• ru
Адвокатська компанія
«Слинько та партнери»

Адвокат по кримінальним справам в Києві

Адвокат по кримінальним справам в Києві

Адвокат по кримінальних справах, який досконало володіє своїм ремеслом надійний захисник в найскладніших і заплутаних справах!

Найбільш важкими, з точки зору розслідування і побудови позиції захисту, є кримінальні справи у злочинах по лінії економіки, господарської діяльності та корупції. Це пояснюється багатьма факторами. По-перше, специфічними характеристиками суб’єкта злочину: наприклад, в корупційних злочинах це посадова особа наділена владними повноваженнями, в злочинах економічних, включаючи передбачені статтею 212 Кримінального кодексу України (ухилення від сплати податків) та статтею 205 Кримінального кодексу України (фіктивне підприємництво) тощо особа, яка здійснює підприємницьку діяльність або адміністративно-розпорядчі та фінансово-господарські функції на підприємстві. Сам процес встановлення причинно-наслідкових зв’язків і факту наявності правопорушення в справах зазначеної категорії включає вивчення та аналіз великого обсягу специфічної документації: податкових накладних, податкових звітів, договорів, рахунків-фактур, актів прийому-передачі, даних про банківські транзакції і т.і. Численні експертизи, проведені в рамках слідства, часом не дають вичерпних відповідей, а слідчі трактують їх висновки на користь обвинувачення. У підсумку підозрюваний або обвинувачений, після багатомісячної «боротьби» зі слідством, вимушено погоджується з обвинуваченням або обирає компромісний варіант, який тягне за собою настання відповідальності та масштабні збитки (компенсація шкоди, оплата юридичної допомоги потерпілому і т.д.). Кримінальне покарання за навмисну несплату податків, привласнення, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем або одержання хабара, передбачає призначення суворого покарання поєднаного з конфіскацією майна. Крім того, відповідальність, що настала за ухилення від сплати податків, за одержання хабара, інші корупційні та економічні злочини може перекреслити всю подальшу кар’єру. Тому важливо розуміти, що якщо Ви або Ваш бізнес стали об’єктом інтересу правоохоронців, навіть ще до внесення в ЕРДР відомостей про відкриття провадження у справі, на стадії перевірок і пояснень найкращим виходом із ситуації стане протягнувший руку допомоги досвідчений адвокат по кримінальних справах в Києві.

Кримінальний адвокат практик з досвідом, знає всі секрети позитивних рішень!

Роль адвоката в справах у сфері економіки та корупції складно переоцінити. Участь у справі спеціаліста не порожня формальність і номінальна гарантія дотримання Ваших процесуальних прав. Це можливість побудови потужної позиції захисту, багаторазове збільшення шансів на визнання невинуватості. Навіть в «залізних» доказах позиції обвинувачення досвідчений кримінальний адвокат зможе знайти підстави, якщо не для закриття провадження у справі, то для скорочення обсягу обвинувачення, суми збитку і призначення максимально м’якого покарання.

Більш того, якщо звернутися за допомогою своєчасно, то є великий шанс того, що до суду кримінальна справа просто не дійде. Практика роботи адвокатів Компанії «Слинько та партнери» показує, що більшість порушень і прогалин, помилок у висновках слідства у справах по економічних злочинах та корупції допускаються правоохоронцями на початкових стадіях. Обшуки на підприємствах часто проводяться з порушенням закону (наприклад, обшуку піддаються об’єкти, які не вказані прямо в ухвалі слідчого судді, якою надано дозвіл на проведення обшуку); під час обшуку вилучаються документи та речі, що не відносяться до справи (наприклад, вилучаються грошові кошти, що не мають відношення до ухилення від оподаткування); клопотання до місцевого суду щодо обрання запобіжного заходу складаються за шаблоном (стандартне формулювання «може знищити докази по справі, завадити слідству, переховуватися від органів слідства», як правило, не витримує критики адвоката, підкріпленої фактичними даними); витребування документів слідчим закінчується вилученням оригіналів документів, які необхідні для повноцінної роботи підприємства, та приєднанням їх до матеріалів справи; допускаються порушення у фіксації оперативних заходів (наприклад, під час фіксації дачі або отримання хабара) і т.і.

Однією зі складних стадій є і суд у кримінальних справах. Заявляти клопотання, висловлювати свою думку з тих чи інших питань в суді потрібно швидко і водночас ефективно. Відповідно потрібні досконалі знання кримінального закону і процесу та значний досвід участі у судових розглядах. Не маючи належного досвіду і знань в цій сфері, впоратися з проблемами самостійно практично немає шансів.

Важливо також розуміти, що кримінальний адвокат необхідний не тільки в тих випадках, коли виникає питання про притягнення Вас до відповідальності в якості підозрюваного, обвинуваченого, підсудного, а й в тих, коли Ви проходите по справі в якості іншого учасника процесу. Так, юридична допомога у кримінальних справах може знадобитися потерпілому. Гостроактуальним буде питання про наявність шкоди, збитку. Захист обвинувачуваного напевно всіляко намагатиметься скоротити суму збитків і, відповідно, суму, що підлягає відшкодуванню. Тут на допомогу і прийде адвокат, який зможе не тільки відстояти повну суму нанесених Вам збитків, але й забезпечити відшкодування втраченої вигоди, моральної шкоди.

Надання правової допомоги у кримінальних справах актуальне і для тих, хто проходить у справі свідком. Досвід нашої Компанії свідчить про те, що зміна статусу свідка на статус обвинуваченого зовсім не рідкісне явище в справах кримінального провадження. Як відомо, кримінальна історія часто розпочинається з невинного запиту або перевірки. Далі, якщо немає поруч адвоката і ніхто не роз’яснив, що відбувається, з повідомлення про підозру починається драматична історія, в якій доводиться брати участь вже в статусі підозрюваного.

Якщо Вам потрібні якісні юридичні послуги по кримінальним справам, Ви завжди зможете на них розраховувати звернувшись до Компанії «Слинько та партнери»!

Київ місце розташування офісу нашої Компанії, але звертаємо Вашу увагу, що в роботі нашої Компанії не існує проблем, пов’язаних з територіальністю, послуги кримінального адвоката надаються по всій території нашої держави.

Які адвокатські послуги по кримінальних справах ми пропонуємо?

 • Розгорнута юридична консультація адвоката по кримінальних справах розглядаються питання захисту від звинувачень у скоєнні економічних і корупційних злочинів, включаючи особливості їх розслідування.

 • Вивчення, всіх без виключення, матеріалів кримінальної справи та, виходячи з отриманих підсумків, оцінка перспектив кримінального провадження.

 • Участь в суді при обранні підзахисному запобіжного заходу (головне завдання «залишити клієнта на свободі»); оскарження, постановлених з очевидними порушеннями, рішень щодо обрання запобіжного заходу у формі ухвали слідчого судді, а також про застосування інших обмежувальних заходів (накладення арешту на майно, тимчасовий доступ до речей і документів тощо).

 • Відстоювання особистих інтересів клієнта на всіх етапах кримінального провадження, незалежно від статусу: захисник підозрюваного (з моменту повідомлення про підозру), обвинуваченого або, якщо справа в суді, то здійснюється захист підсудного; допомога адвоката клієнту при його допиті в якості свідка; представник цивільного позивача, потерпілого).

 • Присутність захисника на всіх, без винятку, процесуальних (слідчих) діях з безпосередньою участю підзахисного: під час огляду місця події, обшуку, допиту, слідчого експерименту, вручення повідомлення про підозру та ін.

 • Реагування на факти фальсифікації доказів, підкупу свідків, незаконного впливу на експертів.

 • Підготовка всіх, необхідних для захисту, документів: скарг слідчому судді, клопотань, заяв в різні органи влади тощо.

 • Підготовка кримінальним адвокатом скарг на незаконні, на думку захисту, постанови, дії/бездіяльність осіб уповноважених вести кримінальне провадження (прокурора, слідчого).

 • Оскарження всіх, на думку захисту, незаконних і які підлягають оскарженню, ухвал винесених слідчим суддею.

 • Оскарження вироків, постановлених, на думку сторони захисту, з порушеннями, в апеляційному та касаційному суді.

 • Звернення за захистом, після вичерпання всіх національних механізмів, в міжнародні інстанції, однією з яких є Європейський суд з прав людини.

  Господарські суперечки

Чому адвокат по економічних злочинах в деяких ситуаціях незамінний?

Не секрет, що профільними злочинами, в яких підозрюються і за які переслідуються в кримінальних процесах представники бізнесу або причетні до них особи, є ухилення від сплати податків та фіктивне підприємництво.

Співробітникам силових структур відомо, що одними з найбільш поширених механізмів штучного заниження бази оподаткування є схеми господарської діяльності з використанням підприємств з ознаками фіктивності. Тому пошук і виявлення правопорушень у податковій сфері часто починається саме з документування фактів фіктивного підприємництва. Або ж проводиться пошук таких суб’єктів в ланцюзі легального підприємства, яке потрапило в поле зору правоохоронних органів. Без всякого сумніву точкою відліку може стати і «конвертаційний центр» ставший об’єктом уваги оперативників.

Практика показує, що не завжди підприємство і його керівництво справедливо звинувачують в тих чи інших діяннях пов’язаних з несплатою податків. Самостійно довести свою невинність, не володіючи спеціальними знаннями й досвідом захисту справа ризикована. Дізнавшись про кримінальне провадження або отримавши повістку, багато хто задається питанням: що робити? Шукають вихід з ситуації, що склалася, запитують у знайомих: терміново потрібен адвокат у кримінальній справі, порадьте де знайти адвоката по кримінальних справах. Але ж ситуації бувають дуже різні і оцінювати адвоката по тому, що він допоміг у справі абсолютно іншої категорії, наприклад, по розбою або угону, аж ніяк не буде коректним оподаткування вимагає наявності спеціальних, вузькопрофільних знань, практичних навичок захисту. По правді сказати, підкованість в певній сфері, теж не гарантія успіху: насправді, крім компетенції повинна бути пройдена школа особистого досвіду.

Найменш прийнятним і малоперспективним є варіант самостійного захисту. Взявши на себе захист треба розуміти й пам’ятати, що мова йде про кримінальну відповідальність.

Напевно не потрібно нікого переконувати, що краще й ефективніше за все впорається із завданням захисту в справах, що стосуються оподаткування, адвокат який добре розбирається в економічних злочинах, а найкраще, якщо за справу візьметься адвокат з податкових злочинів.

У чому переваги такого адвоката? Відповідь містять адвокатські послуги у кримінальних справах, які надаються нашою Компанією.

Адвокат по кримінальному праву від нашої Компанії, що спеціалізується на захисті в злочинах по напрямках економіки та оподаткування:

 • Своєчасно вживе заходів, щоб зменшити ризики притягнення Вас до кримінальної відповідальності.

 • Надасть Вам допомогу при проведенні слідчих дій з Вашою участю, що забезпечить законність (включаючи перевірку правильності ведення протоколу), дотримання Ваших прав, психологічну підтримку, дозволить встановити фактичні дані, що цікавлять захист.

 • Ініціює і візьме участь у збиранні доказів, що спростовують Вашу винність.

 • Заявить клопотання з усіх питань, які мають важливе значення для клієнта (це можуть бути клопотання про зміну запобіжного заходу, зміну кваліфікації діянь в скоєнні яких підозрюється підзахисний, про закриття кримінального провадження, про провадження окремих слідчих дій, про витребування доказів і т.п.).

 • Оскаржить дії/бездіяльність або рішення посадової особи, відповідальної за ведення кримінального провадження, візьме активну участь у доведенні незаконності дій/бездіяльності або рішення.

 • Ознайомиться з матеріалами справи, включаючи всі протоколи слідчих дій, результати експертиз, інші докази.

 • Проведе роботу з доказами: перевірить кожний доказ на предмет належності його до справи і допустимості, ініціює відхилення доказів, що здобуті з порушеннями чи є неналежними.

 • Надасть допомогу на всіх етапах в суді як при розгляді скарг, клопотань, заяв слідчим суддею так і при розгляді справи по суті обвинувачення.

Наступне питання: приватний адвокат по кримінальних справах чи правова допомога кримінального адвоката адвокатської компанії (адвокатського об’єднання, адвокатського бюро), який адвокат буде ефективнішим? Завжди ефективнішим буде професіонал. Але, якщо в захисті буде присутній і такий фактор як колективне мислення, і з документами попрацюють фахівці з бухгалтерською освітою та досвідом роботи в податковій переваги адвокатської компанії очевидні.

Де знайти адвоката по кримінальним справам та які причини звернутися за допомогою саме до нас?

Наша Компанія веде свою діяльність давно, на нашому рахунку сотні успішно завершених кримінальних справ, в яких нам вдалося домогтися повного спростування доводів обвинувачення, виправдувальних вироків або, в самій безвихідній ситуації, призначення мінімальної міри покарання. Багато клієнтів, залишившись задоволеними нашою роботою, стали постійними, довіривши нам подальший юридичний супровід свого бізнесу.

  Консультація адвоката

Секрет успішності нашої роботи дуже простий:

 • в нашій Компанії працюють виключно тільки фахівці високої кваліфікації, які мають фундаментальні знання в різноманітних галузях права та економіки одночасно;

 • наші адвокати мають багаторічний, що становить понад 20 років, досвід роботи в службах державного контролю та правоохоронних органах, тому будь-яке питання вирішується зі знанням справи «зсередини»;

 • ми ніколи не обіцяємо результат, якого досягти можливості немає;

 • ми завжди залишаємося на зв’язку з клієнтом (телефон, email і т.п.) і готові в будь-який момент допомогти в самих екстрених ситуаціях;

 • ми гарантуємо індивідуальний підхід і відповідальне ставлення до роботи, націлені на досягнення оптимального результату у справі.

Раз Ви читаєте цю статтю, значить, швидше за все, Ви маєте потребу в захисті і для цього Вам потрібна правова допомога у кримінальних справах. Випадково чи ні, але Ви звернулися за адресою «Слинько та партнери» це саме та компанія, програма захисту якої неодноразово дозволила з безнадійних, на перший погляд, ситуацій вийти з самим, що не є позитивним для клієнта результатом.

Будьте впевнені Ваші особисті інтереси захищатимуть кращі адвокати Києва по кримінальних справах.

Поза всяким сумнівом, що від терезів правосуддя залежить чи понесете Ви покарання і яким воно буде. У свою чергу, від рішення найняти кримінального адвоката чи ні, залежить наскільки стійким та переконливим буде захист.

Зрозуміло, якщо звернутися до фахівця заздалегідь проблему і зовсім можливо ліквідувати на перших порах!

Тому, якщо у Вас ситуація склалася так, що потрібен хороший адвокат по кримінальним справам, не відкладайте доленосні рішення на завтра телефонуйте нам прямо зараз!

 • Компанія «Слинько та партнери» – компанія повного юридичного сервісу для сфери бізнесу і посадових осіб.
 • Наша Компанія об'єднує фахівців з досвідом більше 25 років, включаючи досвід роботи в правоохоронних і контролюючих органах. Ми завжди достовірно прогнозуємо дії правоохоронних і контролюючих органів, що дозволяє мінімізувати ризики і знайти найбільш ефективні шляхи захисту інтересів клієнта.
 • Ми гарантуємо високу якість послуг.
 • Ми забезпечуємо зворотній зв'язок відразу після Вашого звернення і в найкоротші терміни рекомендуємо стратегію по Вашій справі або питанню.
 • У нас справедливі ціни, які відповідають якості послуг.