• ru
Адвокатська компанія
«Слинько та партнери»

Адвокат по кримінальним справам в Києві

Адвокат по кримінальним справам в Києві

Досвідчений кримінальний адвокат гарантія надійного захисту!

Найбільш важкими, з точки зору розслідування і побудови позиції захисту, є кримінальні справи у злочинах в сфері економіки, господарської діяльності та корупції. Це пояснюється багатьма факторами. По-перше, специфічними характеристиками суб’єкта злочину: наприклад, в корупційних злочинах це посадова особа наділена владними повноваженнями, в злочинах економічних (ухилення від сплати податків ст.212 Кримінального кодексу України, фіктивне підприємництво ст.205 Кримінального кодексу України тощо) особа, яка здійснює підприємницьку діяльність або адміністративно-розпорядчі та фінансово-господарські функції на підприємстві. Сам процес встановлення причинно-наслідкових зв’язків і факту наявності правопорушення в справах зазначеної категорії включає вивчення та аналіз великого обсягу специфічної документації: податкових накладних, податкових звітів, договорів, рахунків-фактур, актів прийому-передачі, даних про банківські транзакції і т. д. Численні експертизи, проведені в рамках слідства, часом не дають вичерпних відповідей, а слідчі трактують їх висновки на користь обвинувачення. У підсумку підозрюваний або обвинувачений, після багатомісячної «боротьби» зі слідством, вимушено погоджується з обвинуваченням або обирає компромісний варіант, який тягне за собою настання відповідальності та масштабні збитки (компенсація шкоди, оплата юридичної допомоги потерпілому і т.д.). Кримінальна відповідальність за несплату податків, привласнення, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем або одержання хабара, передбачає призначення суворого покарання поєднаного з конфіскацією майна. Крім того, відповідальність за ухилення від сплати податків, за одержання хабара, інші корупційні та економічні злочини може «поставити хрест» на подальшій кар’єрі. Тому важливо розуміти, що якщо Ви або Ваш бізнес стали об’єктом зацікавленості правоохоронців, навіть, ще до відкриття провадження у справі, на стадії дослідчої перевірки найкращим виходом із ситуації стане адвокат у кримінальних справах.

Професійний захист у кримінальній справі надійна гарантія дотримання Ваших прав і законних інтересів!

Роль адвоката в справах у сфері економіки та корупції складно переоцінити. Участь у справі спеціаліста не порожня формальність і номінальна гарантія дотримання Ваших процесуальних прав. Це можливість побудови потужної позиції захисту, багаторазове збільшення шансів на визнання невинуватості. Навіть в «залізних» доказах позиції обвинувачення досвідчений кримінальний адвокат зможе знайти підстави, якщо не для закриття провадження у справі, то для скорочення обсягу обвинувачення, суми збитку і призначення максимально м’якого покарання.

Більш того, якщо звернутися за допомогою своєчасно, то є великий шанс того, що до суду кримінальна справа просто не дійде. Практика роботи адвокатів Компанії «Слинько та партнери» показує, що більшість порушень і прогалин, помилок у слідстві у справах по економічних злочинах та корупції допускаються правоохоронцями на початкових стадіях. Обшуки на підприємствах часто проводяться з порушенням закону (наприклад, обшуку піддаються об’єкти, які не вказані прямо в ухвалі слідчого судді про дозвіл на проведення обшуку); під час обшуку вилучаються документи та речі, що не відносяться до справи (наприклад, вилучаються грошові кошти, що не мають відношення до ухилення від оподаткування); подання про обрання запобіжного заходу складаються за шаблоном (стандартне формулювання «може знищити докази по справі, завадити слідству, переховуватися від органів слідства», як правило, не витримує критики адвоката, підкріпленої фактичними даними); витребування документів слідчим закінчується вилученням оригіналів документів, які необхідні для повноцінної роботи підприємства, та приєднанням їх до матеріалів справи; допускаються порушення у фіксації оперативних заходів (наприклад, під час фіксації дачі або отримання хабара) і т.д.

  Послуги юриста

Однією зі складних стадій є і суд у кримінальних справах. Заявляти клопотання, висловлювати свою думку з тих чи інших питань в суді потрібно швидко і водночас ефективно. Відповідно потрібні досконалі знання кримінального закону і процесу та значний досвід участі у судових розглядах. Не маючи належного досвіду і знань в цій сфері, впоратися з проблемами самостійно практично немає шансів.

Важливо також розуміти, що кримінальний адвокат необхідний не тільки в тих випадках, коли виникає питання про притягнення Вас до відповідальності в якості підозрюваного, обвинуваченого, підсудного, а й в тих, коли Ви проходите по справі в якості іншого учасника процесу. Так, юридична допомога у кримінальних справах може знадобитися потерпілому. Захист обвинувачуваного напевно всіляко намагатиметься скоротити суму збитків і, відповідно, суму, що підлягає відшкодуванню. Тут на допомогу і прийде адвокат, який зможе не тільки відстояти повну суму нанесених Вам збитків, але й забезпечити відшкодування втраченої вигоди, моральної шкоди.

Надання правової допомоги кримінальним адвокатом актуальне і для тих, хто проходить у справі в якості свідка. Досвід нашої Компанії свідчить про те, що зміна статусу свідка на статус обвинуваченого зовсім не рідкісне явище в рамках кримінального провадження.

Якщо Вам потрібні якісні юридичні послуги адвоката у кримінальних справах, Ви завжди зможете на них розраховувати звернувшись до Компанії «Слинько та партнери»!

Що входить в спектр послуг адвоката по кримінальним справам Компанії «Слинько та партнери»?

 • Розгорнута консультація кримінального адвоката з питань у сфері скоєння економічних та корупційних злочинів та їх розслідування.

 • Вивчення матеріалів кримінальної справи, оцінка перспектив кримінального провадження.

 • Участь адвоката в обранні запобіжного заходу, оскарження рішень слідчого судді про обрання запобіжного заходу та про призначення інших обмежувальних заходів (накладення арешту на майно, тимчасовий доступ до речей і документів тощо).

 • Захист інтересів клієнта на всіх стадіях кримінального провадження, незалежно від статусу (захисник підозрюваного, обвинуваченого, підсудного; адвокат свідка в кримінальному процесі; представник цивільного позивача, потерпілого).

 • Участь адвоката при проведенні будь-яких слідчих дій та дослідчих заходів: огляду місця події, обшуку, допиту, слідчому експерименті, врученні повідомлення про підозру і ін.

 • Підготовка будь-яких процесуальних і юридично значимих документів: скарг, клопотань, заяв, звернень і т.д.

 • Оскарження постанов, дій і бездіяльності слідчого, прокурора, в тому числі в питаннях застосування незаконних заходів ведення слідства (як фізичних, так і психологічних).

 • Оскарження ухвал слідчого судді, а також апеляційне та касаційне оскарження вироків.

 • Підготовка та подача заяв до ЄСПЛ (Європейського суду з прав людини).

Де знайти адвоката по кримінальним справам та чому Вам слід звернутися за допомогою саме до нас?

Компанія «Слинько та партнери» веде свою діяльність давно, на нашому рахунку сотні успішно завершених кримінальних справ, в яких нам вдалося домогтися повного спростування доводів обвинувачення, виправдувальних вироків або, в найбезвихіднішій ситуації, призначення мінімальної міри покарання. Багато клієнтів, залишившись задоволеними нашою роботою, стали постійними, довіривши нам подальший юридичний супровід свого бізнесу.

  Юрист по кредитах

Секрет успішності нашої роботи дуже простий:

 • в нашій Компанії працюють тільки висококваліфіковані фахівці, які мають фундаментальні знання в галузі права та економіки одночасно;

 • наші адвокати мають багаторічний досвід роботи в державних контролюючих і правоохоронних органах, тому будь-яке питання вирішується зі знанням справи «зсередини»;

 • ми ніколи не обіцяємо того, чого не в силах виконати;

 • ми завжди залишаємося на зв’язку з клієнтом і готові допомогти в самих екстрених ситуаціях;

 • ми гарантуємо індивідуальний підхід і відповідальне ставлення до роботи, націлені на досягнення оптимального результату у справі.

Якщо Вам потрібен досвідчений адвокат у кримінальних справах в Києві, то Ви зайшли точно за адресою. Компанія «Слинько та партнери» завжди компетентно допоможе Ваші інтереси будуть захищати кращі адвокати Києва по кримінальних справах.

Пам’ятайте, що від того, наскільки оперативно Ви відреагуєте на проблему та звернетеся по кваліфіковану допомогу і зможете найняти професійного адвоката залежить Ваша доля. Якщо звернутися до фахівця заздалегідь проблема повністю може бути ліквідована на перших порах!

Тому, якщо Вам потрібен адвокат по кримінальним справам не відкладайте доленосні рішення на завтра телефонуйте нам прямо зараз!

 • Компанія «Слинько та партнери» – компанія повного юридичного сервісу для сфери бізнесу і посадових осіб.
 • Наша Компанія об'єднує фахівців з досвідом більше 25 років, включаючи досвід роботи в правоохоронних і контролюючих органах. Ми завжди достовірно прогнозуємо дії правоохоронних і контролюючих органів, що дозволяє мінімізувати ризики і знайти найбільш ефективні шляхи захисту інтересів клієнта.
 • Ми гарантуємо високу якість послуг.
 • Ми забезпечуємо зворотній зв'язок відразу після Вашого звернення і в найкоротші терміни рекомендуємо стратегію по Вашій справі або питанню.
 • У нас справедливі ціни, які відповідають якості послуг.