• ru
Адвокатська компанія
«Слинько та партнери»

Митний адвокат

Митний адвокат

Адвокат з митних справ вирішить будь-яку проблему в сфері митного права

Митні суперечки зовсім не катастрофа і зовсім необов’язково в їх основі лежить порушення суб’єктом господарювання основ митного законодавства. Дуже часто причиною виникнення спору є діяльність самих митних органів, наприклад затримки в митному оформленні вантажів або завищення вартості товару при імпорті. Довести свою правоту митникам, спираючись на власні спостереження або неперевірені дані, не вийде. Тут потрібен професійний і компетентний підхід. Саме тому в таких випадках допоможе митний адвокат.

Важливо розуміти, що спори з митними органами не слід залишати без уваги, в них можна і потрібно відстоювати свої інтереси. Це не лише дасть змогу розв’язати чергову проблему для бізнесу, але і зіграє важливу роль у формуванні репутації Вашого підприємства в очах митних органів. Зіткнувшись з обґрунтованими претензіями і потужним опором один раз, наступного разу митники вже не стануть зловживати своїм статусом і становищем.

Допомога митного адвоката гарантоване вирішення проблеми!

Компанія «Слинько та партнери» надає якісні юридичні послуги бізнесу, в тому числі в сфері вирішення митних спорів. Звернувшись до нас, Ви завжди можете розраховувати на професійну допомогу досвідченого адвоката в будь-якому питанні.

У спектр наших послуг входить:

 • юридичне консультування (розгорнута відповідь на Ваше запитання, з посиланням на законодавство, а також судову і адміністративну практику);

 • складання юридичних документів з питань, пов’язаних з вирішенням митного спору (заяви, позови, скарги, звернення, клопотання, претензії і т.д.);

 • здійснення представництва клієнта в митних органах і судах.

Чому Вам слід звернутися за вирішенням митного спору в Компанію «Слинько та партнери»?

Багаторічний досвід роботи адвокатів Компанії дозволяє нам гарантувати успішне розв’язання суперечки практично в 100% випадків. Ми не просто юристи, наші фахівці мають освіту в сфері права та економіки, а також досвід практичної діяльності в контролюючих та правоохоронних органах, що дає нам можливість підходити до вирішення Вашої проблеми, аналізуючи ситуацію «зсередини».

Крім того, розглядаючи спори з митницею ми гарантуємо:

 • індивідуальний підхід;

 • відповідальне ставлення до роботи;

 • оперативність;

 • результативність;

 • якість.

  Юридичні фірми (Київ)

Якщо у вас виникла конфліктна ситуація з митними органами або призначений суд з митницею Вам потрібна професійна допомога митного адвоката

Не відкладайте вирішення проблеми «на потім». Будь-яке зволікання може коштувати Вам великих збитків і проблем з митними органами в мабутній перспективі. Чим раніше Ви заручитесь підтримкою адвоката тим швидше і безболісніше буде вирішене Ваше питання!

Телефонуйте нам прямо зараз наш адвокат по митним спорам займеться Вашим питанням негайно!

 • Компанія «Слинько та партнери» – компанія повного юридичного сервісу для сфери бізнесу і посадових осіб.
 • Наша Компанія об'єднує фахівців з досвідом більше 25 років, включаючи досвід роботи в правоохоронних і контролюючих органах. Ми завжди достовірно прогнозуємо дії правоохоронних і контролюючих органів, що дозволяє мінімізувати ризики і знайти найбільш ефективні шляхи захисту інтересів клієнта.
 • Ми гарантуємо високу якість послуг.
 • Ми забезпечуємо зворотній зв'язок відразу після Вашого звернення і в найкоротші терміни рекомендуємо стратегію по Вашій справі або питанню.
 • У нас справедливі ціни, які відповідають якості послуг.