• ru
Адвокатська компанія
«Слинько та партнери»

Юридичні послуги фізичним особам: чи потрібно звертатися до юриста?

Юридичні послуги фізичним особам: чи потрібно звертатися до юриста?

Необхідність в грамотній юридичній підтримці для сучасної людини існує завжди. Без перебільшення все наше життя в тій чи іншій мірі пов’язане з правом: реєстрація народження дитини, одруження, розлучення, створення власного бізнесу, оформлення заповіту, прийняття спадщини. Однак найбільш складними є ситуації, що виникають в області податкового права і фінансів, де просте дотримання процедури не завжди приводить до бажаного результату. Наприклад, оформлення підприємницької діяльності, спір з податковою, укладання угод з нерухомістю, банківське кредитування, іпотека. Цей перелік не є вичерпним. У таких випадках оптимальним виходом для кожного є юридичні послуги фізичним особам. Грамотний юрист або адвокат зможе не тільки пояснити нюанси законодавчого регулювання того чи іншого питання, але і практично допомогти в його вирішенні. Розглянемо детальніше.

Коли необхідні юридичні послуги приватним особам?

Як Ви розумієте, однозначної відповіді на це питання немає, тому що ситуації, що вимагають втручання фахівця трапляються щодня. Ми зупинимося лише на деяких з них, які, на нашу думку, є найбільш гострими.

Реєстрація бізнесу. Скептики скажуть, що це зовсім не проблема, але ми не погодимося. Звичайно, на момент самої реєстрації проблему можна не побачити. З очевидних, але цілком допустимих для багатьох складнощів: тривалість процесу, необхідність дотримання багатьох формальностей, «оббивання» порогів різних інстанцій. Але є і приховані тонкощі. Невірно, неточно або з порушенням складені установчі документи юридичної особи, несвоєчасна реєстрація підприємства в різних органах, неправильно сформований статутний фонд, невірно підібрана система оподаткування вже в перші місяці роботи бізнесу можуть стати великою проблемою для його власника, а з плином часу ще й «обрости» додатковими труднощами, які, як правило, завжди пов’язані з чималими фінансовими витратами.

Спори з банками. Мабуть, немає в нашій країні практично жодної людини, яка б не мала якихось відносин з банками. Найбільш актуальною проблемою цього сектора є кредитування: зміна ставки за кредитом без згоди і повідомлення позичальника, невірно нараховані штрафи і пеня за прострочення по виплаті кредиту, суперечки по заставному майну, необхідність розстрочення або відстрочення у виплаті кредиту, в зв’язку з фінансовою неспроможністю, невірно проведені транзакції і т.д. Вирішувати питання самостійно можна, але Ви повинні бути готові до того, що працівники банку значно більш інформовані в банківському законодавстві, ніж Ви і з легкістю знайдуть «лазівку», яка допоможе банку отримати своє в будь-якому разі. Навпаки, якщо Ваші інтереси буде представляти адвокат можливості «підлаштувати» закон під себе у банківських працівників не буде.

Притягнення до кримінальної відповідальності у справах про корупцію, хабарі або в сфері фінансів. Ця категорія кримінальних справ приводиться нами у приклад не випадково. Тому що немає більш складних в розслідуванні і з точки зору доказовості справ, ніж справи в цій сфері. Будь-які виявлені або безпідставно інкриміновані порушення, що стосуються фінансів та посадових обов’язків, вимагають не тільки знання закону, а й основ бухгалтерії, фінансів, а також чималого практичного досвіду в цій галузі. Захищаючи себе самостійно дуже легко піддатися, на перший погляд переконливим і аргументованим цифрами, доводам правоохоронних органів. Однак досвідчений адвокат зі знаннями основ економіки та фінансового права завжди знайде максимально ефективний по відношенню до його клієнта спосіб захисту, який якщо і не дозволить домогтися виправдання, то забезпечить максимально м’який вирок з покаранням, не пов’язаним з позбавленням волі.

На що слід звернути увагу, вибираючи юридичні послуги в Україні?

Ви повинні чітко розуміти, що далеко не кожен юрист може вирішити Вашу проблему максимально ефективно. Тому, якщо Вам потрібен дійсно професіонал у сфері права, підбирайте такого фахівця, який буде відповідати наступним критеріям:

Адвокат повинен мати не тільки свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю та диплом про вищу освіту, а й значний досвід практичної роботи. Перевагу краще віддавати адвокатам працюючим в адвокатських об’єднаннях або адвокатських бюро. Солідна адвокатська компанія ретельно відбирає адвокатів, що її представляють, тому тут можна бути впевненим у високому рівні кваліфікації співробітників.

Адвокат чи юрист повинен спеціалізуватися на галузі права, в якій у Вас виникла проблема. Практика показує, що профільні фахівці (податковий юрист, адвокат у кримінальних справах, митний юрист і т.д.) володіють набагато більшим арсеналом перевірених юридичних механізмів і способів вирішення найрізноманітніших питань в сфері своєї компетенції.

Адвокат або юрист повинен знаходитися на зв’язку завжди. Ви повинні бути впевнені, що в разі виникнення екстреної ситуації, юридична допомога буде надана Вам своєчасно.

Всі описані вище якості та професійні навички є у адвокатів Адвокатської компанії «Слинько та партнери».

Якщо Вас цікавлять юридичні послуги Україна телефонуйте прямо зараз! Тут Вам обов’язково допоможуть!

  • Компанія «Слинько та партнери» – компанія повного юридичного сервісу для сфери бізнесу і посадових осіб.
  • Наша Компанія об'єднує фахівців з досвідом більше 25 років, включаючи досвід роботи в правоохоронних і контролюючих органах. Ми завжди достовірно прогнозуємо дії правоохоронних і контролюючих органів, що дозволяє мінімізувати ризики і знайти найбільш ефективні шляхи захисту інтересів клієнта.
  • Ми гарантуємо високу якість послуг.
  • Ми забезпечуємо зворотній зв'язок відразу після Вашого звернення і в найкоротші терміни рекомендуємо стратегію по Вашій справі або питанню.
  • У нас справедливі ціни, які відповідають якості послуг.