• ru
Адвокатська компанія
«Слинько та партнери»

Адвокат по кредитах

Адвокат по кредитах

Виникли кредитні спори? Вам потрібен адвокат по кредитах!

Кредитні спори з банками в Києві дуже поширене явище, оскільки в умовах кризи багато позичальників не в силах виконати свої зобов’язання перед фінансовими установами. Це стосується не тільки фізичних осіб, але й осіб юридичних. Невдало проведена операція, зірвана угода, недобросовісний партнер. Причин для фінансових труднощів може бути багато. Однак виникнення прострочення тільки верхня частина айсбергу. За ним іде суд з банком, нарахування штрафів і пені, а часто і виявлення самих невигідних умов кредитного договору, про існування яких позичальник і не здогадувався, адже вони або були надруковані дуже дрібним шрифтом, або містилися в доповненні до договору кредитування. На жаль, закон, так само як і суд, що ним керується, дуже часто в спірних ситуаціях займає позицію кредитора. Проте, вихід із ситуації завжди є. Це може бути розстрочення або відстрочення виплати за договором кредитування, кредитні канікули, зміна умов договору за обопільною згодою, залучення гаранта, зміна предмета застави і т.д. Оптимальне вирішення питання, відповідно до закону, зможе запропонувати досвідчений адвокат по кредитах.

Виникла суперечка за кредитом? Потрібна оперативна юридична допомога!

Компанія «Слинько та партнери» пропонує якісні юридичні послуги по кредитних справах. Наша команда складається з досвідчених адвокатів, які мають багаторічний стаж роботи в сфері права, глибокі пізнання в області права і економіки, а також досвід роботи в правоохоронних і контролюючих органах, включаючи фінансові структури. Ми гарантуємо своїм клієнтам максимально ефективне вирішення будь-якого конфлікту, якщо інтереси клієнта в спорі представлятиме наш кредитний адвокат. І це не пусті слова! Практика роботи Компанії свідчить про те, що в 93% випадків участі нашого фахівця в справі, питання було вирішене з мінімальними для клієнта витратами і максимально позитивним результатом.

Юридична допомога по кредитах може включати:

 • юридичну консультацію з питань кредитування, що включає роз’яснення чинного законодавства та існуючої судової, а також адміністративної практики вирішення питання (допоможе адвокат по кредитам);

 • аналіз кредитних договорів, а також інших банківських документів, перед підписанням, на предмет встановлення ризиків і наявності матеріальної вигоди для клієнта;

 • підготовку звернень, заяв, клопотань в банк;

 • представництво інтересів клієнта в банку або іншій кредитній установі;

 • судові спори з банками;

 • захист інтересів клієнта якщо банк подав до суду позов;

 • оскарження кредитного договору (подати в суд на банк);

 • оскарження договору поруки;

 • представництво інтересів клієнта в суді (захист здійснює кваліфікований адвокат по банківських спорах);

 • оскарження рішень суду по справам про кредитні спори;

 • вирішення будь-яких проблем на стадії виконання рішення суду за кредитними спорами, представництво інтересів клієнта в Державній виконавчій службі або у спілкуванні з приватним виконавцем.

Допомога адвоката може знадобитися Вам не тільки в разі, коли банківські суперечки лежать на поверхні, але і тоді, коли заборгованість перед банком передана колекторським службам, а ті, в свою чергу, порушуючи закон і Ваші права, намагаються що називається «вибити» борги, не соромлячись погроз і застосування інших незаконних методів.

Будь-які кредитні спори вирішить Компанія «Слинько та партнери»

Найбільшим досягненням нашої Компанії ми вважаємо довіру клієнтів. Десятки успішних людей і бізнес-структур довіряють нам вирішення своїх юридичних проблем і поточний супровід справ. Такого відношення ми домоглися наполегливою працею і професійним підходом до роботи. У нашій Компанії працюють тільки кваліфіковані адвокати, які мають досконалу правову підготовку, великий практичний досвід та позитивні результати роботи в галузі права.

До наших переваг можна віднести наступне:

 • кожен адвокат по кредитних справах нашої Компанії має глибокі знання в галузі права та економіки, що дозволяє нам приймати по справі максимально ефективні рішення, як з точки зору права, так і з точки зору економічної обґрунтованості;

 • ми пропонуємо нашим клієнтам цілий спектр послуг, що дозволяє вирішити будь-яку проблему комплексно, починаючи з аналізу та консультування, закінчуючи веденням переговорів з банками і зверненням до суду;

 • адвокат по банківським кредитам Компанії «Слинько та партнери» доступний для своїх клієнтів 24/7 і готовий прийти на допомогу в самих непередбачуваних екстрених ситуаціях, незалежно від Вашого місцезнаходження (Київ, Чернігів, Житомир, Черкаси, Полтава інші населені пункти);

 • в нашій компетенції знаходяться не тільки кредитні суперечки, а й будь-які інші суперечки з банками щодо депозитних і поточних рахунків, проведення банківських транзакцій, зняття грошей з рахунку і т.д .;

 • ми ніколи не відступаємо на півдороги і доводимо розпочате до кінця, працюючи на результат.

  Митний юрист

Якщо Вам потрібен хороший адвокат по кредитних справам, Вам загрожує суд з банком або виникли проблеми з виконавчою службою не поспішайте засмучуватися і готуватися до найгіршого! У будь-якій суперечці з банком Вам допоможе досвідчений адвокат Компанії «Слинько та партнери». Наша команда спеціалізується на наданні профільної юридичної допомоги у справах в сфері економіки, в тому числі в розрізі суперечок з банками та іншими фінансовими установами.

Пам’ятайте, кожен втрачений день може коштувати Вам великих грошей і нервів, тому не витрачайте час даремно телефонуйте адвокатам Компанії «Слинько та партнери» прямо зараз, і вже завтра зможете вільно зітхнути і з упевненістю дивитися в майбутнє!

 • Компанія «Слинько та партнери» – компанія повного юридичного сервісу для сфери бізнесу і посадових осіб.
 • Наша Компанія об'єднує фахівців з досвідом більше 25 років, включаючи досвід роботи в правоохоронних і контролюючих органах. Ми завжди достовірно прогнозуємо дії правоохоронних і контролюючих органів, що дозволяє мінімізувати ризики і знайти найбільш ефективні шляхи захисту інтересів клієнта.
 • Ми гарантуємо високу якість послуг.
 • Ми забезпечуємо зворотній зв'язок відразу після Вашого звернення і в найкоротші терміни рекомендуємо стратегію по Вашій справі або питанню.
 • У нас справедливі ціни, які відповідають якості послуг.