• ru
Адвокатська компанія
«Слинько та партнери»

Юридична консультація в Києві

Юридична консультація в Києві

Потрібно щось оформити, підписати, направити або вирішити? Все просто Вам потрібна юридична консультація!

Нам зазвичай здається, що проблеми з законом і юридичні складнощі можуть зустріти лише ті, хто є злісним порушником або займається «брудним» бізнесом, поки … ми самі не зіткнемося з такими проблемами. У бізнесі складнощі можуть виникнути під час перевірки податковою або внаслідок укладення угоди з неблагонадійним контрагентом, через ненавмисні помилки в організації податкового обліку або через проблеми з банком. Однак у таких ситуаціях не можна панікувати і «опускати руки», оскільки це лише ускладнить Ваше становище і завдасть шкоди бізнесу. Перш за все Вам потрібна консультація юриста в Києві. Компанія «Слинько та партнери» спеціалізується в наданні юридичних послуг бізнесу і допоможе компетентно вирішити будь-яку Вашу проблему в будь-якому регіоні (Київ, Обухів, Бровари, Біла Церква, Житомир, Одеса, Черкаси, Дніпро, Чернігів, Вінниця та ін.).

Юридичне консультування наших фахівців – надійна опора Вашого бізнесу.

Платні юридичні консультації не просте роз’яснення закону, а пошук реального виходу з ситуації

Компанія «Слинько та партнери» це команда професійних юристів, що володіють глибокими знаннями в галузі права та економіки, а також мають багаторічний досвід роботи, що включає роботу в державних структурах і правоохоронних органах. Консультування з юридичних питань нашими фахівцями не просто роз’яснення теорії, а підбір практичного способу вирішення Вашої проблеми.

Отримання юридичної консультації в Компанії «Слинько та партнери» можливе для фізичних і юридичних осіб. Ви можете отримати роз’яснення законодавства, судової та адміністративної практики, оцінку перспективи вирішення Вашої проблеми в питаннях:

 • створення і ведення власного бізнесу (консультація з юридичних питань);

 • оформлення договірних відносин;

 • вирішення корпоративних конфліктів;

 • спілкування з контролюючими та правоохоронними органами (податковою, прокуратурою, поліцією, іншими органами та інспекціями);

 • податкових перевірок (можливо проконсультуватися з юристом і відразу замовити послуги із супроводу перевірки);

 • організації податкового обліку та оптимізації оподаткування;

 • стягнення боргу за кредитом, договором, розпискою;

 • виникнення прострочення по виплатах в іпотечних та інших кредитах;

 • ліквідації, реорганізації, банкрутства підприємства;

 • кримінального права (відкриття кримінального провадження; вручення повідомлення про підозру; питання кваліфікації, звільнення від кримінальної відповідальності; будь-які питання у службових злочинах, корупційних злочинах, злочинах по дачі й отриманню хабара, злочинах по ухиленню від сплати податків, шахрайству з фінансовими ресурсами, фіктивному підприємництву тощо).

Платна юридична консультація може бути надана в будь-якій зручній для клієнта формі: усно, у вигляді письмового висновку, онлайн. Юрист може виїхати за місцем знаходження клієнта.

Консультаційні юридичні послуги надаються, як юридичним, так і фізичним особам.

Чому Вам варто довірити свою проблему юристам Компанії «Слинько та партнери» і в них отримати послуги юридичної консультації?

Сумлінною працею і професійним підходом до справи наша Компанія за роки роботи придбала десятки постійних клієнтів. Ми не робимо роботу «нашвидкоруч», завжди до найдрібніших подробиць вивчаючи ситуацію клієнта, не даємо порожніх обіцянок і цінуємо Ваш час. Кожен юрист Компанії має ґрунтовні знання в області права та економіки, великий практичний досвід. Саме тому нам довіряють.

Ми завжди готові надати Вам:

 • якість;

 • оперативність;

 • високий результат.

  Адвокат по кредитах

Якщо юридичні консультації не зможуть Вам допомогти повністю вирішити проблему, наш юрист завжди запропонує практичну допомогу в її вирішенні.

Важливо розуміти, що приватна консультація, в зв’язку з виниклою або потенційною проблемою, не тільки допоможе її вирішити, але і стане запобіжним заходом щодо виникнення подібних проблем в майбутньому. Кожна справа, для досягнення максимально ефективного результату, має виконуватися майстром. Тому довірте свою проблему професійному юристу!

Не втрачайте час даремно телефонуйте нам прямо зараз!

Компанія «Слинько та партнери» завжди на сторожі Ваших інтересів!

 • Компанія «Слинько та партнери» – компанія повного юридичного сервісу для сфери бізнесу і посадових осіб.
 • Наша Компанія об'єднує фахівців з досвідом більше 25 років, включаючи досвід роботи в правоохоронних і контролюючих органах. Ми завжди достовірно прогнозуємо дії правоохоронних і контролюючих органів, що дозволяє мінімізувати ризики і знайти найбільш ефективні шляхи захисту інтересів клієнта.
 • Ми гарантуємо високу якість послуг.
 • Ми забезпечуємо зворотній зв'язок відразу після Вашого звернення і в найкоротші терміни рекомендуємо стратегію по Вашій справі або питанню.
 • У нас справедливі ціни, які відповідають якості послуг.