• ru
Адвокатська компанія
«Слинько та партнери»

Адвокати Києва – правова допомога у кримінальних справах та з питань оподаткування

Адвокати Києва – правова допомога у кримінальних справах та з питань оподаткування

З огляду на те, що виключно вузька спеціалізація гарантує високу якість юридичних послуг наші адвокати надають правову допомогу переважно в сфері економіки. Як правило, правова допомога надається в кримінальних справах щодо ухилення від сплати податків і податкових спорах.

Правова допомога адвокатів Компанії «Слинько та партнери» у кримінальних справах в сфері економіки

В силу нормативно визначеного порядку кримінального провадження у багатьох випадках цілі сторониобвинувачення і захисту виявляються протилежними. Кримінальне судочинство здійснюється на засадах змагальності сторін.

В умовах змагального кримінального судочинства визначальним значенням для сторони захисту має ведення справи висококваліфікованим адвокатом, який досконало володіє складним мистецтвом захисту.

Адвокати Компанії «Слинько та партнери», крім досвіду адвокатської діяльності, мають значний досвід роботи в правоохоронних органах, а тому мають можливість оцінити всі обставини кримінального провадження і уникнути помилок що роблять ті, хто вперше зіткнувся з правоохоронними органами та виявився не готовий до захисту від кримінального переслідування. Вузька спеціалізація і накопичений багаторічний досвід адвоката дозволяють безпомилково захищати інтереси своїх клієнтів.

Звернувшись до нас Ви будете завжди чітко і однозначно обізнані про спроможність висунутого звинувачення, актуальність доказів складу злочину, перспективи кримінального провадження. В результаті отриманої кваліфікованої юридичної допомоги Ви зможете з максимальною ефективністю захистити свої інтереси.

Правова допомога адвокатів Компанії «Слинько та партнери» по питанням оподаткування

Ми надаємо послуги в сфері податкового планування та оптимізації оподаткування, представляємо інтереси клієнта в податкових спорах.

Консультації з податкового планування та оптимізації оподаткування нами проводяться з урахуванням специфіки бізнесу клієнта. Для реалізації даних проектів ми завжди залучаємо висококваліфікованих фахівців.

Ми оптимізуємо Ваше податкове навантаження не порушуючи закону.

Не буде перебільшенням стверджувати, що в податкових відносинах завжди присутній конфлікт інтересів контролюючих органів з одного боку і бізнес-структур з іншого.

  Професійні юридичні послуги – що це таке?

Одним з механізмів реалізації фіскальної функції контролюючих органів є податкові перевірки діяльності суб’єктів господарювання. Як правило, при донарахуванні податкових зобов’язань суб’єкт господарювання оскаржуєрезультати перевірки.

У суперечках з контролюючими органами ми використовуємо системний підхід і будуємо тактику оскарження результатів перевірки з врахуванням специфіки господарської діяльності клієнта, прогнозуємо можливі ризики, з огляду на всі фактори що впливають на результати оскарження.

Наші фахівці мають багатий досвід спілкування з контролюючими органами і завжди компетентно допоможуть Вам прийняти правильне рішення в сфері податкових відносин, а в разі потреби ефективно захистити свої інтереси.

Для отримання попередньої консультації Ви можете зв’язатися з нами зручним для Вас способом.

Звертайтеся ! Ми Вам допоможемо уникнути втрат.

  • Компанія «Слинько та партнери» – компанія повного юридичного сервісу для сфери бізнесу і посадових осіб.
  • Наша Компанія об'єднує фахівців з досвідом більше 25 років, включаючи досвід роботи в правоохоронних і контролюючих органах. Ми завжди достовірно прогнозуємо дії правоохоронних і контролюючих органів, що дозволяє мінімізувати ризики і знайти найбільш ефективні шляхи захисту інтересів клієнта.
  • Ми гарантуємо високу якість послуг.
  • Ми забезпечуємо зворотній зв'язок відразу після Вашого звернення і в найкоротші терміни рекомендуємо стратегію по Вашій справі або питанню.
  • У нас справедливі ціни, які відповідають якості послуг.