• ru
Адвокатська компанія
«Слинько та партнери»

Адвокат – довір свою справу професіоналу!

Адвокат – довір свою справу професіоналу!

Хто такий адвокат і навіщо він потрібен?

Щодня в Україні відкриваються тисячі кримінальних проваджень, до Єдиного Реєстру досудових розслідувань вносяться відомості як за зверненнями громадян, так і в разі самостійного виявлення кримінальних правопорушень правоохоронними органами і, як правило, до останніх належить вчинення корупційних, фінансових, службових злочинів. Нові зміни в чинне законодавство України призвели до створення нових правоохоронних органів. Все частіше на загальних шпальтах звучить Національне антикорупційне бюро України та Національне агентство з питань запобігання корупції. Їхні представники звітують про свою антикорупційну роботу, виявленні посадові злочини. В українських реаліях кримінальний процес, який являє собою складну структуру відносин між певними визначеними законом органами та особами, стає для фізичних та юридичних осіб все більш не передбачуваним.

Конституцією України кожному гарантується право на захист та вільний вибір захисника.

Адвокат – це учасник кримінального процесу, який в силу покладених на нього обов’язків збирає доказову базу невинуватості його клієнта та встановлює обставини, які пом’якшують його покарання, надає останньому консультації з юриспруденції, крім того може здійснювати представництво потерпілого та цивільного позивача.

Чому перш за все варто телефонувати адвокату?

Якщо Ви вже підпали під кримінальне переслідування – не знехтуйте своїм правом на якісний та професійний захист, адже відсутність грамотної правової допомоги може призвести до зневажання принципом невинуватості. На сьогоднішній день законодавство наділило адвокатуру широкими повноваженнями в способах забезпечення та лінії побудови захисту. Участь адвоката у провадженні сприятиме встановленню істини, забезпечить правдивість проведення слідчих дій. Використовуючи законі методи по встановленню обставин вчинення кримінальних правопорушень, захисник допоможе уникнути незаконного притягнення до кримінальної відповідальності та відповідно процесуального переслідування.

Сам факт бути допитуваним негативно відображається на емоційному та психологічному стані учасника кримінального провадження. Це може призвести до плутанини показань, нечіткої послідовності їх викладення, що у свою чергу потягне підозру в укритті фактів від слідчого. Практично завжди від перших свідчень залежить подальша побудова досудового розслідування. Співставлення їх з доказовою базою вирішує одне з двох питань: кримінальне провадження закривається за відсутністю складу злочину і особа, яка була потенційним підозрюваним, залишилася в статусі свідка, або ж після вчорашнього допиту в якості свідка, особі оголошується підозра, вручається обвинувальний акт, а за ними – суд та кримінальна відповідальність. Присутність на слідчих діях захисника – людини, якій Ви довіряєте та яка завжди стоїть на Вашому боці і робить все можливе для захисту Ваших інтересів, гарантуватиме дотримання правоохоронними органами прав і свобод та дасть змогу не стати черговою жертвою «показника системи». Звичайно, адвокат не дасть показання замість Вас, але допоможе скоригувати лінію захисту, сформулює чіткість відповідей, роз’яснить не зрозумілі правові питання, а головне – об’єктивно оцінить конкретні факти та надасть цінну пораду. Крім того, адвокат допоможе юридично правильно подати клопотання про проведення слідчих (розшукових) дій, оскаржити діяльність/ бездіяльність, рішення слідчого чи прокурора, а під час обрання запобіжного заходу основне його завдання – це докласти максимум зусиль до обрання більш легкого заходу забезпечення кримінального провадження, або взагалі відмови слідчому в даному клопотанні.

Важливість кваліфікації адвоката

У разі направлення матеріалів кримінального провадження з обвинувальним актом до суду, участь захисника у судовому розгляді стає незамінною. Його професійні навики будуть спрямовані виключно на закриття справи, а в разі обґрунтованості та доведення вини на призначення мінімального покарання.

Не менш важливою є роль адвоката в кримінальному провадженні на стороні потерпілого. Будучи у даному контексті представником його процесуальних інтересів, він наділений майже усіма його правами, окрім звісно тих, які реалізуються безпосередньо ним самим та не можуть перекладатися на інших. Якщо Ви є потерпілим в провадженні, то після укладення відповідного договору на представництво, позбавляєте себе постійних походів у правоохоронні органи для відстоювання своєї зацікавленості. Таким чином, уповноважений Вами представник – кваліфікований адвокат, в рамках кримінального провадження, буде: по-перше, сприяти визначенню розміру завданої Вам матеріальної, моральної та фізичної шкоди, а основне – її відшкодуванню; по-друге, не дозволить слідчому відложити дану справу в «довгий ящик»; по-третє, стежитиме, щоб винні особи не уникнули кримінальної відповідальності; по-четверте, наполягатиме на справедливому вироку та призначенні мінімального покарання; по-п’яте, підготує усі необхідні процесуальні документи для захисту Ваших інтересів.

І найголовніше, незалежно від того чи Ви потерпілий у провадженні, а чи підпадаєте під кримінальне переслідування, стикнувшись із кримінально-процесуальною ситуацією, довіртесь справжнім професіоналам, знавцям своєї роботи, адже від успішного адвоката залежить успіх Вашої справи.

Пам’ятайте! Де є обвинувачення, там і має бути захист, а отже можливість вберегти своє майбутнє.

  • Компанія «Слинько та партнери» – компанія повного юридичного сервісу для сфери бізнесу і посадових осіб.
  • Наша Компанія об'єднує фахівців з досвідом більше 25 років, включаючи досвід роботи в правоохоронних і контролюючих органах. Ми завжди достовірно прогнозуємо дії правоохоронних і контролюючих органів, що дозволяє мінімізувати ризики і знайти найбільш ефективні шляхи захисту інтересів клієнта.
  • Ми гарантуємо високу якість послуг.
  • Ми забезпечуємо зворотній зв'язок відразу після Вашого звернення і в найкоротші терміни рекомендуємо стратегію по Вашій справі або питанню.
  • У нас справедливі ціни, які відповідають якості послуг.