• ru
Адвокатська компанія
«Слинько та партнери»

Як знайти кримінального адвоката?

Як знайти кримінального адвоката?

Від проблем з законом не застрахований ніхто. При цьому вчинення злочину далеко не завжди навмисне. Якщо опустити такі очевидно умисні кримінальні правопорушення, як умисне вбивство, нанесення тілесних ушкоджень, крадіжка, грабіж і т.д., можна побачити досить складів злочинів, в яких правопорушник міг вчинити діяння без наміру, з необережності або незнання. Але ж незнання не звільняє від відповідальності, а, значить, спілкування з правоохоронними органами не уникнути. Звичайно, якщо Ви заздалегідь подбали про свій захист і уклали довгостроковий договір з адвокатом, останній не допустить критичної ситуації. Але, як правило, на практиці люди звертаються до адвоката вже тоді, коли «запахло смаженим» і в двері «постукали». Так чи інакше, чим раніше Вам вдасться найняти кримінального адвоката і чим вище буде його кваліфікація, тим краще.

Де знайти адвоката у кримінальних справах?

Способів пошуку кримінального адвоката дуже багато. Назвемо основні з них.

За рекомендацією близьких, друзів, знайомих. Цей варіант досить надійний, адже фахівець вже в якійсь мірі пройшов перевірку, і якщо Вам його рекомендують, значить залишилися задоволені його послугами. Але є і зворотна сторона. Можливо, адвокат допоміг Вашому другу або колезі зовсім в іншому питанні, а у Вашій проблемі він може виявитися менш ефективним.

У газетах оголошень. Цей спосіб дуже старомодний, але в невеликих містах він може бути виправданий і ефективний.

Самостійно, в буквальному сенсі переходячи від дверей однієї юридичної компанії до іншої. Це буде вимагати від Вас чималих зусиль і часу, який мало хто має в своєму розпорядженні в достатній кількості. А додати сюди час очікування призначеної зустрічі і необхідність відкласти важливі справи, втрачаючи прибуток (актуально для бізнесменів), так і зовсім не дуже привабливо виходить.

В інтернеті. Кожна солідна адвокатська контора в наш час обов’язково має власний сайт, на якому Ви можете ознайомитися з переліком послуг, що надаються, а також дізнатися, скільки коштують послуги адвоката у кримінальних справах. Але, при використанні цього способу пошуку фахівця, потрібно бути дуже обережним. На просторах інтернету досить шахраїв і дилетантів, які, отримавши від Вас гонорар наперед, не тільки не допоможуть, а й зашкодять Вашій справі. Не полінуйтеся зателефонувати адвокату особисто і поцікавитися його досвідом роботи, стажем, спеціалізацією та іншими важливими деталями. Можете провести і самостійний аналіз «погуглити» інформацію про адвоката в мережі, почитати відгуки клієнтів про його роботу.

Скільки коштує адвокат у кримінальних справах?

В умовах ринкової економіки єдиної ціни на послуги адвоката у кримінальних справах не існує. Тим не менш, є кілька критеріїв, які допоможуть Вам зробити правильний підбір фахівця з урахуванням вартості його послуг. Наприклад, занадто дорогі адвокати з гучним ім’ям і настирливою ​​рекламою на обкладинках всіх газет і журналів, екранах телевізорів часто в суму гонорару включають не тільки вартість самої послуги, а й «піар». Цілком ймовірно, що уклавши договір з таким адвокатом, частина грошей, які Ви заплатите, будуть платою «за ім’я», а кажучи простіше «за повітря».

Якщо ж вартість кримінального адвоката істотно нижча, ніж у колег, увагу слід звернути на рівень кваліфікації такого фахівця. Можливо, адвокат новачок і поки не має впевненості в своїх професійних навичках. Довіряючи справу такому фахівцю, Ви вчиняєте це на свій страх і ризик, без будь-яких гарантій щодо результату розгляду Вашої справи.

Якщо Вам потрібен дійсно досвідчений кримінальний адвокат в Адвокатській компанії «Слинько та партнери» Ви знайдете саме такого. Більше 25 років стажу, сотні виграних справ, десятки вдячних клієнтів. Телефонуйте прямо зараз або запишіть номер телефону! Ніколи не знаєш, коли буде потрібна допомога адвоката!

  • Компанія «Слинько та партнери» – компанія повного юридичного сервісу для сфери бізнесу і посадових осіб.
  • Наша Компанія об'єднує фахівців з досвідом більше 25 років, включаючи досвід роботи в правоохоронних і контролюючих органах. Ми завжди достовірно прогнозуємо дії правоохоронних і контролюючих органів, що дозволяє мінімізувати ризики і знайти найбільш ефективні шляхи захисту інтересів клієнта.
  • Ми гарантуємо високу якість послуг.
  • Ми забезпечуємо зворотній зв'язок відразу після Вашого звернення і в найкоротші терміни рекомендуємо стратегію по Вашій справі або питанню.
  • У нас справедливі ціни, які відповідають якості послуг.