• ru
Адвокатська компанія
«Слинько та партнери»

Чи потрібен адвокат у кримінальному провадженні по ухиленню від сплати податків?

Чи потрібен адвокат у кримінальному провадженні по ухиленню від сплати податків?

Кримінальне законодавство України передбачає відповідальність за вчинення кримінальних правопорушень в сфері оподаткування. Кримінальними правопорушеннями в сфері оподаткування, як правило, вважаються порушення чинного порядку оподаткування юридичних і фізичних осіб, якщо ці діяння призвели до фактичного ненадходження до бюджетів коштів у значних, великих чи особливо великих розмірах.

Кримінальне правопорушення передбачене статтею 212 Кримінального кодексу України вважається закінченим з моменту фактичного ненадходження коштів, які мали бути сплачені у строки та в розмірах, передбачених законодавством з питань оподаткування.

Ми маємо значний досвід захисту прав та законних інтересів осіб щодо яких здійснюється кримінальне провадження по факту ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів).

Дуже складно дати які-небудь гарантії щодо результату конкретного кримінального провадження. Але участь адвоката в кримінальному провадженні дозволить домогтися самого головного – дотримання законних прав підзахисного. В переважній більшості випадків цього достатньо для успішного завершення кримінального провадження.

Своєчасне звернення до адвоката дозволяє запобігти невідворотнім наслідкам, оскільки на стадії досудового розслідування вдається мінімізувати можливі ризики.

  • Компанія «Слинько та партнери» – компанія повного юридичного сервісу для сфери бізнесу і посадових осіб.
  • Наша Компанія об'єднує фахівців з досвідом більше 25 років, включаючи досвід роботи в правоохоронних і контролюючих органах. Ми завжди достовірно прогнозуємо дії правоохоронних і контролюючих органів, що дозволяє мінімізувати ризики і знайти найбільш ефективні шляхи захисту інтересів клієнта.
  • Ми гарантуємо високу якість послуг.
  • Ми забезпечуємо зворотній зв'язок відразу після Вашого звернення і в найкоротші терміни рекомендуємо стратегію по Вашій справі або питанню.
  • У нас справедливі ціни, які відповідають якості послуг.