• ru
Адвокатська компанія
«Слинько та партнери»

Оскарження податкового повідомлення – рішення в суді

Оскарження податкового повідомлення – рішення в суді

Після отримання платником податків податкового повідомлення-рішення:

  • платник податків може погодитися із рішенням контролюючого органу та сплатити визначені ним суми податкових зобов’язань та/або штрафних санкцій (тобто рішення залишається без оскарження);

  • платник податків може оскаржити податкове повідомлення-рішення.

Як показує практика, найбільш ефективною формою оскарження податкового повідомлення-рішення являється судове оскарження податкового повідомлення-рішення.

Підставою винесення податкового повідомлення-рішення за результатами перевірки є акт перевірки.

Боротьба з мінімізацією податкового навантаження за рахунок угод з проблемними контрагентами на протязі багатьох років складає пріоритетний напрямок діяльності податкових органів. Як правило, щодо таких угод, в акті перевірки, контролюючим органом будується висновок про відсутність факту реального здійснення господарських операцій.

Нами напрацьована практика оскарження результатів податкової перевірки, де предметом доведення є реальність здійснення господарських операцій. Податковий адвокат, який приймає участь в суді, доводить реальність вчинення господарських операцій за допомогою документів та інших даних, що підтверджують здійснення господарської операції, яка відображена в податковому обліку, з урахуванням специфіки кожної господарської операції – умов перевезення, зберігання товарів, змісту послуг, що надаються тощо.

Відстоюючи інтереси платника податків в суді ми враховуємо судову практику, що склалася з питань, що входять до предмету спору.

Аналіз судової практики по податковим спорам змушує зробити висновок, що чим більше у платника податків документів та інформації, підтверджуючих проявлену ним необхідну обачність при виборі контрагента, тим вища ймовірність того, що податкові донарахування у зв’язку з виявленням у контрагента ознак фіктивності будуть скасовані судом.

  • Компанія «Слинько та партнери» – компанія повного юридичного сервісу для сфери бізнесу і посадових осіб.
  • Наша Компанія об'єднує фахівців з досвідом більше 25 років, включаючи досвід роботи в правоохоронних і контролюючих органах. Ми завжди достовірно прогнозуємо дії правоохоронних і контролюючих органів, що дозволяє мінімізувати ризики і знайти найбільш ефективні шляхи захисту інтересів клієнта.
  • Ми гарантуємо високу якість послуг.
  • Ми забезпечуємо зворотній зв'язок відразу після Вашого звернення і в найкоротші терміни рекомендуємо стратегію по Вашій справі або питанню.
  • У нас справедливі ціни, які відповідають якості послуг.