• ru
Адвокатська компанія
«Слинько та партнери»

Господарські суперечки

Господарські суперечки

Досвідчений адвокат по господарських справах 93% успіху Вашого бізнесу!

Господарські спори практично неминучий компонент будь-якого виду підприємницької діяльності. Це категорія суперечок, що випливають із договірних відносин, пов’язаних з виконанням зобов’язань за господарськими договорами. Примітним є те, що втягнутими в цю категорію спорів можуть стати, як юридичні, так і фізичні особи. Конфлікт між сторонами може виникнути на будь-якій стадії відносин. Проблеми можуть стосуватися невиконання стороною зобов’язань за договором або порушення умов їх виконання, невиплати заборгованості, початку процедури банкрутства, виникнення корпоративного конфлікту, неможливості своєчасного виконання зобов’язань за кредитом і т.д. Найбільш ефективного результату вирішення цієї проблеми можна досягти, звернувшись до профільного фахівця. Адвокат по господарських справах зможе допомогти не тільки в ситуаціях, коли конфлікт і судові тяжби вже неминучі, але і на більш ранніх стадіях, попередивши і запобігши виникненню такої проблеми, як господарська суперечка. Фахівець також зможе допомогти врегулювати спір мирно, без активізації механізму державного примусу.

Компанія «Слинько та партнери» це команда досвідчених адвокатів, що спеціалізуються на наданні високого рівня юридичної допомоги бізнесу, включаючи представництво інтересів юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців в різних судових інстанціях, контролюючих органах та недержавних організаціях (в тому числі в банках).

Що ми можемо запропонувати для вирішення Вашої проблеми?

Багаторічний досвід роботи співробітників Компанії «Слинько та партнери», а також наявність власних відпрацьованих на практиці юридичних конструкцій і алгоритмів дій щодо захисту суб’єктів підприємництва дозволяє нам гарантувати клієнтам досягнення максимально можливого позитивного результату у вирішенні їх проблем. Будь-яка ситуація, з приводу якої клієнт звертається в Компанію, береться під жорсткий контроль і супроводжується адвокатом від моменту звернення за юридичною допомогою до моменту прийняття остаточного рішення у справі. Ми точно знаємо, як допомогти Вам, навіть в самих запущених і безнадійних, на перший погляд, справах.

  Послуги адвокатської компанії

У спектр послуг нашої Компанії входять:

надання розгорнутої юридичної консультації з будь-якого питання, пов’язаного із здійсненням господарської діяльності, з одночасним роз’ясненням норм законодавства, профільних нормативних актів і існуючої практики розгляду спорів (як адміністративної, так і судової);

участь в досудовому врегулюванні господарських спорів (проведення переговорів, складання та участь у підписанні мирних угод);

складання будь-яких процесуальних документів (договорів, угод, претензій, позовів, заперечень, скарг і клопотань), а також юридичний аналіз документів;

представництво інтересів юридичної особи або приватного підприємця в господарському суді (що економить клієнту і час, і гроші);

оскарження рішень суду, представництво інтересів клієнта в рамках апеляційного та касаційного провадження;

супровід процедури банкрутства;

участь у вирішенні корпоративних спорів;

представництво інтересів клієнта в рамках виконавчого провадження щодо взаємодії з державними та приватними виконавцями.

Чому клієнти вибирають Компанію «Слинько та партнери»?

Адвокати Компанії мають глибокі пізнання в області права і економіки, наукові ступені в цих сферах науки, а також багаторічний досвід практичної роботи в контролюючих та правоохоронних органах.

Наша Компанія надає тільки якісні послуги бізнесу, гарантуючи прийняття найбільш ефективного рішення у справі і максимально високий рівень захисту інтересів клієнта;

наші адвокати знаходяться на зв’язку завжди, гарантуючи безперешкодний доступ до фахівця і отримання необхідної юридичної допомоги в екстрених ситуаціях.

Ми пропонуємо використання тільки перевірених юридичних механізмів, даючи перспективну оцінку справі, обговорюючи з клієнтом заздалегідь всі вигоди та ризики.

Ми ніколи не обіцяємо того, що не в силах виконати.

Якщо на шляху Вашого бізнесу з’явилися господарські спори або, навпаки, Ви хотіли б їх уникнути, а також зберегти свій капітал і захистити права, повернувши належне Вам за законом, Вам знадобиться допомога досвідченого адвоката. У Компанії «Слинько та партнери» завжди готові надати необхідну Вам підтримку і позбавити Ваш бізнес від поточних проблем. Високий професіоналізм наших адвокатів, досконале володіння тактикою і знання тонкощів господарського судочинства, багатий особистий досвід роботи в цій сфері гарантія успішності у вирішенні Вашого питання.

Не відкладайте на завтра те, що сьогодні може бути вирішено адвокатом з найменшими втратами для Вас! Довірте захист інтересів бізнесу професіоналу!

  Стягнення боргу адвокатом

Телефонуйте нам прямо зараз!

  • Компанія «Слинько та партнери» – компанія повного юридичного сервісу для сфери бізнесу і посадових осіб.
  • Наша Компанія об'єднує фахівців з досвідом більше 25 років, включаючи досвід роботи в правоохоронних і контролюючих органах. Ми завжди достовірно прогнозуємо дії правоохоронних і контролюючих органів, що дозволяє мінімізувати ризики і знайти найбільш ефективні шляхи захисту інтересів клієнта.
  • Ми гарантуємо високу якість послуг.
  • Ми забезпечуємо зворотній зв'язок відразу після Вашого звернення і в найкоротші терміни рекомендуємо стратегію по Вашій справі або питанню.
  • У нас справедливі ціни, які відповідають якості послуг.