Інші послуги:

 

Послуги адвоката для бізнесу та посадових осіб – необхідна підтримка в складних ситуаціях

Будь-яка господарська діяльність передбачає створення не тільки внутрішньої системи організації виробничого процесу, а й забезпечення зовнішньої політики підприємства, що включає регулювання відносин з партнерами та контрагентами, державними контролюючими органами, банками і т.д. Якщо виконання обов’язків з побудови та реалізації бізнес – ідей цілком лежить на керівнику підприємства, то ось із зовнішнім управлінням і забезпеченням захисту бізнесу керівнику впоратися самостійно дуже нелегко. Досвідчені бізнесмени вже давно знають, що для цих цілей краще всього залучати профільних фахівців – бізнес – адвокатів. Послуги адвоката – реальна можливість максимально скоротити матеріальні та часові витрати керівника на забезпечення організації юридично правильної підприємницької діяльності та її захист від зовнішніх факторів. Компанія «Слинько та партнери» надає висококваліфіковані послуги бізнесу більше 10 років і її адвокати точно знають як уберегти Вас від будь-яких складнощів в процесі роботи!

Потрібні послуги адвоката Київ? Вам слід звернутися в Компанію «Слинько та партнери»!

Досвідчений адвокат для бізнесу – на вагу золота, і це щира правда. Завдання адвоката – виключити і мінімізувати будь-які зовнішні ризики, які можуть негативно позначитися на діяльності підприємства. Мова йде про проблеми в спілкуванні з контролюючими органами та податковою, перевірки і ревізії, вірний підбір системи оподаткування, контроль за дотриманням умов договору контрагентами, аналіз можливих ризиків в результаті укладання майбутньої угоди, захист від зовнішнього посягання на бізнес, судові позови, захист в рамках кримінального провадження і багато інших супутніх питань. Хто з представників бізнесу не стикався з подібними проблемами? І, що цікаво, аналіз показує, що в 90% випадків самостійного вирішення таких проблем, бізнесмен неминуче стикається з втратами часу, грошей, вигоди, вдалої оборудки, майна. Ті ж, хто використовує послуги адвоката – виходять зі складної ситуації набагато швидше і з меншими втратами, а то і зовсім без них, що дає їм переваги перед конкурентами і можливість більш стрімкого розвитку.

Вартість послуг адвоката Компанії «Слинько та партнери» – справедлива і адекватна, а допомога завжди реальна і ефективна

Природно, що кожен підприємець, поряд з оцінкою кваліфікації співробітників адвокатської фірми, цікавиться ще одним важливим питанням: скільки коштують послуги адвоката в цій фірмі? Ця інформація несе багато корисного в собі. Вартість послуг адвоката в Києві може бути найрізноманітнішою. Непомірні гонорари, як правило, вимагають фірми з гучним розкрученим в рекламних кампаніях ім’ям. Тут велику частину грошей Ви платите за ім’я, а не за послугу. Скромну оплату просять фірми, в яких працюють фахівці, які поки що не володіють достатнім практичним досвідом і навичками. Золоте ж правило професіонала свідчить: вартість послуг адвоката повинна бути справедливою, чесною і прозорою. Справжній юрист завжди знає ціну своєї роботи, але ніколи не дозволить собі назвати клієнту «захмарну» суму, яка не відповідає обсягу виконаної задачі і включає масу непотрібних додаткових витрат. Керуючись цим правилом працює і Компанія «Слинько та партнери». Якщо Вам потрібні послуги адвоката ціни на які будуть відповідати обсягу фактично сумлінно виконаної роботи, Ви зайшли за адресою. Ні, ми не працюємо за «спасибі», але ми гарантуємо незмінну якість своїх послуг і розраховуємо на справедливу оплату. Будь-які питання, що стосуються вартості тієї чи іншої послуги, а також способів і термінів оплати обговорюються з клієнтами індивідуально і завчасно. Рахунок на оплату точно не стане для Вас сюрпризом в нашій Компанії. Все прозоро і чесно.

Не відкладайте свій успіх і безпеку Вашого бізнесу на завтра – телефонуйте в Компанію «Слинько та партнери» прямо зараз!