• ru
Адвокатська компанія
«Слинько та партнери»

Митний юрист

Митний юрист

Митний юрист надійний захист Ваших інтересів в митному спорі

Підприємства і компанії, які прагнуть розширити ринки збуту за межами України, або мають партнерів, постачальників за кордоном і здійснюють зовнішньоекономічну діяльність, часто стикаються з проблемами під час перетину товарами митного кордону України. Проблеми, з якими стикаються підприємці найрізноманітніші: затримання вантажу митницею, завищення вартості товару при імпорті, збільшення розміру мита, вимога додаткових, не передбачених законом, документів і т.д. Погодитися на виплату завищеної суми або «закрити очі» на порушення ваших прав означає і надалі приректи свій бізнес на постійні претензії з боку митниці. Не отримавши належної протидії, митники знову і знову будуть вдаватися до використання незаконних методів впливу. В цьому випадку допомогти зможе митний юрист.

Юрист в митних справах надійний захист підприємства, що здійснює ЗЕД

Компанія «Слинько та партнери» надає юридичні послуги бізнесу в усіх аспектах господарської діяльності, включаючи зовнішньоекономічну діяльність, в якій не є рідкістю митні суперечки. Кваліфіковані юристи нашої компанії мають багаторічний досвід взаємодії з державними органами, а також роботи в правоохоронних і контролюючих органах, що дозволяє нам гарантувати максимально ефективне вирішення практично будь-якого питання. Звернувшись до нас за допомогою у вирішенні конфлікту з митницею, Ви можете розраховувати на:

 • надання юридичних консультацій з усіх питань в сфері митного права;

 • юридичну експертизу документів (договорів ЗЕД, контрактів, комерційних і некомерційних документів);

 • оскарження дій / бездіяльності співробітників митної служби;

 • оскарження рішень митниці (наприклад, щодо вимог по сплаті завищених митних платежів);

 • розробку та складання договорів ЗЕД, контрактів та інших юридично значимих документів;

 • представництво інтересів клієнта в органах митниці, інших державних органах і судах.

  Юрист з податкових спорів

Наша концепція інтереси клієнта понад усе

Компанія «Слинько та партнери» за роки роботи на ринку надання юридичних послуг не тільки сформувала команду виключно професійних юристів, які мають значний стаж практичної діяльності і глибокі пізнання в області права та економіки, а й завоювала довіру десятків постійних клієнтів, які звернувшись за допомогою до нас одного разу, до сьогоднішнього дня продовжують користуватися нашими послугами. Ми цінуємо довіру і, в свою чергу, завжди готові гарантувати нашим клієнтам:

 • професійний, зважений та індивідуальний підхід до вирішення будь-якої їх проблеми;

 • високу якість послуг, що надаються;

 • зручні умови співпраці;

 • максимально оперативне вирішення будь-якого питання.

Юрист з митних питань знаходиться на зв’язку з клієнтом постійно, що дає можливість швидко та ефективно вирішувати будь-які питання, що виникають в процесі суперечки.

Якщо у Вас виник конфлікт з митною службою або Вам загрожує суд з митницею, Ви не згодні з прийнятим відносно Вас рішенням і маєте намір відстоювати свої права Компанія «Слинько та партнери» допоможе Вам у цьому. Кваліфіковані юристи зможуть приступити до вирішення Вашої проблеми негайно. Просто зателефонуйте за телефонами, вказаними на цьому сайті, і домовтеся про зустріч з юристом!

Митний юрист Компанії «Слинько та партнери» завжди на сторожі Ваших інтересів!

 • Компанія «Слинько та партнери» – компанія повного юридичного сервісу для сфери бізнесу і посадових осіб.
 • Наша Компанія об'єднує фахівців з досвідом більше 25 років, включаючи досвід роботи в правоохоронних і контролюючих органах. Ми завжди достовірно прогнозуємо дії правоохоронних і контролюючих органів, що дозволяє мінімізувати ризики і знайти найбільш ефективні шляхи захисту інтересів клієнта.
 • Ми гарантуємо високу якість послуг.
 • Ми забезпечуємо зворотній зв'язок відразу після Вашого звернення і в найкоротші терміни рекомендуємо стратегію по Вашій справі або питанню.
 • У нас справедливі ціни, які відповідають якості послуг.