• ru
Адвокатська компанія
«Слинько та партнери»

Консультація адвоката

Консультація адвоката

Консультація адвоката запорука успішного вирішення юридичної проблеми!

Дехто сьогодні недооцінює отримання консультації у досвідченого адвоката. Такі люди або такі компанії швидше за все ніколи не використовували цей вид юридичних послуг або не зверталися за правовою консультацією до справжніх професіоналів своєї справи. При цьому, не всім відомо, що висококваліфікована консультація юриста – адвоката це реальна допомога, а не набір законодавчих термінів, посилань на закони, в яких доведеться додатково розбиратися самому. Компанія «Слинько та партнери» пропонує зовсім іншу послугу, а саме ефективну деталізовану правову консультацію, яка не тільки вкаже Вам на законодавче регулювання проблеми, але й підкаже, які оптимальні шляхи виходу із ситуації вибрати, а також які існують практичні особливості вирішення Вашої проблеми. Правові консультації в нашій Компанії це компетентна оцінка і практична допомога у вирішенні Вашої проблеми, що надається адвокатом – практиком, який однаково добре розбирається в питаннях фінансів, податків та права та має багатий досвід в цікавій для Вас галузі.

Адвокати Компанії «Слинько та партнери» Вас вислухають, зрозуміють і реально допоможуть!

Види послуг: консультація адвоката по телефону, в офісі, онлайн

Адвокати Компанії «Слинько та партнери» надають консультативні послуги в будь-якому, зручному для клієнта, вигляді, що значно спрощує ситуацію з необхідністю пошуку «вільної хвилинки» для відвідування офісу адвоката.

У нас Вами може бути отримана:

  • консультація адвоката по телефону (немає потреби залишати свій офіс або будинок, будь-яке питання може бути вирішене в телефонному режимі);

  • консультація в офісі (це найпоширеніший і затребуваний вид консультацій, що передбачає попередній запис клієнта на прийом до адвоката. Щоб прискорити процес опишіть Вашу проблему адвокату заздалегідь по телефону або в повідомленні на пошту. В такому разі до Вашого приходу фахівець вже глибоко вивчить проблему і відразу перейде до опису можливого рішення);

  • консультація онлайн (Вами може бути отримана консультація адвоката Україна онлайн. Це зручно для тих, хто не може приділити часу для особистого відвідування Компанії або для телефонної розмови, а також для тих, хто тимчасово перебуває за межами Києва і області або за кордоном);

  • консультація адвоката Київ за місцем знаходження клієнта (якщо Ви не маєте можливості самостійно прибути в офіс Компанії «Слинько та партнери» або необхідна для консультації документація знаходиться на підприємстві, Ви можете замовити та отримати послугу з виїздом адвоката за місцем Вашого перебування).

Крім іншого, адвокатська консультація може бути отримана Вами в будь-якій формі: усній, письмовій або електронній.

Якщо для вирішення Вашої проблеми недостатньо однієї лише консультації, адвокат обов’язково запропонує Вам можливі шляхи її вирішення і при необхідності надасть практичну юридичну допомогу (складання документів, представництво інтересів, захист в суді).

Консультації здійснюються з будь-яких питань фінансового, податкового, господарського, адміністративного та кримінального права, з посиланням на судову та адміністративну (у відповідних випадках) практику.

Консультація у адвоката Компанії «Слинько та партнери» професійна, компетентна, ефективна!

Якщо Вам потрібна якісна правова консультація адвоката, який доступною, зрозумілою мовою надасть відповідь на всі питання про можливі шляхи вирішення Ваших проблем та/або проблем Вашого бізнесу, допоможе поліпшити роботу компанії, оптимізувати оподаткування Ви відвідали потрібний сайт. Компанія «Слинько та партнери» завжди готова допомогти Вам! Ми гарантуємо, що отримана у нас консультація адвоката допоможе впоратися з будь-якою проблемою бізнесу: починаючи від реєстрації компанії, організації бізнес – процесів, спілкування з податковою, захисту у кримінальному провадженні, судового розгляду справи, до повного вирішення поставлених Вами завдань.

Компанія «Слинько та партнери» завжди на вашому боці! Телефонуйте прямо зараз!

  • Компанія «Слинько та партнери» – компанія повного юридичного сервісу для сфери бізнесу і посадових осіб.
  • Наша Компанія об'єднує фахівців з досвідом більше 25 років, включаючи досвід роботи в правоохоронних і контролюючих органах. Ми завжди достовірно прогнозуємо дії правоохоронних і контролюючих органів, що дозволяє мінімізувати ризики і знайти найбільш ефективні шляхи захисту інтересів клієнта.
  • Ми гарантуємо високу якість послуг.
  • Ми забезпечуємо зворотній зв'язок відразу після Вашого звернення і в найкоротші терміни рекомендуємо стратегію по Вашій справі або питанню.
  • У нас справедливі ціни, які відповідають якості послуг.