• ru
Адвокатська компанія
«Слинько та партнери»

Юрист по кредитах

Юрист по кредитах

Виникли проблеми з банком? Допоможе юрист по кредитних справах!

Багато фізичних та юридичних осіб стикалися з виникненням кредитних зобов’язань. В ідеалі кредит береться, погашається і взаємини з банком по кредиту припиняються. Але на практиці не завжди ситуація розвивається таким чином. Фінансові труднощі, непередбачені життєві обставини, недобросовісний партнер можуть стати причинами утворення заборгованості через неможливість своєчасного виконання зобов’язання. В результаті борг обростає додатковою пенею і штрафами, справа розглядається судом. Одні в цьому випадку, що називається «опускають руки», віддаючи банку заставу: будинок, квартиру, машину, дачу, обладнання. Інші намагаються захистити себе самостійно, пояснюючи суду, що фінансова неспроможність носить тимчасовий характер. У програші опиняються і ті, і інші. Але вихід із ситуації є, і це досвідчений юрист по кредитних справах. Фахівець не тільки допоможе знайти оптимальне рішення проблеми, але й зробить все, щоб справа не дійшла до суду, а Ви отримали максимально можливий термін відстрочки виплати за кредитним договором. Одна тільки консультація банківського юриста може змінити хід справи в корені. Адже давно не секрет, що часом банки вдаються до не зовсім законних методів впливу на клієнта: істотні умови договору, що обмежують права клієнта або, наприклад, дозволяють банку самостійно змінювати процентну ставку за кредитом, прописуються дрібним шрифтом або йдуть в додатках до договору і в підсумку залишаються непоміченими позичальником до моменту настання несприятливих обставин. Суми пені та штрафів розраховуються з завищенням, підключаються до роботи колекторські служби.

Юридичні проблеми в сфері кредитування повинен вирішувати досвідчений юрист по кредитах

Компанія «Слинько та партнери» надає якісні юридичні послуги фізичним та юридичним особам в сфері кредитування та врегулювання інших відносин з банками та кредитними спілками. Потрібна юридична допомога по іпотеці або кредитні консультації? Будь-яку проблему вирішить досвідчений юрист нашої Компанії.

  Митний юрист

В спектр послуг, що надаються Компанією, входить:

 • консультація юриста по кредиту (питання, що розглядаються, можуть стосуватися умов підписання договору в майбутньому, поточного стану виконання договору або проблемних ситуацій, пов’язаних з непогашенням кредиту, утворенням заборгованості, збільшенням процентної ставки і т.д.);

 • юридичний аналіз документів (включаючи аналіз кредитного договору, до його підписання, на предмет відповідності закону, а також для встановлення наявності фінансових і правових ризиків для клієнта);

 • мирне врегулювання спору з банком (кредитний юрист проведе переговори про реструктуризацію боргу, щодо можливості надання кредитних канікул, відстрочення та розстрочення платежів і т.д.);

 • вирішення питань, пов’язаних з накладенням арешту на майно боржника, допомога щодо виведення майна з-під арешту;

 • вирішення питань, пов’язаних з майном боржника, яке знаходиться в заставі банку;

 • вирішення питань, щодо поділу боргових зобов’язань за кредитом для колишнього подружжя;

 • складання позовної заяви до суду про визнання кредитного договору недійсним або в зв’язку з оскарженням суми зобов’язань, заявленої до виплати банком, а також у зв’язку з оскарженням договору поруки або іпотеки;

 • представництво інтересів клієнта в суді на всіх етапах розгляду справи (від суду першої інстанції до апеляційного і касаційного суду).

Компанія «Слинько та партнери» надійна опора в вирішенні будь-яких проблем з банком!

Компанія «Слинько та партнери» здійснює свою діяльність на ринку надання юридичних послуг не один рік. За час своєї роботи ми змогли сформувати власний практичний потенціал, що дозволяє нам гарантувати досягнення успішного результату у вирішенні фактично будь-якої проблеми, що виникла у клієнта з банком. Ми команда професіоналів. І це не просто слова. У штаті Компанії працюють тільки перевірені досвідчені юристи, які мають глибокі знання в галузі права та економіки, з багаторічним стажем роботи, в тому числі в різних державних структурах і правоохоронних органах. Ми не кидаємо слів на вітер і не зупиняємося на півдороги. Довіривши Вашу проблему нам, можете бути впевнені в тому, що вона буде вирішена максимально ефективно.

Наша робота це:

 • якість;

 • оперативність;

 • результат.

  Послуги адвокатської компанії

Вам потрібен юрист по іпотечних кредитах, кредитах для бізнесу, споживчих кредитах? Тоді Ви відвідали потрібний Вам сайт. Компанія «Слинько та партнери» завжди готова захистити Ваші права і законні інтереси. Величезний досвід наших фахівців, сучасні юридичні конструкції і тактики, знання тонкощів спілкування з банківськими та іншими фінансовими установами роблять нас надійним щитом для наших клієнтів.

Не давайте банку шансу думати про те, що Ви здалися телефонуйте нам прямо зараз!

Компанія «Слинько та партнери» Ваше спокійне завтра!

 • Компанія «Слинько та партнери» – компанія повного юридичного сервісу для сфери бізнесу і посадових осіб.
 • Наша Компанія об'єднує фахівців з досвідом більше 25 років, включаючи досвід роботи в правоохоронних і контролюючих органах. Ми завжди достовірно прогнозуємо дії правоохоронних і контролюючих органів, що дозволяє мінімізувати ризики і знайти найбільш ефективні шляхи захисту інтересів клієнта.
 • Ми гарантуємо високу якість послуг.
 • Ми забезпечуємо зворотній зв'язок відразу після Вашого звернення і в найкоротші терміни рекомендуємо стратегію по Вашій справі або питанню.
 • У нас справедливі ціни, які відповідають якості послуг.