• ru
Адвокатська компанія
«Слинько та партнери»

Юрист у кримінальних справах

Юрист у кримінальних справах

Юрист з кримінального права ефективний захист Ваших інтересів в рамках кримінального провадження

Мало хто з нас допускає, що може стати учасником кримінального провадження. Але життя непередбачуване і часто проблема виникає там, де її зовсім не чекали. Значна частина посад і професій пов’язана з ризиком, адже найменше відхилення від вимог закону може потягнути за собою кримінальну відповідальність. В першу чергу, це стосується керівників підприємств, установ і організацій, приватних підприємців і бухгалтерів, державних службовців і працівників правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування. Звинувачення можуть бути цілком обґрунтованими або ж надуманими. Так чи інакше, обвинуваченому або підозрюваному буде потрібен надійний юридичний захист. Вибудувати правильну правову позицію самостійно досить важко: не вистачає знань в області права, досвіду в цій сфері, володіння тактикою і стратегією захисту на різних етапах кримінального провадження. Навіть співробітники правоохоронних органів, які знають закон, адже це частина їхньої професії, стикаються з труднощами під час захисту своїх інтересів у кримінальній справі. Заважають особисті емоції, суб’єктивний погляд на ситуацію. В цьому випадку допомогти зможе юрист з кримінального права. Фахівець не тільки проведе компетентну консультацію по темі, що Вас цікавить, але і зможе надати неоціненну практичну допомогу.

Компанія «Слинько та партнери» це команда досвідчених юристів і адвокатів, що мають ґрунтовні знання в галузі кримінального права і процесу, а також багаторічний досвід роботи в сфері захисту інтересів громадян і юридичних осіб в рамках кримінального провадження. Практика нашої Компанії показує, що жодна ситуація не може бути розцінена як безвихідна, тому «опускати руки» не варто ніколи. Навіть в умовах очевидності вини можна боротися, якщо не за виправдання, то за максимально м’яке покарання або звільнення від нього.

Що може кримінальний юрист Компанії «Слинько та партнери»?

Серед профільних напрямків роботи Компанії: надання правової допомоги в кримінальних справах за хабарами, іншими злочинами у сфері корупції, посадовими злочинами (включаючи службове підроблення, перевищення влади, зловживання службовим становищем, злочинну недбалість, привласнення ввіреного майна), ухиленням від сплати податків, фіктивним підприємництвом та іншими господарськими злочинами.

Спектр послуг нашої Компанії дуже великий і охоплює всі можливі ситуації, які підлягають вирішенню в рамках кримінального провадження. Звернувшись до нас за допомогою, Ви можете замовити одну послугу або комплексний захист Ваших інтересів. Ми пропонуємо Вам такі види юридичних послуг, як:

 • консультація юриста по кримінальних справах (розгорнута інформація по темі, що цікавить Вас в сфері кримінального права або щодо конкретного кримінального провадження, з посиланням на законодавство і судову практику розгляду справ даної категорії);

 • складання будь-яких процесуальних документів, включаючи клопотання, заперечення, заяви і т.д.;

 • допомога в зборі доказової бази по кримінальній справі, включаючи підготовку та направлення запитів адвоката про надання інформації в різні інстанції і служби;

 • правова допомога (захист) під час досудових розслідувань та розгляду кримінальних справ у суді;

 • підготовка та подання скарг на рішення, дії або бездіяльність слідчого, прокурора, зокрема, щодо застосування незаконних методів ведення справи в досудовому розслідуванні;

 • подання скарг на постановлені ухвали слідчого судді з різних питань, таких, як про накладення арешту на майно, або про обрання запобіжного заходу;

 • оскарження рішень суду в апеляційному та касаційному порядку.

  Юрист з податкових спорів

Чому варто довірити захист своїх інтересів юристам Компанії «Слинько та партнери»?

Наша команда працює на ринку надання юридичних послуг досить тривалий період часу. За роки роботи ми змогли сформувати штат найбільш успішних кваліфікованих юристів, які не тільки мають досконалі знання в галузі права та економіки, а й зуміли досягти максимальної ефективності в наданні правової допомоги. Ми сумлінно виконуємо свої зобов’язання перед клієнтом і практично в 100% випадків можемо заздалегідь спрогнозувати кінцевий підсумок досудового розслідування або судового розгляду кримінального провадження. Ми ніколи не обіцяємо клієнтам те, чого не в силах виконати, але завжди докладаємо максимум зусиль для досягнення найкращого для клієнта результату. Така тактика дозволяє нам завжди бути впевненими в позитивному результаті правової допомоги у кримінальній справі!

Звертаючись до нас, клієнти завжди отримують:

 • індивідуальний підхід;

 • високий професіоналізм та якість послуг, що надаються;

 • контактність юриста і оперативність у вирішенні будь-яких, навіть самих екстрених завдань;

 • застосування найбільш ефективних і перевірених юридичних конструкцій вирішення проблемних питань;

 • найбільш вигідні умови співпраці (обумовлюються з клієнтом індивідуально);

 • найкращий результат.

Якщо Вам потрібен професійний і надійний юрист з кримінального права, який не тільки якісно виконає покладені на нього зобов’язання, зможе гідно представити Ваші інтереси, але і не відступить в потрібний Вам момент Ви звернулися за адресою! Компанія «Слинько та партнери» пропонує Вам послуги професійних юристів з кримінального права.

Пам’ятайте чим раніше Ви звернетеся за правовою допомогою, тим швидше і безболісніше можна буде вирішити Ваше питання. Тому не втрачайте часу дарма телефонуйте нам прямо зараз!

Компанія «Слинько та партнери» ми на Вашому боці!

 • Компанія «Слинько та партнери» – компанія повного юридичного сервісу для сфери бізнесу і посадових осіб.
 • Наша Компанія об'єднує фахівців з досвідом більше 25 років, включаючи досвід роботи в правоохоронних і контролюючих органах. Ми завжди достовірно прогнозуємо дії правоохоронних і контролюючих органів, що дозволяє мінімізувати ризики і знайти найбільш ефективні шляхи захисту інтересів клієнта.
 • Ми гарантуємо високу якість послуг.
 • Ми забезпечуємо зворотній зв'язок відразу після Вашого звернення і в найкоротші терміни рекомендуємо стратегію по Вашій справі або питанню.
 • У нас справедливі ціни, які відповідають якості послуг.