• ru
Адвокатська компанія
«Слинько та партнери»

Професійний адвокат: як знайти фахівця?

Професійний адвокат: як знайти фахівця?

Кожен з Вас напевно погодиться з тим, що, коли на горизонті з’являється складна юридична проблема, яка може істотно вплинути на Вашу кар’єру, фінансове становище або, навіть, життя, Ви шукаєте дійсно професійного юриста, а не просто людину з юридичною освітою. Перевага віддається досвіду, стажу, глибоким знанням і бездоганній репутації. Адже краще вже спочатку вирішити проблему якісно, ніж десятки разів повертатися до виправлення недоліків або, що ще гірше, довірити справу новачкові, який тільки погіршить ситуацію. Хорошого фахівця доведеться пошукати, але результат виправдає витрачений час. Професійний приватний адвокат зможе вирішити проблему будь-якої складності. Ми ж хочемо розповісти Вам про те, на що саме слід звернути увагу при пошуку фахівця.

Професійні послуги приватного адвоката: особливості пошуку фахівця

Щоб не стати жертвою непрофесіонала, Вам слід дуже відповідально поставитися до пошуку адвоката, зупинивши свій вибір на справжньому фахівцю. Кілька нескладних правил допоможуть Вам впоратися з завданням.

 • Отже, для початку Вам слід переконатися, що перед Вами адвокат, а не просто людина з юридичною освітою. Попросіть фахівця показати Вам свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю або посвідчення.

 • Якщо перед Вами справжній професійний адвокат він не злякається і, навіть, сам запропонує укласти угоду про надання юридичних послуг, яка убезпечить і Вас, і фахівця на випадок невиконання умов договору однією зі сторін.

 • Професіонал ніколи не зустрічається для переговорів в кафе, барі, ресторані. Професійний адвокат обов’язково запросить Вас до офісу, де в діловій обстановці можна буде обговорити всі питання, що Вас цікавлять. Ще один варіант адвокат може запропонувати Вам виїзд за місцем Вашого перебування (мається на увазі підприємство, офіс і т.д.).

 • Як це не смішно звучить, але непрофесіонала від надійного фахівця відрізняє навіть зовнішній вигляд. Професійний юрист ніколи не дозволить собі виглядати погано, одягати на роботу шорти або рвані джинси.

 • Надання юридичних послуг професіоналом починається не з оголошення прейскуранта, а з глибокого вивчення питання, яке привело Вас до нього.

 • Оцінюючи складну справу або конфлікт, на всі питання про подальше їх вирішення професіонал ніколи не відповість: «Легко! Без проблем!». Справжній фахівець завжди знає, що труднощі неминучі, інша справа він також знає, як їх подолати.

 • Професійний приватний адвокат завжди підтримує зв’язок з клієнтом і не відкладає безпідставно зустріч на день-два-тиждень.

Приватний адвокат або юридична компанія: що краще?

Відповісти однозначно на це питання не можна. Окремий приватний адвокат може бути професіоналом своєї справи, а юридична компанія, навпаки, може складатися з початківців, недосвідчених юристів. Але це не правило, а виключення. Тому, обираючи адвоката, краще звернути увагу все ж на юридичні компанії (вони, як правило, дуже скрупульозно підходять до підбору співробітників, відбираючи найдосвідченіших з них), але не з точки зору пошуку найгучнішого і відомого імені, а з точки зору кадрового складу. Зараз знайти подібну інформацію не складно. Кожна поважаюча себе юридична фірма має власний сайт, на якому в обов’язковому порядку повинна бути розміщена інформація про її співробітників (їх стаж, досвід, досягнення в роботі). Ретельно вивчіть її, ознайомтеся з відгуками клієнтів і прийміть рішення.

Якщо Ви перебуваєте в пошуках дійсно кваліфікованої юридичної допомоги, і Вам потрібен досвідчений адвокат зверніться до Адвокатської компанії «Слинько та партнери». Фахівці компанії мають багаторічний досвід роботи в сфері права та фінансів, сотні виграних справ за плечима. Тут не бояться братися за найважчі питання і завжди гарантують найкращий результат! Не відкладайте вирішення проблеми «в довгу шухляду» телефонуйте прямо зараз!

 • Компанія «Слинько та партнери» – компанія повного юридичного сервісу для сфери бізнесу і посадових осіб.
 • Наша Компанія об'єднує фахівців з досвідом більше 25 років, включаючи досвід роботи в правоохоронних і контролюючих органах. Ми завжди достовірно прогнозуємо дії правоохоронних і контролюючих органів, що дозволяє мінімізувати ризики і знайти найбільш ефективні шляхи захисту інтересів клієнта.
 • Ми гарантуємо високу якість послуг.
 • Ми забезпечуємо зворотній зв'язок відразу після Вашого звернення і в найкоротші терміни рекомендуємо стратегію по Вашій справі або питанню.
 • У нас справедливі ціни, які відповідають якості послуг.