• ru
Адвокатська компанія
«Слинько та партнери»

Послуги адвокатської контори

Послуги адвокатської контори

Потрібна адвокатська фірма в Києві? Компанія «Слинько та партнери» до Ваших послуг!

І бізнес, і приватні особи нерідко стикаються з правовими труднощами, подолати які без допомоги професіонала неможливо. Бракує знань, досвіду і практики. Особливо гостро стоїть питання для представників бізнесу. Податки, угоди, договори, податкові перевірки, банківські операції – все це вимагає зваженого підходу і професійного супроводу. Кращим виходом для підприємництва є адвокатські контори (адвокатські фірми). При необхідності тут можна замовити разову послугу або комплексний юридичний супровід господарської діяльності. При цьому, бізнесмен може бути твердо впевнений, що його питанням займуться справжні професіонали.

Компанія «Слинько та партнери» надає якісні юридичні послуги бізнесу більше 10 років. Ми точно знаємо, що таке надійність і ефективний захист та готові гарантувати їх Вам!

Адвокатська контора швидке вирішення будь-яких юридичних проблем для бізнесу

Оптимальний варіант співпраці бізнесу і адвокатської контори це повний юридичний супровід діяльності компанії, підприємства, ФОП абонентське обслуговування. Такий варіант співпраці передбачає вирішення будь-яких проблем, що виникають в процесі здійснення господарської діяльності, будь то реєстрація нової юридичної особи, розробка статуту, аналіз або корекція договору, захист в суді або ліквідація підприємства.

Звичайно, серед іншого виникає питання: чому б для цих цілей не найняти корпоративного юриста? І ми з легкістю відповімо Вам на нього. По-перше, юрист – штатник це, як правило, фахівець обмеженого профілю. Такі юристи часто не мають досвіду практичного вирішення юридичних питань і можуть бути корисні лише для виконання технічних завдань складання договорів по шаблону, контролю кореспонденції, поверхневого спілкування з представниками різних державних органів. Вони рідко беруть участь в судових засіданнях, а якщо і беруть то в суто стандартних ситуаціях, як, наприклад, притягнення сторони договору до відповідальності за невиконання умов угоди. В нестандартних же і конфліктних ситуаціях, під час перевірок податкової допомога таких фахівців, як правило, практично зводиться до нуля. Більш того, невміле представництво інтересів підприємства може нашкодити справі і лише погіршити ситуацію. По-друге, штатний юрист працює «за зарплату» і часто не дуже турбується за результат своєї праці, оскільки його дохід не залежить від підсумків роботи. По-третє, навіть один штатний юрист вимагає окремого робочого місця, повністю обладнаного і укомплектованого офісною технікою, іншими необхідними для роботи матеріалами (в тому числі, різними книжковими і газетними виданнями, сучасними базами нормативних актів, канцелярією, корпоративним телефоном і т.д. ). Кожен штатний працівник підприємства має право на відпустку, лікарняний і, якщо раптом, в момент відсутності юриста виникає проблема, власник підприємства залишається з нею один на один. Жодної з перерахованих вище незручностей відчути на собі Вам не доведеться, якщо Ваші інтереси представляє адвокатська контора. Тут Ви отримуєте гарантію того, що:

 • Ваші проблеми будуть своєчасно вирішені, а, при можливості, і попереджені досвідченим висококласним адвокатом;

 • в особливо складних ситуаціях рішенням Вашої проблеми будуть займатися відразу кілька професійних юристів;

 • яка б юридична проблема у Вас не виникла адвокатська фірма вирішить будь-яку з них;

 • Вам не потрібно турбуватися про те, що Вашого юриста немає на місці, адвокатська фірма Київ завжди надасть Вам фахівця, юрист перебуває на зв’язку з клієнтом 24/7;

 • Вам не потрібно буде оформляти ще одного співробітника в штат, піклуватися про виплату йому зарплати, про різні соціальні відрахування на нього, виплати лікарняних, та й про організацію окремого робочого простору для фахівця адвокатські фірми Київ вже мають все необхідне для роботи та здійснюють її віддалено, зі свого офісу;

 • для захисту або представництва інтересів юрособи або окремого співробітника компанії, в рамках кримінального провадження, Вам не доведеться шукати адвоката додатково в штаті адвокатської фірми працюють професійні адвокати, які мають право захищати і представляти інтереси клієнта в кримінальному провадженні;

 • адвокатські контори Київ приймають оплату зручним для клієнта способом (якщо мова йде про абонентське обслуговування, то помісячно відповідно до обраного пакету).

Крім практичних зручностей в організації роботи, адвокатські фірми мають в своєму штаті, як правило, не новачків і не юристів – теоретиків, а лише практиків і професіоналів своєї справи, які часто володіють відразу декількома галузями права. Однак при виборі адвокатської фірми, Вам все ж слід звернути увагу на її надійність, авторитетність і кадровий склад.

На думку клієнтів юридичних фірм, однією з кращих адвокатських контор Києва для бізнесу є Компанія «Слинько та партнери», на рахунку якої тисячі успішно вирішених проблем і десятки постійних клієнтів, які співпрацюють з Компанією не один рік. Тут працюють лише досвідчені бізнес – юристи, які мають глибокі знання в галузі права та фінансів, а також багаторічний досвід продуктивної роботи у своїй сфері.

Якщо потрібна краща адвокатська контора Київ Компанія «Слинько та партнери» завжди готова вирішити Ваші проблеми будь-якої складності!

Якщо Ви вже оцінили переваги співпраці з гідною адвокатською фірмою і прийняли рішення знайти надійного юридичного супутника для свого бізнесу Компанія «Слинько та партнери» завжди з радістю Вам допоможе! У нашому арсеналі:

 • співробітники з 25-ти річним досвідом роботи в сфері права;

 • оперативність адвокат починає займатися проблемою клієнта відразу після його звернення;

 • напрацьовані і перевірені практикою алгоритми вирішення найбільш складних завдань у сфері економіки (фінансів, оподаткування, банківській сфері), у корупційних справах.

Ми гарантуємо, що буквально з перших днів нашої роботи Ви зможете реально відчути результати і побачити прогрес. Ми ніколи не обіцяємо того, що не можемо виконати, але завжди знаходимо найбільш ефективні шляхи захисту інтересів наших клієнтів.

Не чекайте вдалого моменту звертайтеся до нас прямо зараз!

Компанія «Слинько та партнери» ефективне вирішення Ваших проблем!

 • Компанія «Слинько та партнери» – компанія повного юридичного сервісу для сфери бізнесу і посадових осіб.
 • Наша Компанія об'єднує фахівців з досвідом більше 25 років, включаючи досвід роботи в правоохоронних і контролюючих органах. Ми завжди достовірно прогнозуємо дії правоохоронних і контролюючих органів, що дозволяє мінімізувати ризики і знайти найбільш ефективні шляхи захисту інтересів клієнта.
 • Ми гарантуємо високу якість послуг.
 • Ми забезпечуємо зворотній зв'язок відразу після Вашого звернення і в найкоротші терміни рекомендуємо стратегію по Вашій справі або питанню.
 • У нас справедливі ціни, які відповідають якості послуг.