• ru
Адвокатська компанія
«Слинько та партнери»

Послуги адвоката

Послуги адвоката для бізнесу та посадових осіб – необхідна підтримка в складних ситуаціях

Будь-яка господарська діяльність передбачає створення не тільки внутрішньої системи організації виробничого процесу, а й забезпечення зовнішньої політики підприємства, що включає регулювання відносин з партнерами та контрагентами, державними контролюючими органами, банками і т.д. Якщо виконання обов’язків з побудови та реалізації бізнес  ідей цілком лежить на керівнику підприємства, то ось із зовнішнім управлінням і забезпеченням захисту бізнесу керівнику впоратися самостійно дуже нелегко. Досвідчені бізнесмени вже давно знають, що для цих цілей краще всього залучати профільних фахівців – бізнес – адвокатів. Послуги адвоката– реальна можливість максимально скоротити матеріальні та часові витрати керівника на забезпечення організації юридично правильної підприємницької діяльності та її захист від зовнішніх факторів.

Компанія «Слинько та партнери» надає висококваліфіковані послуги бізнесу більше 10 років і її адвокати точно знають як уберегти Вас від будь-яких складнощів в процесі роботи!

Потрібні послуги адвоката в Києві? Вам слід звернутися в Компанію «Слинько та партнери»!

Послуги досвідченого адвоката для бізнесу – на вагу золота, і це щира правда. Завдання адвоката – виключити і мінімізувати будь-які зовнішні ризики, які можуть негативно позначитися на діяльності підприємства. Мова йде про проблеми в спілкуванні з контролюючими органами та податковою, перевірки і ревізії, вірний підбір системи оподаткування, контроль за дотриманням умов договору контрагентами, аналіз можливих ризиків в результаті укладання майбутньої угоди, захист від зовнішнього посягання на бізнес, судові позови, захист в рамках кримінального провадження і багато інших супутніх питань. Хто з представників бізнесу не стикався з подібними проблемами в Києві, Київській області, Чернігові, Черкасах, Житомирі, інших населених пунктах України? І, що цікаво, аналіз показує, що в 90% випадків самостійного вирішення таких проблем, бізнесмен неминуче стикається з втратами часу, грошей, вигоди, вдалої оборудки, майна. Ті ж, хто використовує адвокатські послуги – виходять зі складної ситуації набагато швидше і з меншими втратами, а то і зовсім без них, що дає їм переваги перед конкурентами і можливість більш стрімкого розвитку.

Пріоритетні послуги адвокатів у Києві Компанії «Слинько та партнери»

У складі нашої Компанії — адвокати з 25-річним досвідом, що придбаний, в тому числі, у фіскальних і правоохоронних органах. Завдяки такому досвіду ми завжди досить точно прогнозуємо ситуацію і знаходимо найбільш ефективні рішення, що несуть мінімальні ризики для клієнта.

Особливо велике значення такий підхід має в ситуаціях пов’язаних з кримінальним провадженням, коли за помилку клієнт може заплатити свободою.

Нашими основними напрямками є юридична підтримка бізнесу у правовідносинах з фіскальною службою (оскарження рішень ДФС, інші податкові спори) і захист у кримінальних процесах по таким категоріям злочинів:

Наші адвокатські послуги поширюються не тільки на Київ, але також і на інші регіони України. Якщо необхідно, ми оперативно виїжджаємо за межі столиці.

Чому послуги приватного адвоката варто замовляти у Компанії «Слинько та партнери»?

Незважаючи на те, що місцезнаходження нашого офісу – Київ, до нас звертаються з усієї України. І ось чому:

  • маючи глибокі правові та економічні знання, ми підходимо до будь-якої ситуації комплексно;

  • ми завжди тримаємо руку на пульсі — систематично моніторимо зміни в законодавстві, досліджуємо практику правозастосування;

  • ми пропонуємо клієнтам тільки перевірені практикою стратегії захисту — в кожній ситуації знаходимо комфортне та безболісне рішення.

Якщо Ви більше не хочете ризикувати своєю юридичною безпекою, кращий вихід — це звернутися до досвідченого адвоката.

Не відкладайте свій успіх і безпеку Вашого бізнесу на завтра  телефонуйте в Компанію «Слинько та партнери» прямо зараз!

  • Компанія «Слинько та партнери» – компанія повного юридичного сервісу для сфери бізнесу і посадових осіб.
  • Наша Компанія об'єднує фахівців з досвідом більше 25 років, включаючи досвід роботи в правоохоронних і контролюючих органах. Ми завжди достовірно прогнозуємо дії правоохоронних і контролюючих органів, що дозволяє мінімізувати ризики і знайти найбільш ефективні шляхи захисту інтересів клієнта.
  • Ми гарантуємо високу якість послуг.
  • Ми забезпечуємо зворотній зв'язок відразу після Вашого звернення і в найкоротші терміни рекомендуємо стратегію по Вашій справі або питанню.
  • У нас справедливі ціни, які відповідають якості послуг.