• ru
Адвокатська компанія
«Слинько та партнери»

Податкове планування на підприємстві – економія Ваших коштів та надійна платформа для розвитку бізнесу

Податкове планування на підприємстві – економія Ваших коштів та надійна платформа для розвитку бізнесу

Кожне підприємство в Україні, незалежно від форми власності, зобов’язане платити податки. Оподаткування підприємств це частина економічної політики будь-якої держави. У законодавстві України цей обов’язок визначений Податковим кодексом. Однак на сьогоднішній день лише тільки згадка слова «податок» викликає вкрай негативні асоціації у представників бізнес-структур і приватних підприємців. Причин багато: високі ставки, складність адміністрування … Проте, податкове навантаження на підприємство може значно зменшитися. Для цього і існує податкове планування.

Основною метою будь-якого бізнесу є отримання максимального прибутку при мінімальних витратах, а зовсім не поповнення державного бюджету так важко заробленими «кровними» коштами. При цьому кожен платник податків не позбавлений права пошуку законних шляхів зниження податкового тягаря і скорочення податкових зобов’язань. Займаючись розрахунками самостійно, багато підприємців з жалем відзначають, що їх особистого досвіду, а часом і знань штатного бухгалтера недостатньо для затвердження життєздатної моделі економії. У цій ситуації на допомогу прийде податковий адвокат і чітко продумане податкове планування на підприємстві.

Організація податкового планування важлива з багатьох причин. Скорочення витрат тягне за собою не тільки збільшення прибутковості, але й дає конкурентні переваги на ринку. Підприємство з оптимізованим оподаткуванням може дозволити собі більше вкладати в розвиток бізнесу, технологізацію процесів, розширення асортименту товарів та послуг і т.д.

В цілому, податкове планування виконує такі функції на підприємстві:

 • зменшення навантаження або пошук законних способів уникнути сплати обов’язкових податків, зборів та платежів (податок може бути виплачений підприємством не відразу, існують можливості відстрочення та розстрочення виплати податкового зобов’язання);

 • максимальне використання наданих платнику податків пільг, податкових звільнень та інших можливостей;

 • мінімізація ризиків, пов’язаних з необхідністю виплати штрафів і пені (в разі, якщо податок був сплачений не вчасно);

 • визначення та аналіз існуючих податкових ризиків;

 • ефективне фінансове управління підприємством;

 • прогнозування роботи підприємства (прибутковість, витрати і т.д.).

  Про тонкощі податкового контролю. Чи слугує довідка, отримана за результатами зустрічної звірки, достатнім підтвердженням реального здійснення господарської операції?

Основну увагу в питанні зниження податкового навантаження привертає до себе податок на прибуток підприємства та податок на додану вартість (ПДВ). Зазначені податки є лідерами за розміром сплати.

Де межа законності?

Важливо розуміти, що не всі способи зменшення податкового навантаження є законними і безпечними. Підбір легітимних механізмів оптимізації вкрай складне завдання. Тут не слід плутати податкове планування в організації з ухиленням від сплати податків. Найменший прорахунок і нехтування діючими нормами може стати підставою для притягнення не тільки до фінансової, а й до кримінальної відповідальності. До того ж сам факт виявлення порушень в сфері організації податкового обліку дає привід контролюючим, а в деяких випадках і правоохоронним органам для проведення позапланових перевірок, аудитів, вилучення документації, накладення фінансових санкцій та кримінального переслідування.

Практика показує, що найбільш ефективна організація планування податків на підприємстві виконується фахівцем, котрий однаково добре володіє відразу двома галузями правом і економікою, іншими словами податковим адвокатом. Професіонал проаналізує кожен податок і платіж, визначивши всі прогалини і можливі перспективи вдосконалення системи податкового обліку підприємства, як на стадії нарахування і розрахунку податків, так і на стадії їх сплати. Саме такі фахівці працюють в Компанії «Слинько та партнери».

Чому клієнти довіряють проблеми свого бізнесу Компанії «Слинько та партнери»?

На рахунку Компанії «Слинько та партнери» тисячі юридичних консультацій, сотні вдало вирішених суперечок, десятки постійних клієнтів, чий бізнес успішно розвивається і приносить гідний прибуток. Ми поважаємо і цінуємо кожного клієнта, гарантуючи індивідуальний підхід.

Крім того, Компанія «Слинько та партнери» це:

 • висококваліфіковані фахівці, що володіють ґрунтовними знаннями в галузі права та економіки;

 • професіонали, за плечима яких більш ніж 25-річний практичний досвід, включаючи роботу в контролюючих та правоохоронних органах;

 • адвокати, що спеціалізуються на наданні правової допомоги суб’єктам підприємництва (податкове планування буде здійснено з урахуванням специфіки Вашої діяльності, особливостей господарських операцій та інших важливих моментів);

 • надійний партнер, який ніколи і ні за яких обставин не залишає свого клієнта наодинці з труднощами;

 • завжди оперативне і максимально ефективне вирішення Вашої проблеми.

  Службове підроблення

Якщо Ви хочете бачити свій бізнес успішним і розвинутим зробіть перший крок до цього сьогодні, звернувшись до фахівців Компанії «Слинько та партнери»! Вже найближчим часом Ви побачите реальний результат нашої роботи і зможете впевненіше дивитися в майбутнє!

Компанія «Слинько та партнери» ми знаємо, як зробити Ваш бізнес успішним! Телефонуйте прямо зараз!

 • Компанія «Слинько та партнери» – компанія повного юридичного сервісу для сфери бізнесу і посадових осіб.
 • Наша Компанія об'єднує фахівців з досвідом більше 25 років, включаючи досвід роботи в правоохоронних і контролюючих органах. Ми завжди достовірно прогнозуємо дії правоохоронних і контролюючих органів, що дозволяє мінімізувати ризики і знайти найбільш ефективні шляхи захисту інтересів клієнта.
 • Ми гарантуємо високу якість послуг.
 • Ми забезпечуємо зворотній зв'язок відразу після Вашого звернення і в найкоротші терміни рекомендуємо стратегію по Вашій справі або питанню.
 • У нас справедливі ціни, які відповідають якості послуг.