• ru
Адвокатська компанія
«Слинько та партнери»

Юрист по стягненню боргів

Юрист по стягненню боргів

Юрист по стягненню боргів не словом, а ділом!

В сучасних економічних реаліях брати гроші в борг стало зовсім звичайною справою. На ремонт, на будівництво, на створення або розширення бізнесу. Гроші можна взяти в кредит або під розписку. Можна укласти договір позики. Іноді заборгованість утворюється внаслідок невиконання зобов’язань за цивільним або господарським договором. Наприклад: покупець отримав товар під реалізацію, а, продавши його, так і не розрахувався з постачальником або, замовивши виконання будівельних робіт, прийняв проект, а розплатитися за послуги відмовляється. На жаль, боржники повертають борг не завжди. Причини можуть бути різними: від банального небажання повернути гроші і сплатити відсотки до фінансових проблем. Проте, знання причини неповернення позичальникові задоволення не принесе. «Закривати очі» і списувати борг теж справа невдячна, адже гроші дісталися Вам працею. В цьому випадку Вам допоможе юрист по стягненню боргів.

Досвідчений юрист запорука успішного вирішення проблеми

Компанія «Слинько та партнери» надасть весь спектр юридичних послуг щодо повернення заборгованості на стадії досудового врегулювання питання, або стягнення за розглядом справи та рішенням суду. Маючи професійні вміння та навички, практичний досвід роботи в правовій галузі, наші юристи можуть гарантувати ефективне та чітке вирішення боргового питання.

При зверненні до Компанії «Слинько та партнери» Вам нададуть юридичні послуги, до переліку яких входить:

 • консультація юриста по боргах (включає розгорнуту інформацію про проблему і найбільш ефективні способи її вирішення, з посиланням на закони, а також судову практику);

 • вирішення питання про стягнення заборгованості в позасудовому порядку (шляхом укладення мирової угоди, договору про реструктуризацію і т.д.);

 • збір інформації, розробка та складання документів, які підтверджують боргові забовязення, повну грошову суму;

 • представництво інтересів під час досудового врегулювання спору, переговорів з позичальником або його представниками;

 • складання та подання позовної заяви, про стягнення боргу, до суду;

 • захист законних інтересів та прав клієнта (як в суді першої інстанції, так і в апеляційній та касаційній інстанціях, в разі оскарження рішення суду);

  Податкова консультація

На стадії проведення виконавчих дій, Компанія «Слинько та партнери» здійснює постійне представництво інтересів кредитора по стягненню заборгованості, ініціює виявлення та розшук таємних рахунків боржника та майна.

Представляючи інтереси кредитора в питаннях повернення грошових коштів, наш юрист по стягненню боргів зможе домогтися не тільки щодо виплати фактичної заборгованості, але і відшкодування моральної шкоди, а також упущеної вигоди, у зв’язку з несвоєчасно погашеною заборгованістю.

Ми стверджуємо, що навіть самі застарілі борги можуть бути компенсовані і наші юристи зроблять все для того, щоб відшкодувати Вам збитки, яких Ви зазнали, в повній мірі.

Чому клієнти вибирають Компанію «Слинько та партнери»?

За роки роботи на ринку надання юридичних послуг ми отримали довіру десятків клієнтів. Чому нам довіряють? Все дуже просто! Ми завжди гарантуємо якість послуг, що надаються і добиваємося найкращого результату для клієнта.

Звернувшись до нас, Ви можете розраховувати на:

 • індивідуальний підхід до вирішення будь-якого питання;

 • забезпечення професійної юридичної підтримки на всіх етапах вирішення проблеми (від переговорів з боржником до фактичного стягнення заборгованості за рішенням суду);

 • оперативність реагування та прийняття рішень;

 • максимально ефективний результат.

Якщо Вам потрібен дійсно хороший юрист по заборгованості, і Ви не готові витрачати час на порожні розмови про те, як можна було б повернути борг і що для цього потрібно Ви звернулися за адресою! Компанія «Слинько та партнери» допоможе Вам повернути Ваші гроші законним шляхом, в максимально короткі терміни. Ми не надаємо колекторських послуг і не опускаємося до застосування насильства і погроз, бо знаємо більш дієві практичні способи вирішення проблеми в рамках правового поля.

Не втрачайте дорогоцінного часу телефонуйте нам прямо зараз! Юрист займеться Вашим питанням негайно.

Компанія «Слинько та партнери»: надійність, впевненість, результат!

  Складання договорів
 • Компанія «Слинько та партнери» – компанія повного юридичного сервісу для сфери бізнесу і посадових осіб.
 • Наша Компанія об'єднує фахівців з досвідом більше 25 років, включаючи досвід роботи в правоохоронних і контролюючих органах. Ми завжди достовірно прогнозуємо дії правоохоронних і контролюючих органів, що дозволяє мінімізувати ризики і знайти найбільш ефективні шляхи захисту інтересів клієнта.
 • Ми гарантуємо високу якість послуг.
 • Ми забезпечуємо зворотній зв'язок відразу після Вашого звернення і в найкоротші терміни рекомендуємо стратегію по Вашій справі або питанню.
 • У нас справедливі ціни, які відповідають якості послуг.