• ru
Адвокатська компанія
«Слинько та партнери»

Послуги юриста в суді

Послуги юриста в суді

Допомога юриста в суді максимальний захист Ваших інтересів на стадії судового розгляду справи

У житті багатьох людей і практично кожного підприємства зустрічаються юридичні суперечки, єдиним вирішенням яких є звернення до суду, не кажучи вже про розгляд судом кримінальних правопорушень. Однак практика показує, що сліпої впевненості в своїй правоті для захисту власних інтересів вкрай замало. Суд оперує іншими поняттями: аргумент, закон, доказ. Для того щоб Ваша позиція була сприйнята судом максимально ефективно і, вирішуючи Вашу долю, суд прийняв Вашу сторону, будуть потрібні куди більш вагомі підстави, ніж непідкріплені нічим твердження. Як обґрунтувати Вашу позицію і донести її суду «в правильному світлі» знає досвідчений юрист. Але це не єдина його перевага. Допомога юриста в суді дозволить Вам досягти оптимального вирішення Вашого питання при мінімальних витратах часу, сил і засобів. А це має величезне значення.

 • По-перше, представництво юриста позбавить Вас необхідності «викроювати час» і особисто брати участь у всіх засіданнях, наприклад, в господарському або адміністративному суді.

 • По-друге, Ваша позиція буде чітко обґрунтована з точки зору законодавства, а не ґрунтуватиметься на особистих спостереженнях, емоціях і життєвому досвіді.

 • По-третє, юрист зможе домогтися максимально позитивного рішення на Вашу користь, а також поставити на розгляд суду питання про компенсацію Вам моральної шкоди, упущеної вигоди і т.д., в зв’язку з судовим розглядом і фактом порушення Ваших інтересів.

Крім того, сам по собі судовий розгляд передбачає змагальність, причому стосується це не тільки кримінального провадження, де є сторони обвинувачення і захисту, а й цивільного, адміністративного і господарського проваджень, де є сторона відповідача та сторона позивача. Це значить, що в суді, задля того щоб схилити терези правосуддя на свій бік, Вам доведеться надавати суду підтверджені доказами доводи. Міцну правову позицію неможливо отримати без попередньої всебічної підготовки.

  Послуги юриста для юридичних осіб

Проте, крім ретельної підготовки до участі в справі, не менш важливою є також здатність оперативно реагувати на виникаючі, безпосередньо в залі суду, складності. Так, в судовому спорі з податковою, представник фіскальної служби може пред’явити суду раніше не відомі Вам докази про нереальність господарських операцій, в тому числі акти про неможливість проведення зустрічних звірок. Без знань адміністративного процесу та нормативних документів, що регламентують проведення цих звірок, у Вас точно не вийде дати відсіч досвідченому юристу з податкової. Що робити? Вам допоможе юрист по адміністративних справах.

Юрист в суді: чи можна обійтися без його послуг і чого Вам це буде коштувати?

Ми не дарма згадали про суперечки з податковою. Це одна з найпоширеніших, у підприємницькій сфері, суперечок. Хочеться Вам це визнавати чи ні, але одна тільки присутність в судовому спорі, за участю представника держави, досить сильно впливає на людину психологічно. Що й казати про те, що підкованість юриста з боку податкової, який щодня приймає участь в подібних процесах, є куди більшою Ваших знань в області податкового права, якщо Ви професійно систематично не берете участі у податкових суперечках в адміністративних судах. Та й суд в більшості випадків схильний підтримати позицію представника податкової, ніж власні твердження представника бізнесу, до того ж, якщо вони не підкріплені фактами і нормами права. Як показує практика, самостійний захист своїх інтересів в таких суперечках, без правової допомоги юриста, практично в 100% випадків не дає бажаного результату. Саме тут на допомогу приходить адміністративний юрист.

Компанія «Слинько та партнери» надає юридичні послуги підприємцям, бізнес-структурам та окремим громадянам дуже давно. За нашої участі були вирішені десятки судових спорів, в 93% випадків суд повністю підтримав позицію нашого клієнта, в інших ситуаціях (7% випадків) нам вдалося добитися оптимального, найбільш сприятливого для нашого клієнта, вирішення спору. Наші юристи фахівці-практики, які знають свою справу і професійно володіють тактикою ведення судового спору. Багаторічний (більше 25 років) досвід роботи в сфері права, зокрема на різних посадах в державних контролюючих і правоохоронних органах, дозволяє юристам Компанії від самого початку прораховувати кроки опонента, вибудовуючи максимально ефективний захист інтересів клієнта. Ми ніколи не здаємося на півдороги і доводимо розпочате до кінця.

Якими є послуги юриста в суді?

В рамках судового розгляду справи юрист Компанії «Слинько та партнери» надає наступні послуги:

 • юридичне консультування клієнта з усіх питань, що стосуються судової суперечки;

 • правову допомогу в судовому спорі з контролюючим органом, податковому спорі;

 • правову допомогу в судових спорах з банками;

 • правову допомогу в господарському спорі;

 • правову допомогу в судовому розгляді кримінальної справи;

 • допомогу в зборі доказової бази;

 • фактичну участь юриста в судовому розгляді спору;

 • складання та подачу будь-яких процесуальних документів, потреба в яких виникає під час розгляду справи;

 • оскарження рішення суду в апеляційному та касаційному порядку (при необхідності).

  Юрист з податкових спорів

Чому клієнти довіряють Компанії «Слинько та партнери» представництво своїх інтересів?

Ми команда досвідчених професіоналів, які не просто рутинно виконують свої зобов’язання перед клієнтом, щоб відпрацювати гонорар, а завжди знаходимо найбільш ефективні рішення. Ми чесно боремося за інтереси клієнта у кожній справі, що потрапила до нас в руки. Ми сумлінні, пунктуальні і уважні до деталей. Кожен клієнт, який звернувся за допомогою до нас, має право розраховувати на:

 • зважений підхід до справи;

 • високу якість послуг, що надаються;

 • оперативність у вирішенні поставлених завдань;

 • зручні умови співпраці (обговорюються з клієнтом індивідуально).

Якщо Вам потрібен хороший юрист в суд, і Ви дійсно розумієте, що таке якісний юридичний захист Ви звернулися за адресою! Компанія «Слинько та партнери» пропонує Вам послуги досвідчених юристів по судовим спорам. Ми ніколи не обіцяємо того, чого не в силах виконати, але й ніколи не втрачаємо можливості найбільш ефективного вирішення судового спору на користь клієнта.

Хочете отримати надійний захист в суді? Тоді телефонуйте нам прямо зараз!

Компанія «Слинько та партнери» допоможемо не словом, а ділом!

 • Компанія «Слинько та партнери» – компанія повного юридичного сервісу для сфери бізнесу і посадових осіб.
 • Наша Компанія об'єднує фахівців з досвідом більше 25 років, включаючи досвід роботи в правоохоронних і контролюючих органах. Ми завжди достовірно прогнозуємо дії правоохоронних і контролюючих органів, що дозволяє мінімізувати ризики і знайти найбільш ефективні шляхи захисту інтересів клієнта.
 • Ми гарантуємо високу якість послуг.
 • Ми забезпечуємо зворотній зв'язок відразу після Вашого звернення і в найкоротші терміни рекомендуємо стратегію по Вашій справі або питанню.
 • У нас справедливі ціни, які відповідають якості послуг.