• ru
Адвокатська компанія
«Слинько та партнери»

Оскарження рішень податкових органів

Оскарження рішень податкових органів

Оскарження податкового повідомлення рішення успіх гарантований за участю адвоката!

Будь-який представник бізнесу в процесі здійснення своєї діяльності неодноразово стикається з контролюючими органами, зокрема, з податковою службою. Але далеко не завжди спілкування з фіскалами протікає в мирному ключі. Часто між представниками бізнесу та податкової виникають суперечки, що закінчуються отриманням підприємством або підприємцем податкового повідомлення – рішення та, в кінцевому рахунку, судом. Ми не будемо узагальнювати всі випадки прийняття таких рішень фіскальними органами, лише зазначимо, що практика роботи наших адвокатів свідчить про те, що далеко не всі з них є обґрунтованими і законними. Виникає питання про відстоювання своїх прав і інтересів, а саме необхідно оскарження податкового повідомлення рішення. Тут є один нюанс. Один з принципів судочинства свідчить, що всі учасники процесу є рівними перед судом, але на практиці цей принцип не цілком реалізований. Так, відкритого сприяння органам податкової служби Ви не побачите, але все ж доводи, викладені представником фіскального органу, сприймаються судом, як більш переконливі. У підсумку Вам доведеться активно доводити те, що висновки податкової не правомірні, і це зовсім не легке завдання, з огляду на обсяг знань і досвіду, який є у протилежної сторони, адже в суді її представляють юристи, які спеціалізуються на суперечках з платниками податків. Ось чому в спорах з податковими органами просто незамінний досвідчений податковий адвокат.

Оскарження рішень податкових органів. Способи вирішення проблеми: можна обійтися без суду!

Оскарження податкових повідомлень рішень може проходити двома способами: в адміністративному та судовому порядку.

Адміністративне оскарження податкових повідомлень рішень. Якщо платник податків вважає винесене фіскальним органом рішенням незаконним, або не згоден з сумою грошового зобов’язання, або вважає, що рішення, прийняте податковою, виходить за рамки повноважень її посадових осіб він має право на оскарження такого рішення до вищого органу з системи податкових органів України. Так, наприклад, якщо Ви не згодні з діями Броварської об’єднаної державної податкової інспекції, то оскаржити їх Ви можете до Головного Управління ДФС України в Київській області. Якщо і в цій інстанції Вам відмовлять у задоволенні Ваших вимог, Ви зможете звернутися ще вище в Державну фіскальну службу України. Часто цим порядком платники податків нехтують, але дуже даремно. По-перше, оскарження в адміністративному порядку не виключає можливості подальшого звернення до суду в разі відхилення скарги. По-друге, цей порядок займає набагато менше часу. По-третє, він може заощадити Вам гроші на судові витрати. Проте, вибираючи такий порядок захисту своїх інтересів, важливо мати надійну правову підтримку, скласти юридично правильну аргументовану і підкріплену доказами скаргу. Тоді у податкової просто не буде шансу Вам відмовити!

Судове оскарження рішень податкових органів. Якщо все ж Ваша скарга в адміністративному порядку не була задоволена або Ви бажаєте боротися за свої права в суді, Вам необхідно подавати скаргу до суду в порядку адміністративного судочинства. На оскарження ППР законодавцем виділяється 1095 днів цілком достатній термін, щоб обміркувати свою позицію і звернутися за професійною допомогою до адвоката, який на цьому етапі спору Вам просто необхідний. Закон покладає тягар доведення правильності прийнятого рішення на податковий орган, що, в свою чергу, може бути з успіхом використано Вашим адвокатом. Зібравши необхідні докази, порівнявши їх з позицією податкової і встановивши протиріччя і прогалини, досвідчений адвокат обов’язково доб’ється скасування рішення фіскального органу.

Рішення податкової, які можна оскаржувати:

 • наказ про проведення перевірки (тільки судовий порядок);

 • податкове повідомлення – рішення;

 • рішення про відмову в реєстрації податкової накладної;

 • рішення про анулювання реєстрації платника податку на додану вартість;

 • рішення про анулювання реєстрації платника єдиного податку;

 • рішення органів ДФС про накладення адміністративного арешту на майно.

  Складання договорів

Відзначимо, що оскарження акту податкової перевірки не передбачено законом, в цьому випадку використовується інша процедура подача письмових заперечень до акту перевірки, які розглядаються в адміністративному порядку податковим органом і можуть вплинути на складання податкового повідомлення-рішення.

Важливо пам’ятати !!! Оскарження рішень контролюючих органів на кожному етапі має свої часові рамки і терміни, специфіку проведення та оформлення супутніх документів (складання скарги, долучення матеріалів і т.д.). Тому важливо своєчасно звернутися за кваліфікованою юридичною допомогою, інакше ви ризикуєте не тільки не домогтися успіху в захисті своїх інтересів, але і втратити таку можливість, пропустивши строки оскарження. Ідеальним варіантом для бізнесу є поява в справі адвоката не на стадії виникнення спору, а в момент проведення перевірки контролюючим органом. У більшості випадків присутність адвоката дозволяє уникнути конфлікту взагалі.

Професійна юридична допомога запорука успішного вирішення спору!

Адвокати Компанії «Слинько та партнери» завжди готові допомогти Вам у вирішенні спорів з податковою і оскарженні необґрунтованих рішень фіскальних органів. Багаторічний досвід роботи в контролюючих органах, а також фундаментальні знання в області економіки і права, дозволяють нашим фахівцям практично в 100% випадків звернень гарантувати клієнтові повне задоволення його вимог і успіх у вирішенні спору з податковою.

Звертаючись за допомогою до Компанії «Слинько та партнери» Ви можете розраховувати не тільки на кваліфіковану консультацію або складання проекту скарги, а й на реальну практичну підтримку і представництво Ваших інтересів в контролюючому органі та судах.

Переваги співпраці з нами:

 • ми здійснюємо комплексний підхід до вирішення проблеми, як з точки зору права, так і з точки зору економічного обґрунтування і сформованої практики оподаткування;

 • ми маємо багаторічний досвід роботи в сфері оподаткування, власні перевірені на практиці юридичні конструкції та алгоритми дій у тих чи інших ситуаціях;

 • ми підходимо до вирішення Вашої проблеми максимально відповідально і якісно, використовуючи всі можливі і допустимі механізми;

 • ми виконуємо роботу «під ключ», не обмежуючись одним етапом, однією спробою, одним документом;

 • ми зацікавлені в тому, щоб Ваше питання було вирішене чим найшвидше, не затягуємо і не відкладаємо справ «в довгий ящик».

  Юридичні послуги в Києві

Якщо Ви зацікавлені в якісній юридичній допомозі в питанні оскарження рішень податкової або вирішенні іншого конфлікту з контролюючим органом Компанія «Слинько та партнери» готова стати надійним помічником в цьому питанні. Все, що Вам потрібно просто зателефонувати нашому фахівцеві та домовитися про зустріч.

Телефонуйте прямо зараз не відкладайте свій успіх на завтра!

 • Компанія «Слинько та партнери» – компанія повного юридичного сервісу для сфери бізнесу і посадових осіб.
 • Наша Компанія об'єднує фахівців з досвідом більше 25 років, включаючи досвід роботи в правоохоронних і контролюючих органах. Ми завжди достовірно прогнозуємо дії правоохоронних і контролюючих органів, що дозволяє мінімізувати ризики і знайти найбільш ефективні шляхи захисту інтересів клієнта.
 • Ми гарантуємо високу якість послуг.
 • Ми забезпечуємо зворотній зв'язок відразу після Вашого звернення і в найкоротші терміни рекомендуємо стратегію по Вашій справі або питанню.
 • У нас справедливі ціни, які відповідають якості послуг.