• ru
Адвокатська компанія
«Слинько та партнери»

Суд з банком: що робити?

Суд з банком: що робити?

Проблеми з банком не рідкість для українців. Велика частина цих проблем пов’язана з кредитуванням. Нездатність своєчасно виплатити тіло кредиту або відсотки по ньому, призводить до накладання штрафів, пені, а потім і конфіскації заставного майна. Вирішення питання проходить через суд або виконавчу службу. Якщо банк звернувся до суду з позовом найкращим виходом із ситуації стане залучення до участі в справі досвідченого адвоката, який представлятиме Ваші інтереси. В ідеалі, до адвоката слід звертатися ще до подання позовної заяви банком, на стадії, коли Ви зрозуміли, що проблем не уникнути. Тоді є шанс, що Ваш адвокат зможе знайти спільну мову з банком і «вибороти» для Вас відстрочку або розстрочку виплати. Але повернімося до ситуації, коли позов вже поданий.

Чи можливо виграти суд з банком?

Звичайно можна. Існують різні ситуації, і в більшості з них домогтися визнання вимог банку повністю незаконними складно, але, як мінімум, припинити незаконні вимоги і виграти час, домігшись розстрочки цілком реально. Правда, досягти такого результату можна буде, мабуть, лише в одному випадку якщо Ваші інтереси представляє досвідчений у спорах з банками адвокат.

Є маса порушень, що допускаються банками при укладанні та подальшому виконанні кредитного договору, серед яких: дрібний шрифт (порушення прав споживача), накладення арешту на майно, яке не підлягає вилученню, самостійна зміна банком процентної ставки за договором, нарахування не передбачених договором комісій за прострочення платежу і т.д.

Не варто забувати і про складнощі, пов’язані з вилученням та реалізацією заставного майна: квартир, будинків, автомобілів.

Порушення в тих чи інших операціях, документах можуть бути не помітні клієнту банку, але від досвідченого адвоката їх приховати неможливо. Тому практика показує, що в переважній більшості випадків суд з банком виграє той, у кого є надійна правова підтримка.

Чи можна судитися з банком?

І не просто можна, а потрібно, якщо Ваші права або інтереси порушені. Але і тут Вам буде потрібен адвокат для судового процесу. За підтримки досвідченого фахівця Ви зможете гарантовано отримати не тільки повне відшкодування або скасування незаконно нарахованих комісій та пені, витребувати не виданий депозит, а й домогтися від банку компенсації моральної шкоди.

Важливо розуміти, що 99% успіху в суді, при подачі позову до банку, міститься в самій позовній заяві. Послідовно і аргументовано викладена позиція те, що бачить суддя ще до розгляду справи по суті і те, що ще до початку розгляду формує його попередню позицію по відношенню до даної справи. Якщо позов складений правильно, його текст в частині може бути використаний за основу рішення суду. І так, досить часто такі рішення все ж приймаються на користь позичальників.

Якщо у Вас виникли проблеми з банком шукати адвоката слід якомога швидше. Своєчасний вступ у справу фахівця може позбавити Вас від судового розгляду справи в принципі, і питання буде вирішене мирно. Якщо ж суд неминучий, то адвокат допоможе домогтися найбільш оптимального і лояльного до клієнта рішення.

Якісні послуги представництва інтересів в суперечках з банком (включаючи суд з банком) можна отримати в Адвокатській компанії «Слинько та партнери». Досвідчені фахівці зі знанням права, економіки та фінансів доб’ються найкращого результату по Вашій справі. Пам’ятайте: чим швидше Ви звернетеся за професійною допомогою тим ефективнішим може бути рішення проблеми. Телефонуйте нам прямо зараз!

  • Компанія «Слинько та партнери» – компанія повного юридичного сервісу для сфери бізнесу і посадових осіб.
  • Наша Компанія об'єднує фахівців з досвідом більше 25 років, включаючи досвід роботи в правоохоронних і контролюючих органах. Ми завжди достовірно прогнозуємо дії правоохоронних і контролюючих органів, що дозволяє мінімізувати ризики і знайти найбільш ефективні шляхи захисту інтересів клієнта.
  • Ми гарантуємо високу якість послуг.
  • Ми забезпечуємо зворотній зв'язок відразу після Вашого звернення і в найкоротші терміни рекомендуємо стратегію по Вашій справі або питанню.
  • У нас справедливі ціни, які відповідають якості послуг.