• ru
Адвокатська компанія
«Слинько та партнери»

Адвокатське бюро (Київ)

Адвокатське бюро (Київ)

Адвокатське бюро «Слинько та партнери» професійне вирішення проблем бізнесу

Шукаєте рішення з юридичних питань? Вам потрібно звернутися в бюро адвокатських послуг. Тут Вам нададуть будь-яку необхідну допомогу в сфері юриспруденції від консультації до складання документів, від представництва інтересів до захисту в рамках кримінального провадження. Адвокатські бюро це, як правило, не просто кілька юристів, які об’єдналися в фірму, а команда фахівців, які мають різноманітний практичний досвід у вирішенні юридичних проблем різного ступеня складності та успішно склали адвокатські іспити і отримали свідоцтво, що дозволяє здійснювати адвокатську діяльність. Адвокатське бюро може містити в своєму штаті як одного так і декількох адвокатів. Такі адвокати мають право представляти інтереси клієнтів в будь-яких недержавних структурах і державних органах, включаючи прокуратуру, податкову, суди, на всій території України, незалежно від регіону (Київ, Бровари, Біла Церква, Чернігів, Житомир, Черкаси та ін.). Таким чином територією, на якій адвокат може надавати правову допомогу, є вся Україна і немає ні найменшої залежності від розташування офісу, наприклад, в місті Києві.

Тут Вам запропонують цілий набір відпрацьованих юридичних механізмів для найбільш ефективного виходу з ситуації і допоможуть вирішити питання, що називається «під ключ», тобто до остаточного вирішення і отримання відповідних документів на руки.

Адвокатське бюро «Слинько та партнери» команда адвокатів, які надають юридичні послуги в сфері економіки та справах по корупційним правопорушенням, з досвідом від 10 до 27 років.

Пріоритетні юридичні послуги Адвокатського бюро «Слинько та партнери»

 • Правовий захист ведення бізнесу.

 • Абонентське юридичне обслуговування господарюючих суб’єктів.

 • Допомога в податкових питаннях.

 • Захист в кримінальних провадженнях.

 • Вирішення спорів з контрагентами, контролюючими, правоохоронними органами.

Перелік вирішуваних правових питань включає:

 • Правовову допомогу в прийнятті управлінських рішень.

 • Консультування з питань оподаткування (вибір оптимальної системи оподаткування при відкритті бізнесу, допомога в мінімізації податкових ризиків, податкове планування та податкова оптимізація, допомога у вирішенні проблемних питань оподаткування).

 • правову допомогу в податкових суперечках (скасування ППР, допомога при зупинці реєстрації податкових накладних, адміністративне та судове оскарження незаконних рішень податкової служби тощо).

 • захист, правову допомогу учасникам слідчих дій в кримінальних провадженнях по податковим та іншим економічним злочинам, корупційним справам, посадовим злочинам.

 • підготовку відповідей на запити податкових та інших правоохоронних органів.

У кожному конкретному випадку нашими співробітниками проводиться ретельний правовий аналіз, вивчається практика правозастосування і тільки на підставі отриманих даних реалізуються конкретні заходи щодо захисту інтересів клієнта.

Адвокатське бюро чому з нами вигідно співпрацювати?

Формат співпраці з Адвокатським бюро «Слинько та партнери» Ви можете вибрати самі. Це залежить від того, на який кінцевий результат Ви розраховуєте, яке рішення хочете отримати, і в чому саме Вам потрібна допомога.

Юридичні послуги адвокатське бюро може надавати разово (складання окремого документа, консультація, допомога адвоката при проведенні слідчих дій тощо) або на постійній основі (абонентський супровід діяльності підприємства). Ви також можете довірити нашому адвокатському бюро вирішення окремого питання, наприклад, юридичний супровід проведення господарської операції (включаючи перевірку контрагента, аналіз договору на предмет перспектив і ризиків, складання поправок до договору, доповнень, податкову оптимізацію угоди, супровід самої угоди) або підготовку підприємства до податкової перевірки (правовий аналіз документів і діяльності, надання письмових відповідей на запити податкової і т.п.), а також супровід підприємства під час проведення перевірки податковою (фізична присутність адвоката під час проведення перевірки, подача заперечень на акт перевірки, оскарження податкового повідомлення – рішення тощо). Якщо у Вас виникли проблеми пов’язані з кримінальним провадженням і необхідна допомога адвоката в рамках кримінального процесу, Вам також потрібне адвокатське бюро адвокат якого зможе гідно захистити Ваші права й інтереси в рамках слідства та в суді. І в цьому ми теж маємо можливість Вам надати кваліфіковану допомогу.

Якщо Ви сумніваєтеся в тому чи потрібна Вам термінова юридична допомога або Ви не впевнені в правильності самостійного вирішення проблеми зверніться в бюро адвокатів за кваліфікованою консультацією. В Адвокатському бюро «Слинько та партнери» ця послуга не забере у Вас забагато часу (при необхідності вона може бути надана по телефону, онлайн і, якщо в цьому буде потреба, з виїздом за місцем Вашого перебування), але Ви, наскільки це буде можливо, отримаєте вичерпну інформацію про ситуацію з її юридичним аналізом і пропозицією оптимальних шляхів вирішення питання.

Якщо у Вас виникли правові проблеми й без допомоги адвокатів ніяк не обійтися телефонуйте нам прямо зараз! Ми завжди готові прийти на допомогу це наша робота.

 • Компанія «Слинько та партнери» – компанія повного юридичного сервісу для сфери бізнесу і посадових осіб.
 • Наша Компанія об'єднує фахівців з досвідом більше 25 років, включаючи досвід роботи в правоохоронних і контролюючих органах. Ми завжди достовірно прогнозуємо дії правоохоронних і контролюючих органів, що дозволяє мінімізувати ризики і знайти найбільш ефективні шляхи захисту інтересів клієнта.
 • Ми гарантуємо високу якість послуг.
 • Ми забезпечуємо зворотній зв'язок відразу після Вашого звернення і в найкоротші терміни рекомендуємо стратегію по Вашій справі або питанню.
 • У нас справедливі ціни, які відповідають якості послуг.