• ru
Адвокатська компанія
«Слинько та партнери»

Послуги адвокатської компанії

Послуги адвокатської компанії

Надійна адвокатська компанія ключ до успіху Вашого бізнесу!

Будь-який бізнес це не тільки підприємницька діяльність, укладання угод і отримання прибутку, це ще й обов’язки, що виникають перед партнерами, працівниками та державою, необхідність організації роботи в рамках закону і, звичайно ж, податки. Багато в чому саме завдяки правильній організації бізнесу і його надійному супроводу підприємство стає успішним і прибутковим. Немає зайвих втрат, витрат, позовів, тому і гроші залишаються всередині підприємства. Часом цілий штат юристів і бухгалтерів не може забезпечити компанії достатній захист і допомогти організувати процес раціонально. Це й не дивно. Корпоративні юристи і бухгалтери працюють, в першу чергу, «за зарплату», а не на результат, що часто призводить до малоефективності їх дій. Ініціативу проявляти тут прийнято не завжди. Саме тому останнім часом підприємці все частіше схиляються до залучення в роботу над справами компанії досвідчених професіоналів, які мають не тільки корпоративний стаж, а й досвід практичної роботи, в тому числі в державних органах (наприклад, в податковій) і замовляють фахові адвокатські послуги в Києві на основі аутсорсингу. На допомогу прийде адвокатська компанія.

Оптимальним варіантом стане для бізнесу адвокатська фірма (адвокатське об’єднання або адвокатське бюро). Це пояснюється тим, що такі компанії налічують десятки досвідчених юристів і кваліфікованих адвокатів, що є компетентними в різних галузях права.

Адвокатська компанія «Слинько та партнери» надає послуги якісного юридичного супроводу бізнесу різних рівнів в Києві. В нас на рахунку сотні перемог, десятки постійних успішних клієнтів, які пройшли шлях становлення і подолання проблем, досягли поставлених цілей разом з нами. Такі досягнення заслуга нашого колективу. Ми команда професіоналів, і це не просто слова. У штаті Компанії тільки фахівці своєї справи, досвідчені адвокати, які мають досвід роботи в різних державних контролюючих і правоохоронних органах, у податковій. Ми не державна колегія адвокатів, а приватна компанія, тому безпосередньо зацікавлені в тому, щоб надати Вам якомога якіснішу практичну допомогу і вирішити проблему при мінімальних витратах в найкоротші терміни. Ми не даємо порожніх обіцянок, ми гарантуємо результат!

Адвокатське об’єднання або адвокатське бюро – можливість вирішення будь-якого питання бізнесу швидко і ефективно

Адвокатською компанією «Слинько та партнери» надаються наступні послуги підприємцям:

 • правова допомога в організації бізнесу;

 • вибір оптимальної системи оподаткування і оптимізація податків і зборів;

 • юридичний аудит діяльності підприємства, організації та перевірка потенційних партнерів;

 • правовий аналіз документів;

 • складання юридично значущих документів: заяв, клопотань, звернень, позовів, претензій, договорів і т.д.;

 • супровід господарської діяльності підприємства, включаючи реєстрацію торговельних марок, отримання ліцензій, проведення переговорів з партнерами та контрагентами, вирішення податкових спорів;

 • представництво інтересів підприємства та ФОП в контролюючих органах, податковій, прокуратурі, поліції;

 • участь адвоката при проведенні перевірки податковою;

 • оскарження рішень і дій / бездіяльності співробітників податкової;

 • адвокатський захист у кримінальних справах в сферах корупції та фінансів (включаючи дачу/отримання хабара, шахрайство з фінансовими ресурсами, ухилення від сплати податків, привласнення і розтрати, посадові злочини, і т.д.);

 • захист адвокатом інтересів клієнта в суді.

  Юридичні консультації для бізнесу

Список послуг не є вичерпним. Будь-яка Ваша проблема, що виникає в сфері фінансів і права, може бути вирішена фахівцями нашої Компанії.

Якісна юридична підтримка може бути надана тільки професійним адвокатом

Адвокатське бюро або об’єднання це найкращий варіант юридичних послуг для бізнесу. При зверненні в таку фірму Ви можете бути впевнені, що рішення по Вашому питанню буде зваженим і максимально продуманим, оскільки над ним буде працювати не один, а відразу декілька адвокатів. Якщо ж в адвокатському бюро ще й зібрані кращі представники цієї професії Ви можете не турбуватися про Вашу проблему зовсім. Саме такою і є Адвокатська компанія «Слинько та партнери». Ми горді тим, що десятки клієнтів довіряють нам долю свого бізнесу і впевнені в нас. І ця довіра була досягнута нами завдяки відповідальному, професійному і сумлінному ставленню до роботи. Інтереси клієнта понад усе! ось наше професійне кредо.

Звертаючись за допомогою до нас, Ви отримуєте:

 • можливість співпраці з цілою командою професіоналів, які володіють глибокими знаннями в галузі права та економіки, що мають відповідну освіту і досвід, а також наукові ступені;

 • швидке, а головне результативне вирішення будь-якого юридичного питання незалежно від рівня його складності;

 • необмежений доступ до Вашого адвоката, готового відповісти на будь-яке питання 24/7;

 • впевненість в тому, що Ваша проблема буде вирішена максимально зручно і вигідно саме для Вас;

 • вигідні умови співпраці, гнучку систему оплати (конкретні умови обговорюються з клієнтом індивідуально).

Вам потрібен правозахисник, який не тільки знає закон, а й віртуозно його застосовує, використовуючи для досягнення поставленої мети? Вас також цікавить адвокатська контора, в якій працюють не початківці і не офісні юристи, а справжні адвокати-практики? Тоді Ви зайшли за адресою! Адвокатська компанія «Слинько та партнери» рада запропонувати Вам свої послуги.

Зателефонуйте нам прямо зараз і вирішенням Вашої проблеми професіонал займеться негайно!

  Послуги адвокатської контори
 • Компанія «Слинько та партнери» – компанія повного юридичного сервісу для сфери бізнесу і посадових осіб.
 • Наша Компанія об'єднує фахівців з досвідом більше 25 років, включаючи досвід роботи в правоохоронних і контролюючих органах. Ми завжди достовірно прогнозуємо дії правоохоронних і контролюючих органів, що дозволяє мінімізувати ризики і знайти найбільш ефективні шляхи захисту інтересів клієнта.
 • Ми гарантуємо високу якість послуг.
 • Ми забезпечуємо зворотній зв'язок відразу після Вашого звернення і в найкоротші терміни рекомендуємо стратегію по Вашій справі або питанню.
 • У нас справедливі ціни, які відповідають якості послуг.