• ru
Адвокатська компанія
«Слинько та партнери»

Представництво в суді

Представництво в суді

Адвокат по судових справах: чи варто звертатися?

Результат будь-якого судового розгляду складається з декількох чинників. Одне лише знання норм закону не гарантує успіху. Адвокат по судових справах не тільки володіє бездоганними юридичними знаннями, а й може передбачити варіанти розвитку подій, правильно обійти підводні камені і домогтися необхідного рішення суду.

Професіонал в судовій практиці:

 • Підготує стратегію і продуману позицію

Для якісного захисту інтересів, перед судом недостатньо проаналізувати і застосувати норми закону. Адвокат зможе використати для Вашого захисту численні підзаконні акти, інструкції, листи та актуальну судову практику, яку суд використає для прийняття позитивного для Вас рішення.

 • Швидко і правильно відреагує на дії опонентів

Не будучи юридично підкованим, відразу розбити аргументи іншої сторони непросто. І потрібно діяти швидко в суді часу на роздуми практично немає. Ваш представник або захисник зможе не тільки гідно відповісти опонентам, а й передбачити їхні подальші дії.

 • Заощаджує Вам час і нерви

Судові процеси іноді тривають по декілька років. Для людини, яка нечасто стикається з цією сферою, кожне засідання – трата часу і стрес.

Але якщо Ви користуєтеся послугами адвоката і Ви не є обвинуваченим в кримінальному провадженні, Ваша присутність під час процесу не обов’язкова. До того ж Ваш представник завжди буде інформувати Вас про все, що стосується судового провадження.

Щоб Ваша справа завершилася успіхом, Вам потрібно зробити лише один крок – правильно обрати свого адвоката.

Яким повинен бути хороший судовий адвокат?

Без сумнівів, це повинен бути досвідчений і успішний практик. І ми розповімо, де знайти адвокатів, які втілюють в собі ці якості.

Адвокатська компанія «Слинько та партнери» об’єднала фахівців, які понад 10 років надають результативну юридичну допомогу, а досвід у сфері права у деяких співробітників перевищує 25 років. До профільних послуг входить представництво інтересів і захист в суді.

Київнаше основне місцезнаходження, але ми виїжджаємо до клієнтів в будь-який регіон України. Де б Ви не знаходилися, Ви отримаєте адвокатську допомогу.

До того ж на нашому рахунку 93% виграних справ. Тому ми зробимо так, щоб і Ваша ситуація вирішилася на Вашу користь. За весь час практики нам вдалося розробити ефективні, майже безвідмовні методики судового захисту та представництва.

Тим більше, навіть в інших 7% справ ми домоглися найбільш сприятливого і безболісного рішення для свого клієнта (підзахисного).

У яких сферах ми надаємо послуги представництва в суді?

Ми надаємо захист і представництво інтересів у наступних пріоритетних категоріях справ:

 • кримінальні провадження щодо корупційних і економічних правопорушень;

 • адміністративні судові процеси з податкових спорів (адвокат по адміністративних справах);

 • судові спори в господарській сфері.

За всіма цими напрямками адвокатська допомога – важливий фактор успіху. Адже Вашими опонентами будуть не звичайні громадяни, які представляють свої інтереси самостійно.

Це будуть прокурори (в кримінальному процесі), юридично підковані представники податкових органів (в податкових спорах) або адвокати іншої сторони (в господарських спорах). Для них участь у судах – звичайна робота, і вони знають, як переконати суддів у своїй правоті.

Перешкодити їм відстояти інтереси своїх клієнтів, а значить залишити Вас без успішного результату, зможе тільки участь адвокатів з Вашого боку. Ваші захисники / представники вивчать матеріали справи, проаналізують їх і після цього розроблять правильну стратегію захисту Ваших інтересів. І більш того – зможуть успішно втілити її під час судових засідань.

Також досвідчені практики завжди передбачають кроки опонентів і ефективно відіб’ють їхні «атаки». Вони знають, як правильно відповідати на питання суддів і представника іншої сторони, які питання ставити самому і на що зробити акцент під час судових дебатів.

Юридичні послуги в суді: що входить в їх перелік?

Щоб отримати потрібний результат в судовому спорі, важливо ретельно до нього підготуватися. Велике значення мають дії адвокатів не тільки безпосередньо в засіданні, а й підготовка до нього.

Тому адвокатські послуги починаються задовго до суду і включають:

 • аналіз ситуації, вивчення документів, прогнозування результату;

 • консультування з будь-яких питань, які стосуються судового спору;

 • складання документів, збір інформації, інших доказів і подача їх до суду;

 • підготовку клієнта (підзахисного) до засідання;

 • підготовку свідків до допиту;

 • роботу представника / захисника в суді (представлення позиції клієнта / підзахисного, подача клопотань, консультування тощо);

 • у разі необхідності – роботу в апеляційних і касаційних засіданнях і підготовка клієнта (підзахисного) до них.

Адвокати надають допомогу на будь-яких етапах судового провадження в Києві і не тільки, та супроводжують справу до її успішного завершення. Вони добиваються прийняття потрібного судового рішення і його виконання.

Чому у нас замовляють юридичні послуги представництво в суді?

Судові процеси – категорія правовідносин, де захист / представництво своїх інтересів краще довірити практикуючому фахівцю.

Тому Адвокатська компанія «Слинько та партнери» – це:

 • 25 років практики

Ваша ситуація, навіть якщо вона неординарна і складна, буде вирішена на Вашу користь. Багаторічний досвід дозволяє швидко проаналізувати справу, знайти найбільш влучну стратегію і аргументи.

 • 89% клієнтів за рекомендацією

Ви можете не турбуватися – Ваші інтереси (навіть якщо Ви перебуваєте не в Києві) будуть представлені Компанією, якість послуг якої перевірені часом і практикою. Нам довіряють, нас рекомендують.

 • 93% успішних судових рішень

Ваші інтереси – перш за все. Тому адвокати зроблять все, щоб надати Вам потрібний результат. Тим більше, вони знають, як це зробити – про це свідчить кількість успішних справ.

 • Наші методики захисту / представництва – вироблені і перевірені практикою

Ви отримаєте надійний юридичний захистза роки практики ми підібрали найбільш результативні методики роботи. І перевірили їх неодноразово.

 • Співробітники нашої Компанії володіють досвідом роботи у правоохоронних та інших органах держави

Ваші шанси на успіх вище, адже на вашому боці адвокати, які знають методики роботи опонентів (державних органів) зсередини і можуть передбачити їхні кроки.

 • Досконалі знання права і економіки

Ваша позиція для суду буде надійно обґрунтована, адже наші адвокати – не тільки практикуючі фахівці, а й кандидати економічних наук, автори більше 500 публікацій.

За надійним і результативним захистом або юридично бездоганним представництвом в суді звертайтеся до Адвокатської компанії «Слинько та партнери»!

 • Компанія «Слинько та партнери» – компанія повного юридичного сервісу для сфери бізнесу і посадових осіб.
 • Наша Компанія об'єднує фахівців з досвідом більше 25 років, включаючи досвід роботи в правоохоронних і контролюючих органах. Ми завжди достовірно прогнозуємо дії правоохоронних і контролюючих органів, що дозволяє мінімізувати ризики і знайти найбільш ефективні шляхи захисту інтересів клієнта.
 • Ми гарантуємо високу якість послуг.
 • Ми забезпечуємо зворотній зв'язок відразу після Вашого звернення і в найкоротші терміни рекомендуємо стратегію по Вашій справі або питанню.
 • У нас справедливі ціни, які відповідають якості послуг.