• ru
Адвокатська компанія
«Слинько та партнери»

В черговий раз ініційовано відміну РРО

В черговий раз ініційовано відміну РРО

9 червня 2015р. у Верховній Раді України зареєстровано законопроект №2049а «Про мораторій на застосування реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку першої, другої та третьої груп».

У законопроекті пропонується встановити заборону (мораторій) на застосування реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку (фізичними особами-підприємцями) першої, другої та третьої груп.

Законопроект обґрунтовано необхідністю зменшення податкового тиску та рівня соціальної напруги у зв’язку з прийняттям 28 грудня 2014р. Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» згідно якого з 1 липня 2015 року платники єдиного податку третьої групи, а з 1 січня 2016 року – платники єдиного податку другої групи, крім тих, хто здійснює діяльність на ринках, при продажу товарів дрібно-роздрібної торговельної мережі через засоби пересувної мережі, повинні застосовувати реєстратори розрахункових операцій.

  • Компанія «Слинько та партнери» – компанія повного юридичного сервісу для сфери бізнесу і посадових осіб.
  • Наша Компанія об'єднує фахівців з досвідом більше 25 років, включаючи досвід роботи в правоохоронних і контролюючих органах. Ми завжди достовірно прогнозуємо дії правоохоронних і контролюючих органів, що дозволяє мінімізувати ризики і знайти найбільш ефективні шляхи захисту інтересів клієнта.
  • Ми гарантуємо високу якість послуг.
  • Ми забезпечуємо зворотній зв'язок відразу після Вашого звернення і в найкоротші терміни рекомендуємо стратегію по Вашій справі або питанню.
  • У нас справедливі ціни, які відповідають якості послуг.