесі господарської діяльності.

  Представництво в суді

Головна наша перевага гарантія максимально ефективного результату!

Компанія «Слинько та партнери», за час роботи на ринку надання юридичних послуг бізнесу, придбала десятки постійних клієнтів, які продовжують будувати свій успішний бізнес разом з нами.

Секрет роботи Компанії дуже простий ми гарантуємо професійне вирішення юридичних проблем з максимальними вигодами для клієнта і ставимо його інтереси понад усе.

До наших переваг можна віднести наступне:

 • в штаті Компанії працюють тільки досвідчені адвокати, які мають глибокі, досконалі знання в області економіки і права, що дає нам можливість приймати не тільки юридично вірні, але й економічно вигідні рішення для Вашого бізнесу;

 • ми виконуємо роботу «під ключ», угода, супровід якої здійснюється нашим адвокатом, береться під контроль від початку підготовчих робіт до виконання підписаного договору;

 • ми знаходимося на зв’язку 24/7 і готові екстрено відреагувати на будь-яку конфліктну ситуацію;

 • ми відповідаємо за якість послуг, що надаються і гарантуємо не просте дотримання закону, а ефективний результат для клієнта.

Якщо Вас цікавить юридичний супровід угоди, що здійснюється професійним бізнес-адвокатом Ви зайшли за адресою! Адвокати Компанії «Слинько та партнери» готові допомогти Вам і приступлять до роботи негайно. Все, що від Вас потрібно зателефонувати в Компанію за телефонами, вказаними на сайті, і домовитися про зустріч. Решту проблем ми вирішимо самостійно!

Захистіть свій бізнес сьогодні, і вже завтра він стане ще більш успішним! Телефонуйте нам прямо зараз!

 • Компанія «Слинько та партнери» – компанія повного юридичного сервісу для сфери бізнесу і посадових осіб.
 • Наша Компанія об'єднує фахівців з досвідом більше 25 років, включаючи досвід роботи в правоохоронних і контролюючих органах. Ми завжди достовірно прогнозуємо дії правоохоронних і контролюючих органів, що дозволяє мінімізувати ризики і знайти найбільш ефективні шляхи захисту інтересів клієнта.
 • Ми гарантуємо високу якість послуг.
 • Ми забезпечуємо зворотній зв'язок відразу після Вашого звернення і в найкоротші терміни рекомендуємо стратегію по Вашій справі або питанню.
 • У нас справедливі ціни, які відповідають якості послуг.