• ru
Адвокатська компанія
«Слинько та партнери»

Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс відтепер у Вашому мобільному!

Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс відтепер у Вашому мобільному!

Ні для кого не секрет, що податкове законодавство України динамічно змінюється. Важко бути в курсі численних «новинок», а вірно сформувати запит у загальнодоступних пошукових системах – можливість для досвідчених спеціалістів. Але вихід є!

Органи ДФС успішно розробили та запустили в дію мобільний додаток сучасної інформаційної служби. Тут можна знайти все: від деталей процесу оподаткування до можливості перегляду електронних довірчих послуг. Тепер зникне необхідність у постійному моніторингу преси. Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс вже доступний на будь-якому гаджеті!

Ще в давні часи знали, що володіти інформацією – це можливість своєчасно приймати правильні перспективні рішення, а також запорука успіху сучасних бізнесменів і талановитих управлінців вищої ланки. Сучасні реалії України характеризуються рядом реформ, які впливають і на податкове законодавство. Досвідчений податковий юрист зможе вирішити найскладніші проблеми. Зробить це швидко, якісно, своєчасно та відповідально. А очікуваного результату буде досягнуто!

Інформаційно-довідковий департамент ДФС зазначає, що інформаційний ресурс знайти дуже легко: достатньо ввести в пошуковій системі свого смартфону його назву «ЗІР».

Які основоположні переваги Ви отримаєте?

 1. Безкоштовний доступ до цікавої й актуальної інформації без обмежень.
 2. Вся інформація вчасно оновлюється і ретельно перевіряється на відповідність чинному законодавству України.
 3. Мобільний додаток істотно підвищить Ваш рівень обізнаності у проблемних питаннях, які відносяться до компетенції спеціалістів ДФС.
 4. Головною родзинкою інформаційного сервісу є можливість перейти у розділ «Запитання – відповідь із Бази знань» та уникнути ризику неоднозначного трактування чинного законодавства.

Такий сервіс має на меті підвищити довіру населення до органів ДФС і є корисним абсолютно для всіх. Тут міститься інформація для фізичних, юридичних осіб і навіть для фахівців вищезгаданої служби.

Вся інформація додатково розділена на такі розділи:

 • оподаткування;
 • митна справа;
 • єдиний соціальний внесок;
 • електронні довірчі послуги.

Навіть якщо є конкретний ліміт часу і потрібно зорієнтуватися швидко, то існує можливість динамічного пошуку: достатньо лише ввести декілька ключових слів. Для тих, хто цікавиться винятково новинками створена тека «Нове у розділі». Тут розміщено всі нововведення, які були протягом останніх семи днів.

Існують випадки, коли одного інформаційного сервісу стає недостатньо і виникає необхідність отримувати більшу кількість тематичних даних: для цього можна налаштувати функцію отримання додаткових повідомлень і відправити офіційного листа на вказану електронну адресу. Короткі та змістовні повідомлення будуть постійно надходити на Ваш email!

Варто зауважити, що в мобільному додатку відсутні функції отримання результатів на питання користувачів, а також можливість авторизуватися та оцінити відповідь.

Сфера оподаткування завжди потребує особливого контролю та уваги: тут знадобляться знання з економіки та юриспруденції.

Якщо потрібно знайти фундаментальну пораду й оперативно захистити свій бізнес, то для цього існують податкові юристи, які є надійним гарантом безпеки, результативності та можливості спрямувати енергію в інші проекти, а справу довірити справжнім фахівцям. Юрист, який знаходиться на зв’язку 24 години на добу і готовий надати свою професійну допомогу в будь-який момент – це Ваш ключ до успіху!

 • Компанія «Слинько та партнери» – компанія повного юридичного сервісу для сфери бізнесу і посадових осіб.
 • Наша Компанія об'єднує фахівців з досвідом більше 25 років, включаючи досвід роботи в правоохоронних і контролюючих органах. Ми завжди достовірно прогнозуємо дії правоохоронних і контролюючих органів, що дозволяє мінімізувати ризики і знайти найбільш ефективні шляхи захисту інтересів клієнта.
 • Ми гарантуємо високу якість послуг.
 • Ми забезпечуємо зворотній зв'язок відразу після Вашого звернення і в найкоротші терміни рекомендуємо стратегію по Вашій справі або питанню.
 • У нас справедливі ціни, які відповідають якості послуг.