• ru
Адвокатська компанія
«Слинько та партнери»

Професійні юридичні послуги – що це таке?

Професійні юридичні послуги – що це таке?

Побачивши назву статті, багато хто з Вас напевно подумає: хіба надання юридичних послуг може бути не професійним? Їх надає юрист, який має відповідну освіту, досвід роботи, хоч би і не великий. Але ми поспішаємо Вас запевнити, що непрофесіоналів все ж варто побоюватися. Сьогодні юридичні послуги в Україні надають не тільки досвідчені юристи та адвокати, а й люди, які мають юридичну освіту, без досвіду роботи і права представляти Ваші інтереси в судових інстанціях. Їх діяльність можна фактично прирівняти до підприємницької, але ось професійною її назвати важко. Як правило, такі юристи пропонують послуги в оформленні та поданні тих чи інших документів від Вашого імені, складанні різних заяв і договорів. Такі дії, по суті, може виконати будь-яка людина, навіть, без відповідної освіти. Зовсім інше питання: чи влаштує Вас договір, складений на основі шаблону, завантаженого з інтернету чи Вам необхідно, щоб були враховані всі можливі ризики і форс-мажори; влаштує Вас фактично звичайна кур’єрська робота замість офіційного представництва та захисту Ваших інтересів; потрібен Вам секретар з поверхневим знанням права чи все ж таки професійний приватний адвокат?

Надання юридичних послуг професійним адвокатом: як не помилитися у виборі?

Природно, професіоналізм того чи іншого адвоката перевіряється в справі, але є кілька критеріїв, які можуть бути оцінені Вами ще до укладення договору з фахівцем про надання юридичних послуг. Ознайомтеся з ними і будьте пильні.

Професійний адвокат це фахівець, який має вищу юридичну освіту і досвід роботи в сфері права (крім адвокатського досвіду дуже вітається досвід роботи в різних державних і правоохоронних органах це дозволяє дивитися на будь-яку ситуацію під різними кутами зору, передбачаючи наступний крок опонента). Адвокат в обов’язковому порядку повинен мати свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю, а також свій офіс.

Досвід адвоката обчислюється не роками роботи (хоча цей критерій теж дуже важливий), а результативністю. У наш час зовсім не складно навести довідки про роботу того чи іншого фахівця хоча б через інтернет.

Професійний адвокат ніколи не розпочинає розмову з клієнтом з обговорення гонорару. Спочатку він поцікавиться подробицями проблеми, яка привела Вас до нього.

Можливо, Вам здасться це смішним, але зовнішній вигляд справжнього професіонала також радикально відрізняється від інших. Хороший адвокат завжди має гідний гонорар і виглядає гідно, без рваних джинсів, футболок з написами і кросівок.

Професійний адвокат завжди запропонує Вам укласти офіційний договір на надання юридичних послуг, даючи Вам гарантію своєї відповідальності за результати роботи.

Чому вигідно замовити надання юридичних послуг у Адвокатської компанії «Слинько та партнери»?

На жаль, багато хто помилково вважає, що хороші адвокати це привілей багатих людей. Але якісні юридичні послуги це не завжди чек з великою кількістю нулів. Дійсно хороший фахівець завжди отримує за виконану роботу справедливий гонорар, без надбавок і непередбачених доповнень. Звичайно, сума за професійні юридичні послуги не буде копійчаною або символічною, але вона буде повністю співмірною виконаному завданню.

Якщо ви перебуваєте в пошуках професійного адвоката і бажаєте щоб Ваш захист здійснював досвідчений фахівець, на якого завжди можна покластися звертайтеся до Адвокатської компанії «Слинько та партнери»! Для наших адвокатів немає невиконуваних завдань, є завдання з вирішення проблем клієнта, з якими вони завжди з успіхом справляються. Залиште проблеми в минулому телефонуйте прямо зараз!

  • Компанія «Слинько та партнери» – компанія повного юридичного сервісу для сфери бізнесу і посадових осіб.
  • Наша Компанія об'єднує фахівців з досвідом більше 25 років, включаючи досвід роботи в правоохоронних і контролюючих органах. Ми завжди достовірно прогнозуємо дії правоохоронних і контролюючих органів, що дозволяє мінімізувати ризики і знайти найбільш ефективні шляхи захисту інтересів клієнта.
  • Ми гарантуємо високу якість послуг.
  • Ми забезпечуємо зворотній зв'язок відразу після Вашого звернення і в найкоротші терміни рекомендуємо стратегію по Вашій справі або питанню.
  • У нас справедливі ціни, які відповідають якості послуг.