• ru
Адвокатська компанія
«Слинько та партнери»

Адвокатське бюро (Київ)

Адвокатське бюро (Київ)

Шукаєте краще адвокатське бюро (Київ)? «Слинько та партнери» завжди до Ваших послуг!

Шукаєте рішення юридичних питань? Вам потрібно звернутися в адвокатські компанії (Київ) до яких відноситься і бюро адвокатських послуг. Тут Вам нададуть будь-яку необхідну допомогу в сфері юриспруденції від консультації до складання документів, від представництва інтересів до захисту в рамках кримінального провадження. Адвокатська компанія (Київ) це, як правило, не просто кілька юристів, які об’єдналися в фірму, а команда справжніх професіоналів своєї справи, які мають різноманітний практичний досвід у вирішенні юридичних проблем різного ступеня складності та успішно склали адвокатські іспити і отримали свідоцтво, що дозволяє здійснювати адвокатську діяльність. Адвокатське бюро може містити в своєму штаті як одного так і декількох адвокатів. Такі адвокати мають право представляти інтереси клієнтів в будь-яких недержавних структурах і державних органах, включаючи прокуратуру, податкову, суди, незалежно від регіону (Київ, Бровари, Біла Церква, Чернігів, Житомир, Черкаси та ін.). Тут Вам запропонують цілий набір відпрацьованих юридичних механізмів для найбільш ефективного виходу з ситуації і допоможуть вирішити питання, що називається «під ключ», тобто до остаточного вирішення і отримання відповідних документів на руки.

Адвокатське бюро «Слинько та партнери» одна з найбільш досвідчених команд на ринку надання юридичних послуг в сфері економіки та по корупційним правопорушенням. Ми працюємо в цій сфері більше 25 років і готові гарантувати кожному клієнту найбільш ефективний результат.

Пріоритетні послуги Адвокатського бюро «Слинько та партнери»

  • Правовий захист ведення бізнесу.

  • Абонентське юридичне обслуговування господарюючих суб’єктів.

  • Допомога в податкових питаннях.

  • Захист в кримінальних провадженнях.

  • Вирішення спорів з контрагентами, контролюючими, правоохоронними органами.

Адвокатське бюро (Україна) чому з нами вигідно працювати?

Формат співпраці з Адвокатським бюро «Слинько та партнери» Ви можете вибрати самі. Це залежить від того, на який кінцевий результат Ви розраховуєте, яке рішення хочете отримати, і в чому саме Вам потрібна допомога. Юридичні послуги адвокатське бюро може надавати разово (складання окремого документа, консультація, допомога адвоката при проведенні слідчих дій тощо) або на постійній основі (абонентський супровід діяльності підприємства). Ви також можете довірити нашій Компанії вирішення окремого питання, наприклад, юридичний супровід проведення операції (включаючи перевірку контрагента, аналіз договору на предмет перспектив і ризиків, складання поправок до договору, доповнень, податкову оптимізацію угоди, супровід самої угоди) або підготовку підприємства до податкової перевірки (правовий аналіз документів і діяльності, надання письмових відповідей на запити податкової і т.д.), а також супровід підприємства під час проведення перевірки податкової (фізична присутність адвоката під час проведення перевірки, подача заперечень на акт перевірки, оскарження податкового повідомлення – рішення і т.д.). Якщо у Вас виникли проблеми пов’язані з кримінальним провадженням і необхідна допомога адвоката в рамках кримінального процесу, Вам також потрібне адвокатське бюро адвокат якого зможе гідно захистити Ваші права і інтереси в рамках слідства і в суді. І в цьому ми теж маємо можливість Вам надати кваліфіковану допомогу.

Якщо Ви сумніваєтеся в тому, чи потрібна Вам термінова юридична допомога або Ви не впевнені в правильності самостійного вирішення проблеми зверніться в адвокатське бюро за кваліфікованою консультацією. В Адвокатському бюро «Слинько та партнери» ця послуга не забере у Вас багато часу (при необхідності вона може бути надана по телефону, онлайн і, навіть, з виїздом за місцем Вашого перебування), але Ви отримаєте вичерпну інформацію про ситуацію з її юридичним аналізом і пропозицією оптимальних шляхів вирішення питання.

Якщо Вам потрібно звернутися в адвокатські бюро то ми пропонуємо високу якість і досвід в «Слинько та партнери»!

Наша Компанія міцно закріпилася на лідерських позиціях ринку надання юридичних послуг для бізнесу, включаючи фізичних осіб – підприємців. І це неспроста. Довіра клієнтів далася нам наполегливою сумлінною працею і максимальною віддачею поставленим завданням. Наші адвокати мають глибокі знання в галузі права та економіки, великий практичний досвід роботи в сфері адвокатських послуг, а також чималий попередній досвід роботи на різних посадах в державних (в тому числі правоохоронних і контролюючих) органах. Якщо ми говоримо нашому клієнту про те, що по його справі може бути досягнутий певний результат, він точно знає, що саме цей результат він отримає в результаті нашої роботи. Ми ніколи не обіцяємо того, що не в силах виконати і ніколи не даємо клієнту помилкових надій. При цьому ми готові відстоювати позицію клієнта до кінця, при будь-яких обставинах.

Ми поважаємо і цінуємо наших клієнтів, тому виконуємо всі завдання в чітко встановлені терміни, а при можливості і швидше.

Для постійних клієнтів Адвокатського бюро «Слинько та партнери» діють знижки, для нових клієнтів вигідні пропозиції. Ми не працюємо за «дякую» і точно знаємо ціну своєї праці. Але можете бути впевнені, що у нас Ви заплатите справедливу вартість роботи досвідченого кваліфікованого адвоката, без переплат і невиправданих надбавок.

Якщо потрібен найкращий результат у вирішенні юридичної проблеми Вам до Адвокатського бюро «Слинько та партнери»! Телефонуйте нам прямо зараз!

  • Компанія «Слинько та партнери» – компанія повного юридичного сервісу для сфери бізнесу і посадових осіб.
  • Наша Компанія об'єднує фахівців з досвідом більше 25 років, включаючи досвід роботи в правоохоронних і контролюючих органах. Ми завжди достовірно прогнозуємо дії правоохоронних і контролюючих органів, що дозволяє мінімізувати ризики і знайти найбільш ефективні шляхи захисту інтересів клієнта.
  • Ми гарантуємо високу якість послуг.
  • Ми забезпечуємо зворотній зв'язок відразу після Вашого звернення і в найкоротші терміни рекомендуємо стратегію по Вашій справі або питанню.
  • У нас справедливі ціни, які відповідають якості послуг.