• ru
Адвокатська компанія
«Слинько та партнери»

Оптимізація податків – шлях до конкурентоспроможності підприємства

Оптимізація податків – шлях до конкурентоспроможності підприємства

Будь-яке комерційне підприємство прагне до підвищення конкурентоспроможності на ринку, а це, в свою чергу, завжди вимагає значних фінансових витрат, що в цілому неможливо без розробки індивідуальних моделей діяльності підприємства. Досягається цей результат найрізноманітнішими способами. У виробництві це закупівля сировини за найбільш вигідною і низькою ціною, обмеження штату співробітників, технологізація та скорочення витратності процесів, використання сучасних технологій, у фінансовій діяльності підприємства це, в першу чергу, оптимізація оподаткування (податкових платежів).

Що таке оптимізація і які є методи оптимізації податків?

Не є таємницею, що сьогодні багато хто замислюється як уникнути податків і при цьому які схеми уникнення податків взяти на озброєння. Деякі ставлять собі в завдання і більш високу планку – як не платити податки взагалі. Але завжди необхідно розуміти, що уникнення податків може мати кілька результатів одночасно, серед яких ймовірно буде і позитивний – це фінансовий ефект але, якщо вийти за межі законних методів, з’являється перспектива стати фігурантом кримінального переслідування, що, природно, стане негативним результатом.

Податкова оптимізація передбачає законний, заснований на попередньому глибокому аналізі і прогнозах, найбільш ефективний спосіб нарахування і сплати податків до бюджету. Акцент в цьому визначенні слід зробити саме на слові «законний», оскільки навмисне, штучне завищення вартості витрат, приховування доходів і деякі інші дії можуть бути розцінені, як кримінальне правопорушення ухилення від сплати податків, і потягти за собою кримінальну відповідальність з реальним покаранням. А це, в свою чергу, може поставити «хрест» на сьогоденні і майбутньому Вашого бізнесу. Тому експериментувати в цій сфері не варто. Для отримання виключно позитивного результату слід скористатися професійною допомогою податкового адвоката!

Оптимізація оподаткування підприємства може здійснюватися із застосуванням різних методів в різних сферах діяльності і організації роботи підприємства. Це може бути:

 • оптимізація доходів і витрат, в тому числі витрат на заробітну плату найманим працівникам та різні соціальні відрахування;

 • оптимальний розподіл доходів і витрат між учасниками холдингу, концерну і т.д.;

 • оптимізація податкового навантаження в рамках укладених угод (при підписанні договорів поставки, лізингу, зберігання, агентських угод і т.д.), в тому числі за допомогою правильного вибору предмета договору, раціонального структурування господарських операцій;

 • максимальне використання податкових звільнень і податкових пільг;

 • використання можливості відстрочити або розстрочити виплату податкового зобов’язання;

 • використання офшорів (відкриття рахунків, проведення операцій, реєстрація суб’єктів господарської діяльності).

  Про тонкощі податкового контролю. Чи слугує довідка, отримана за результатами зустрічної звірки, достатнім підтвердженням реального здійснення господарської операції?

Наведений вище перелік не є вичерпним, а способи оптимізації податку на прибуток підприємства або ПДВ і зовсім окрема тема для розмови, якій можуть бути присвячені десятки книг.

Узагальнити всі схеми оптимізації податків не має можливості, оскільки у виборі того чи іншого підходу величезну роль має індивідуалізація, тобто аналіз особливостей діяльності та організації податкового обліку конкретного суб’єкта господарювання. Однаково ефективних заходів для всіх суб’єктів не існує, тому важливо довіряти процедуру оптимізації досвідченому кваліфікованому податковому адвокату, який зможе врахувати всі нюанси і тонкощі Вашої справи.

Компанія «Слинько та партнери» спеціалізується на наданні юридичних послуг бізнесу, в тому числі в області оптимізації та планування оподаткування. Методи податкової оптимізації підбираються для кожного клієнта індивідуально, виключно законні, з урахуванням особливостей його діяльності, системи оподаткування та інших факторів. Багаторічний позитивний досвід роботи наших адвокатів і десятки клієнтів, які успішно реалізовують на практиці наші механізми оптимізації податків, дозволяють нам гарантувати 100%-у ефективність роботи.

Чому Ви залишитеся задоволені співпрацею з нами?

 • Вашим питанням займатимуться виключно професійні податкові адвокати, які мають багаторічний досвід роботи в сфері податкового права, включаючи роботу в контролюючих та правоохоронних органах, податковій.

 • Ми виконуємо роботу «під ключ»: Ви формулюєте завдання ми аналізуємо, вивчаємо, досліджуємо і надаємо Вам готові до використання алгоритми.

 • Ми застосовуємо тільки відпрацьовані конструкції і завжди можемо спрогнозувати наслідки тих чи інших дій, ніяких експериментів і необачних кроків.

 • Ми доступні для наших клієнтів 24/7, будь-яке питання і будь-яка проблема вирішується максимально оперативно, кожен застосовуваний метод, кожна дія обговорюється з клієнтом.

 • Ми не обіцяємо того, чого не зможемо досягти тільки правильні дії і реальний результат.

Якщо Ви хочете оптимізувати податки на підприємстві і знайти дійсно ефективне професійне вирішення цього питання звертайтеся в Компанію «Слинько та партнери»! Тут Вам допоможуть завжди!

Пам’ятайте, Ваш успіх залежить в першу чергу від Вас, тому не втрачайте часу і коштів телефонуйте нам прямо зараз! Решту ми зробимо самі!

 • Компанія «Слинько та партнери» – компанія повного юридичного сервісу для сфери бізнесу і посадових осіб.
 • Наша Компанія об'єднує фахівців з досвідом більше 25 років, включаючи досвід роботи в правоохоронних і контролюючих органах. Ми завжди достовірно прогнозуємо дії правоохоронних і контролюючих органів, що дозволяє мінімізувати ризики і знайти найбільш ефективні шляхи захисту інтересів клієнта.
 • Ми гарантуємо високу якість послуг.
 • Ми забезпечуємо зворотній зв'язок відразу після Вашого звернення і в найкоротші терміни рекомендуємо стратегію по Вашій справі або питанню.
 • У нас справедливі ціни, які відповідають якості послуг.