• ru
Адвокатська компанія
«Слинько та партнери»

Юридичні консультації для бізнесу

Юридичні консультації для бізнесу

Юридична консультація бізнесу швидке вирішення поточних проблем!

Всім відомо, що якщо новий будинок не має міцного фундаменту, то незабаром він дасть тріщину і може просто розвалитися. Таке порівняння дуже наочне для бізнесу, адже тут діють аналогічні правила. Якщо підприємство або компанія з самого початку не підготовлені до подальшого ведення господарської діяльності і не мають надійного юридичного фундаменту практично в 100% випадків результати їхньої діяльності заздалегідь невтішні. Ні, одна юридична проблема навряд чи «поставить на коліна» бізнес, але специфіка цієї сфери така, що одна маленька проблема тягне за собою іншу, та третю, а в підсумку компанія стикається з непомірним тягарем проблем і конфліктів, на вирішення яких кидаються всі сили. Що потім? Нульовий, а часом і мінусовій, баланс, витрачені нерви, борги, простої. Але ж тепер все доведеться починати практично «з нуля». Не допустити такої ситуації Вам допоможе юридична консультація бізнесу. Досвідчений адвокат зможе детально і дохідливо пояснити законодавчі вимоги, що пред’являються до діяльності конкретно Вашого підприємства, попередити про можливі фінансові та правові ризики, дати поради з оподаткування та оптимізації роботи компанії, підказати оптимальний вихід з конфліктної ситуації.

Будь-яку юридичну проблему допоможе вирішити якісна консультація професіонала!

Компанія «Слинько та партнери» працює в сфері надання юридичних послуг бізнесу багато років. За цей час нам вдалося вирішити тисячі проблем різних суб’єктів господарювання, завдяки чому багато з них стали нашими постійними клієнтами. Юридичні бізнес консультації один з основних напрямків діяльності нашої Компанії. Це можливість отримати вичерпну інформацію в питанні, що представляє для Вас інтерес, з посиланням на законодавчі та інші нормативні акти, з докладним описом судової та адміністративної практики розгляду спорів. Іншими словами це відповідь на питання про рішення саме Вашої проблеми.

У нас Вами може бути отримана:

 • консультація з відкриття бізнесу, основних аспектів його реєстрації, питань ліквідації та проведення процедури банкрутства;

 • консультація по оподаткуванню (правильний вибір відповідної системи оподаткування, оптимізація податків і платежів, спірні питання в спілкуванні з податковою та іншими контролюючими органами);

 • консультація з питань оформлення договірних відносин, аналіз перспектив угоди (оцінка податкового навантаження, можливих правових і фінансових ризиків);

 • консультація з питань податкових перевірок;

 • консультація з питань банківських кредитів;

 • консультація з питань прийому на роботу та звільнення співробітників;

 • консультація в сфері корпоративного права;

 • консультація з питань захисту інтересів підприємства в суді (оцінка судової перспективи позову);

 • консультація в сфері кримінального права (господарські злочини, ухилення від сплати податків, службові злочини, корупційні злочини і т.д.);

 • консультація з будь яких правових питань, що стосуються ведення бізнесу .

Чому варто довіряти свої проблеми Компанії «Слинько та партнери»?

Наша команда не просто адвокати, а знавці своєї справи, які мають великий практичний досвід і власні напрацювання, володіють глибокими знаннями в області економіки і права. Кожному клієнту, який звернувся до Компанії «Слинько та партнери», гарантований індивідуальний підхід. Ми докладаємо всіх зусиль для вирішення проблем наших клієнтів. У разі необхідності ми готові надати також практичну допомогу: складання позовів, договорів, представництво інтересів в держорганах і судах.

Ми не заявляємо про свої зв’язки і можливості «вирішення» Вашої проблеми альтернативним способом, ми не говоримо клієнтам те, що вони хочуть почути тільки для того, щоб їм сподобалася наш відповідь, ми гарантуємо професійне вирішення Вашої проблеми в рамках закону і сумлінну працю адвокатів.

Потрібна розумна порада досвідченого адвоката? Тоді телефонуйте нам прямо зараз!

  Представництво в суді

Консультація буде надана Вам в будь-якому, прийнятному для Вас вигляді: усно, письмово, онлайн. Можливий також виїзд адвоката за місцем знаходження клієнта для надання консультації.

Компанія «Слинько та партнери» ми точно знаємо, як Вам допомогти!

 • Компанія «Слинько та партнери» – компанія повного юридичного сервісу для сфери бізнесу і посадових осіб.
 • Наша Компанія об'єднує фахівців з досвідом більше 25 років, включаючи досвід роботи в правоохоронних і контролюючих органах. Ми завжди достовірно прогнозуємо дії правоохоронних і контролюючих органів, що дозволяє мінімізувати ризики і знайти найбільш ефективні шляхи захисту інтересів клієнта.
 • Ми гарантуємо високу якість послуг.
 • Ми забезпечуємо зворотній зв'язок відразу після Вашого звернення і в найкоротші терміни рекомендуємо стратегію по Вашій справі або питанню.
 • У нас справедливі ціни, які відповідають якості послуг.