• ru
Адвокатська компанія
«Слинько та партнери»

Юридична допомога в Києві

Юридична допомога в Києві

Компанія «Слинько та партнери» професійна юридична допомога бізнесу та посадовим особам в будь-якій ситуації!

Світова практика ведення бізнесу показує, що без юриста не обходиться жодна компанія і жоден підприємець незалежно від рівня і сфери діяльності. Це цілком зрозуміло, адже сама по собі господарська діяльність з перших днів своєї реалізації повинна протікати виключно в рамках закону, відповідати певним законодавчим стандартам, чітким вимогам і приписам нормативних документів. Начебто все зрозуміло, але таких вимог і норм настільки багато, що встежити за всіма і синхронізувати роботу підприємства за ними практично неможливо без професійної підтримки. Що й казати про захист своїх інтересів в суворих бізнес-реаліях. Тут потрібна юридична допомога, а при перевірках контролюючих органів, в інших екстремальних ситуаціях потрібен юридичний захист бізнесу.

Адвокати Компанії «Слинько та партнери», що працює на ринку надання професійних послуг бізнесу більше 10 років, точно знають, як вберегти Ваш бізнес від неприємностей, захистивши і оптимізувавши роботу всього механізму за рахунок використання складних юридичних конструкцій і методів оптимізації оподаткування.

Юридична підтримка бізнесу (підприємств малого бізнесу, компаній середнього і великого бізнесу) наш основний профільний напрямок. Ми не тільки консультуємо з усіх питань, що виникають у сфері господарської діяльності, а й надаємо практичну допомогу в розвитку бізнесу: проводимо юридичний аналіз діяльності, оптимізуємо оподаткування, оскаржуємо незаконні рішення контролюючих органів, захищаємо інтереси в суді, правоохоронних органах та інших державних і недержавних установах. Будь-яка юридична допомога адвоката буде надана Вам на найвищому рівні.

Отримати юридичну допомогу в Компанії «Слинько та партнери» значить вирішити проблему раз і назавжди!

Ситуацій, в яких Вам може знадобитися правова юридична допомога безліч, і виникають вони буквально кожен день, особливо в бізнесі. Для максимально ефективного вирішення проблеми важливі оперативне залучення адвоката, а також його професіоналізм. Досвідчений адвокат зможе вирішити Вашу проблему з мінімальними втратами, якісно, швидко і так, що до неї більше не доведеться знову повертатися.

У Компанії «Слинько та партнери» Вами може бути отримана:

  • юридична допомога юридичним особам це може бути разова послуга (наприклад, консультування або складання договору), супровід окремої операції чи дії (наприклад, проведення певної угоди або юридична підтримка компаній при податкових перевірках), а також абонентське обслуговування підприємства (що включає повний юридичний супровід господарської діяльності та вирішення всіх поточних проблем);

  • юридична допомога фізичним особам (наприклад, юридичний захист в рамках кримінального провадження за фактом ухилення від сплати податків, фіктивного підприємництва, шахрайства з фінансовими ресурсами, привласнення та розтрати, корупції, дачі або отримання хабара і т.д.);

  • юридична допомога підприємцям найчастіше стосується питань спрощеної системи оподаткування (сплати єдиного податку, ЄСВ), а також перевірок податковою службою.

Юридична допомога консультація адвоката може бути надана на будь-якій стадії вирішення питання.

Потрібна юридична допомога Україна? Ми завжди готові ефективно вирішити Вашу проблему!

Компанія «Слинько та партнери» вже завоювала довіру клієнтів, багато з яких, звернувшись за допомогою одного разу, стали постійними партнерами. Чим це пояснити? Все дуже просто! Коли Ви замовляєте послугу, на що Ви розраховуєте? На професіоналізм виконавця, відповідальне ставлення до роботи, порядність, пунктуальність і, звичайно, адекватну вартість. Все це і поєднується в роботі адвокатів нашої Компанії. Наші фахівці мають глибокі знання в галузі права та економіки, багаторічний досвід роботи в юридичній сфері, що включає роботу на різних посадах в різних державних контролюючих і правоохоронних органах.

Якщо юридична допомога Київ то в Компанії «Слинько та партнери». Ми знаємо, що потрібно, щоб зробити Ваш бізнес успішним!

  • Компанія «Слинько та партнери» – компанія повного юридичного сервісу для сфери бізнесу і посадових осіб.
  • Наша Компанія об'єднує фахівців з досвідом більше 25 років, включаючи досвід роботи в правоохоронних і контролюючих органах. Ми завжди достовірно прогнозуємо дії правоохоронних і контролюючих органів, що дозволяє мінімізувати ризики і знайти найбільш ефективні шляхи захисту інтересів клієнта.
  • Ми гарантуємо високу якість послуг.
  • Ми забезпечуємо зворотній зв'язок відразу після Вашого звернення і в найкоротші терміни рекомендуємо стратегію по Вашій справі або питанню.
  • У нас справедливі ціни, які відповідають якості послуг.