• ru
Адвокатська компанія
«Слинько та партнери»

Стягнення боргу адвокатом

Стягнення боргу адвокатом

Стягнення боргу адвокатом гарантія повернення заборгованості!

Всім добре відома можлива заборгованість за кредитом. Позику в банку можуть отримати і фізичні, і юридичні особи, на різну суму, задля різної мети. У разі невиплати заборгованість обростає штрафами і пенею. Однак це не єдиний спосіб утворення заборгованості перед кимось або чимось. Борг може утворитися в результаті невиконання умов господарських договорів, наприклад, договору поставки. Найбільш поширена ситуація, коли поставка була здійснена, але покупець, що отримав товар і скористався умовою відстрочки оплати або отримання товару під реалізацію, цю саму оплату в результаті так і не провів. В такому випадку необхідним є стягнення боргу за договором. Можливе також утворення заборгованості внаслідок позики за розпискою. Такий варіант найбільш вірогідний для відносин між фізичними особами. Позичальник отримав гроші, склав розписку, а ось борг погашати не збирається. Далі виникають проблеми щодо стягнення заборгованості. Не часто боржник йде на контакт і просить розстрочити виплату, найчастіше він просто уникає повернення боргу, ігноруючи вимоги кредитора або надаючи стандартні відписки (в разі офіційного звернення).

Що ж робити і як провести стягнення заборгованості?

Ну не під дулом же пістолета вимагати виплати?! Проте, законний вихід є завжди. В кожному окремому випадку необхідний індивідуальний професійний підхід і його зможе забезпечити тільки досвідчений адвокат по стягненню боргів.

Компанія «Слинько та партнери» надає якісні юридичні послуги в сфері боргових зобов’язань. Наші адвокати мають багаторічний досвід роботи, що дозволяє гарантувати клієнтові максимально ефективне вирішення питання.

Проблема може бути вирішена двома способами:

 • досудове врегулювання спору (мирова угода);

 • судове стягнення боргів (якщо домовитися з боржником неможливо).

  Супровід податкової перевірки

Крім того, наші фахівці супроводжують стягнення боргу за рішенням суду в рамках виконавчого провадження.

Звернувшись за допомогою до Компанії «Слинько та партнери» Ви завжди отримаєте компетентну кваліфіковану допомогу, а головне підвищите ймовірність повернення своїх грошей.

У спектр наших послуг входить:

 • юридичне консультування з будь-якого питання, пов’язаного із заборгованістю;

 • складання документів, спрямованих на вирішення спору в досудовому порядку (претензії, звернення, офіційні листи);

 • підготовка пакету документів, що підтверджують наявність заборгованості і її суму;

 • складання і подача позовних заяв до суду (стягнення боргу в суді);

 • представництво інтересів клієнта в суді;

 • супровід виконавчого провадження (повернення боргу на підставі рішення суду).

Важливо розуміти, що роль адвоката в процедурі стягнення боргу дуже важлива, а допомога досвідченого адвоката максимально ефективна. Його завдання якомога швидше переконати боржника виплатити борг самостійно в повному обсязі, без звернення до суду, а якщо це неможливо, то забезпечення максимально оперативного і повного стягнення дебіторської заборгованості через суд.

Як можна переконати боржника виплатити борг?

Досвідчений адвокат для цього аналізує фінансовий стан боржника, вживає заходи по встановленню наявного рухомого і нерухомого майна, рахунків у банку, шукає найбільш швидкі та ефективні шляхи стягнення боргу. При необхідності, ще до звернення до суду, до спору можуть бути залучені правоохоронні органи. Це не тільки убезпечить кредитора від шахрайства з боку боржника, а й стимулюватиме останнього активно діяти у напрямку погашення боргу, під загрозою настання відповідальності.

Грамотна і відпрацьована тактика ведення справи адвокатом допоможе уникнути багатьох помилок і все ж повернути належне кредиторові.

Хороший адвокат по стягненню боргів досвідчений адвокат

Фахівці Компанії «Слинько та партнери» мають багаторічний стаж роботи в сфері надання юридичних послуг. Всі адвокати Компанії володіють глибокими знаннями в галузі права та економіки, а також мають досвід роботи в правоохоронних і контролюючих органах. Будь-яка проблема клієнта оцінюється комплексно, включаючи можливу позицію державних органів по відношенню до неї, що дозволяє завжди виважено та ефективно проводити як позасудове так і судове стягнення заборгованості.

До наших переваг належать:

 • високий професіоналізм;

 • індивідуальний підхід до кожного клієнта;

 • оперативність вирішення поставлених завдань;

 • контактність;

 • відповідальність;

 • робота на результат.

  Адвокатське бюро (Київ)

Ми не працюємо за принципом колекторів і не займаємося створенням напружених ситуацій, спричиненням тиску на боржника. Ми не загрожуємо і не виходимо за рамки закону. Наша мета не залякування, а отримання реального результату грошової компенсації та повернення заборгованості. Виходячи із практики роботи адвокатів Компанії можемо впевнено стверджувати, що навіть застарілий, великий борг, який не виплачується роками, може бути стягнутий реально за умови правильного і професійного підходу до справи, який лежить в рамках правового поля.

Якщо Вас цікавлять юридичні послуги по стягненню заборгованості і Ви шукаєте хорошого адвоката в цьому секторі Ви зайшли за адресою. Компанія «Слинько та партнери» завжди допоможе вирішити питання делікатно і максимально ефективно. Ми працюємо з юридичними, а також фізичними особами. Все, що Вам необхідно для отримання правової підтримки зателефонувати за номерами, вказаними на цьому сайті, і домовитися про зустріч з адвокатом. Будьте впевнені Ваша проблема не залишиться невирішеною.

Хочете повернути гроші? Телефонуйте нам прямо зараз!

 • Компанія «Слинько та партнери» – компанія повного юридичного сервісу для сфери бізнесу і посадових осіб.
 • Наша Компанія об'єднує фахівців з досвідом більше 25 років, включаючи досвід роботи в правоохоронних і контролюючих органах. Ми завжди достовірно прогнозуємо дії правоохоронних і контролюючих органів, що дозволяє мінімізувати ризики і знайти найбільш ефективні шляхи захисту інтересів клієнта.
 • Ми гарантуємо високу якість послуг.
 • Ми забезпечуємо зворотній зв'язок відразу після Вашого звернення і в найкоротші терміни рекомендуємо стратегію по Вашій справі або питанню.
 • У нас справедливі ціни, які відповідають якості послуг.