• ru
Адвокатська компанія
«Слинько та партнери»

Допомога адвоката

Допомога адвоката

Допомога адвоката Компанії «Слинько та партнери» гарантоване вирішення проблем Вашого бізнесу!

Будь-який бізнес є складним механізмом з багатьма компонентами і розвиватися повноцінно він може лише тоді, коли кожна з систем чітко і злагоджено виконує свої функції. Однак, для правильної роботи, часто недостатньо одної працьовитості, наполегливості і, навіть, бізнес-хватки власника, надійного колективу і перевіреної стратегії. Часом, найбанальніша ситуація, викликана помилкою в установчому документі, неточностями в важливому договорі, раптовим візитом податкової, може обернутися катастрофою і потягнути за собою багатомільйонні збитки, претензії, судові тяжби. Щоб цього не сталося досвідчені представники бізнесу вже давно і успішно використовують послуги кваліфікованих адвокатів, адже допомога адвоката це не тільки своєчасна консультація з проблемного питання, а й якісне професійне його вирішення.

Партнерів і покупців можна знайти, недбайливих працівників замінити, обладнання оновити, але повернути час назад і виключити небезпечні для бізнесу положення з договору або скасувати вже проведену перевірку податкової не можна. Саме тому адвокатська допомога, а в ідеалі постійний юридичний супровід бізнесу просто необхідні для тих, хто не бажає витрачати свій час і гроші даремно. Компанія «Слинько та партнери» надає висококваліфіковані послуги бізнесу більше 10 років і точно знає, як уберегти Вас від будь-яких складнощів!

Допомога надається нами у всіх, без винятку, населених пунктах. Найчастіше це:

     • Київ і область (Боярка, Біла Церква, Вишгород, Бориспіль, Бровари та ін.);

     • Чернігів;

     • Черкаси;

     • Житомир;

     • Вінниця.

      Представники інших регіонів також звертаються, але рідше – позначається відстань.

Адвокатська допомога: чим корисний професіонал?

Ситуацій, в яких бізнесу потрібна допомога юриста адвоката багато. Більш того, практично кожна подія в житті юрособи, від моменту її створення до припинення підприємницької діяльності, має юридичний початок. Тільки уявіть: ви плануєте створити фірму в Києві. З чого починати? На це питання відповість адвокат. Як правильно скласти статут майбутнього підприємства, який би став надійним і правильним початком Вашої господарської діяльності? Допоможе адвокат він порадить, складе, зареєструє. Як би перевірити контрагента, з яким співпраця планується вперше? Адвокат проведе юридичний аналіз його діяльності, упевниться в його доброчесності та фінансовій спроможності. Немає можливості своєчасно погасити кредит, взятий у банку для купівлі обладнання? Адвокат проведе переговори з представниками банку, домовиться про розстрочення, відстрочення виплати, кредитні канікули. Може до Вас завітали представники податкової з перевіркою? Ніщо не буде таким дієвим кроком в цій ситуації, як термінова допомога адвоката. Співробітниками Вашої компанії зацікавилися правоохоронці? Адвокат захистить інтереси Вашого бізнесу і Ваших співробітників. Жоден корпоративний юрист не зможе виконати ті завдання і забезпечити той рівень захисту бізнесу, як досвідчений бізнес – адвокат.

Як бачите, адвокати правова допомога яких дає можливість позбутися, а часом і попередити можливі труднощі незамінна частина успішного бізнесу.

Потрібна допомога адвоката в Києві? Ми завжди раді Вам!

Основною нашою спеціалізацією є:

  • допомога в веденні підприємницької (господарської діяльності);

  • договірна робота, супровід угод;

  • захист від кримінального переслідування;

  • суперечки з податковою, іншими контролюючими та правоохоронними органами.

Якщо Вам потрібна адвокатська допомога в Києві, але при цьому Ви хочете щоб Вашим юридичним партнером стала найкраща юридична компанія столиці, Компанія «Слинько та партнери» саме та, яку Ви шукаєте! Ми команда професіоналів, яка відповідальним ставленням, відданістю справі і старанною працею завоювала довіру сотень клієнтів. Наші фахівці відмінно володіють не тільки правом, але і знаннями економіки, мають багаторічний досвід практичної роботи, в тому числі в різних державних структурах і органах. Ціни на послуги наших адвокатів адекватні і справедливі. Ми ніколи не обіцяємо того, що не в силах виконати, а обіцяне виконуємо в максимально стислі терміни. Тільки об’єктивність, оперативність та професіоналізм!

Якщо потрібна допомога адвокатів Компанія «Слинько та партнери» завжди готова простягнути Вам руку та перекласти Ваші проблеми на свої плечі!

Ваше успішне майбутнє з нами! Телефонуйте прямо зараз!

  • Компанія «Слинько та партнери» – компанія повного юридичного сервісу для сфери бізнесу і посадових осіб.
  • Наша Компанія об'єднує фахівців з досвідом більше 25 років, включаючи досвід роботи в правоохоронних і контролюючих органах. Ми завжди достовірно прогнозуємо дії правоохоронних і контролюючих органів, що дозволяє мінімізувати ризики і знайти найбільш ефективні шляхи захисту інтересів клієнта.
  • Ми гарантуємо високу якість послуг.
  • Ми забезпечуємо зворотній зв'язок відразу після Вашого звернення і в найкоротші терміни рекомендуємо стратегію по Вашій справі або питанню.
  • У нас справедливі ціни, які відповідають якості послуг.